Klinkt lekker! Ik heb nog heel wat wortels liggen, heb je er een recept van of was het gewoon iets uit de losse pols? Zo kook ik zelf namelijk meestal, gebruik amper een echt recept
L3ades (linzenstoof) die ik eergisteren al maakte. Nu de smaken zijn ingetrokken is het nog lekkerder. Met stokbrood en salade.
Ik heb een recept deze keer, maar vooral omdat ik ineens met 15 winterpenen zit en gewoon maar in kookboeken ben gaan bladeren ter inspiratie. Lijkt wel veel op hoe ik normaal curry maak, oftewel: ui, knoflook, gember en wat andere kruiden en kokosmelk in een pan laten pruttelen.
Makkelijke maaltijddag, vanwege zwemles en we moeten op tijd de deur uit voor het theater: Middelste dochter en ik een maaltijdsalade, jongste kinderen pannenkoeken (prefab dus ) en man grote Chinese loempia’s voor in de airfryer
Boerenkool quiche, het is een uitprobeersel dat nu in de oven staat, dus in het ergste geval moet ik straks wat gaan bestellen bij thuisbezorgd.