Nee dat is echt niet zo. Je wordt hier pro Israel genoemd als je aangeeft dat er meer kwaden zijn dan alleen Israel. Dat is maakt je niet gelijk pro Israel. Ipsos heeft onderzoek gedaan en slechts 10 procent is pro israel, een kleiner gedeelte pro palestijn en het overgrote deel zit er tussenin/kiest geen partij. https://www.nd.nl/lees/1196763
in de afgelopen 10 jaar zijn er door Israel alleen maar minstens 12 ziekenhuizen aangevallen heiligheid spat ervan af. Ik zal het aantal slachtoffers er maar niet bij zetten, cijfer van het aantal ziekenhuizen alleen al spreekt boekdelen, tel daar nog maar minstens net zo veel aangevallen scholen bij. 21/07/2014 - Al-Aqsa ziekenhuis 16/05/2021 - Al-Awda ziekenhuis 07/04/2023 - Al-Dorra kinderziekenhuis 28/07/2014 - Al-Shifa ziekenhuis 23/07/2014 - Beit-Hanou ziekenhuis 23/07/2014 - Balsam ziekenhuis 19/07/2014 - Al-Wafa ziekenuis 09/07/2014 - European ziekenhuis 21/05/2021 - Indonesian ziekenhuis 14/05/2023 - Indonesian ziekenhuis 08/10/2023 - Indonesian ziekenhuis
Eens, maar Hamas doet ook niet zn best om ze te beschermen. Eerder het tegenovergestelde. Wat het extra triest maakt natuurlijk.
Het is gewoon te triest voor woorden. Die mensen wordt letterlijk geen tijd gegund om even op adem te komen, alles wordt eraan gedaan om ze helemaal te breken, zowel fysiek als mentaal.
Klopt zeker dat er weggekeken is. Is een vrij standaard iets als de eigen belangen niet worden gediend. Zeer kwalijk.
Hebt het even teruggezocht en je hebt gelijk, excuses, het was Marais die dat schreef. Heb geprobeerd mijn bericht aan te passen, maar kan deze niet meer bewerken. Heel vervelend dat dit hier op dit forum na een bepaalde tijd niet meer kan.
Zo de algoritmes doen wel hun werk… ik zit op ticktok filmpjes te kijken over diy campers en interieurtips. Er komt een filmpje voorbij van peter pannenkoek die iets zegt over het gebombardeerde ziekenhuis waar ik even bij blijf hangen en nu is mn tijdlijn kapot. Word echt overspoeld met de meest nare filmpjes.
Er is ook een hele lijst aan foto's van 7 oktober hoor, maar wat is de meerwaarde ervan om dit te (blijven) delen? Ik zie en lees het dagelijks dat de mensen vreselijk te lijden hebben, dat ontkent toch ook niemand hier volgens mij. De reactie met die lijst van aanslagen was om je te laten realiseren dat het niet van 1 kant komt en dat ik gewoon niets heb aan insta of tik tok filmpjes van een bibberende hond wat net zo goed ergens opgenomen kan zijn waar een puppy voor het eerst was of een hond in de stress door vuurwerk of wat dan ook. Geen probleem met gedeelde nieuwsberichten, maar hou de propaganda voor je.
Dat is bizar toch en juist je ouders zouden voor je moeten opkomen, triest dat je dat hebt meegemaakt. Ik heb dit wel met kinderen onderling meegemaakt, ik had een een afghaans meisje in de klas op de basisschool en na 9-11 werd er Bin Laden naar haar hoofd geslingerd door een klasgenoot, zelf Marokkaans btw.. je begrijpt toch niet wat iemand bezielt om dat te doen. Gelukkig heeft de school het wel goed opgepakt.
Weet niet of er mensen zijn die artikelen op one world lezen. https://www.oneworld.nl/mensenrechten/noem-het-conflict-tussen-israel-en-palestina-wat-het-is-een-bezetting-2/
Het bestaan van Israël heeft alles te maken met de geschiedenis van Europa https://www.volkskrant.nl/a-b2b14fd8
Ik zag laatst een documentaire (sorry, weet niet meer de bron) over de onderlinge discriminatie tussen joden in Israel. De Mizrahi voelen zich achtergesteld ten opzichte van de Europese joden en is kennelijk op veel vlakken ook te merken. Het is natuurlijk ook wel apart dat ze tot nu toe alleen premiers van Europese afkomst hebben gehad terwijl er daar genoeg Marokkaanse, Libische etc joden wonen.
https://www.volkskrant.nl/wetenschap/de-teloorgang-van-het-sociale-web-niet-alleen-de-waarheid-sneuvelt-maar-ook-het-sociale~bff5ddf8/ Ter illustratie van mijn punt gisteren