Situatie in Israël en Palestijns gebied

Discussion in 'Films, televisie en nieuws' started by Feye, Oct 9, 2023.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. WWJD

    WWJD Niet meer actief

    :cry: de mammon..mensen kunnen mega walgelijk zijn over zoiets stoms...
     
    Mammavan5 likes this.
  2. WWJD

    WWJD Niet meer actief

    Ik heb vrijwel geen social media en we gamen niet online. Maar vreselijk als je zulke beelden ongevraagd tussendoor kan krijgen..
     
  3. Mammavan5

    Mammavan5 Fanatiek lid

    Dec 15, 2021
    2,101
    2,673
    113
    Female
    Klopt idd geld is makkelijk maar maakt absoluut niet gelukkig.
     
    WWJD likes this.
  4. Florina

    Florina Fanatiek lid

    Jan 24, 2015
    2,729
    1,165
    113
    Toevallig dat ik dit hier lees nu, ik ben zelf (wat klinkt dat dom om over jezelf te zeggen :roflmao:) micro influencer op TikTok. Mijn video’s waarin ik de situatie benoem, of bepaalde Palestina gerelateerde hashtags gebruik, worden of verwijderd. En dit om de meest vage redenen. Of ze komen überhaupt niet op de for you page en worden dus niet getoond aan mijn volgers.
     
    marais, Mammavan5 and Vergeten like this.
  5. Mammavan5

    Mammavan5 Fanatiek lid

    Dec 15, 2021
    2,101
    2,673
    113
    Female
    Ja dit was zelfs op het nieuws zat 6 jarig jongetje op zijn ipad kreeg die ineens zo filmpje uit Israel met afbeeldingen en video's die niet voor een 6 jarige bedoeld zijn gewoon pure propagranda.
    Vreselijk gewoon
     
    marais likes this.
  6. Mammavan5

    Mammavan5 Fanatiek lid

    Dec 15, 2021
    2,101
    2,673
    113
    Female
  7. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Voor het geld hoeft hij natuurlijk niet te blijven en respect heb ik er ook niet echt voor omdat hij terug kwam van zijn mening toen de club er de 1e keer naar vroeg. Toen had hij het niet zo bedoeld en nu hij ontslagen is staat hij wel weer achter zijn uitspraak.
     
    Vergeten likes this.
  8. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    Apr 22, 2019
    18,513
    30,969
    113
    Female
    Dit heb ik ook vaker gehoord.
    Heel apart. En heel naar.
     
    marais likes this.
  9. Mammavan5

    Mammavan5 Fanatiek lid

    Dec 15, 2021
    2,101
    2,673
    113
    Female
    Dat was een reactie vanuit zijn club dat hij afstand had gedaan ervan.
    Hij heeft toen gezegd dat die instagram bericht niet in overleg is geplaatst maar vanuit de club zelf.
    Daarom is die ontslagen
     
    Mamafiets and marais like this.
  10. marais

    marais Fanatiek lid

    Jul 1, 2013
    1,482
    1,816
    113
    Female
  11. Mammavan5

    Mammavan5 Fanatiek lid

    Dec 15, 2021
    2,101
    2,673
    113
    Female
    Ja heb die gezien heb net zo hard meegejankt.
    Op het moment dat hij thuis aankomt krijgt die een bom op zijn huis hij en 10 familieleden in een keer koelbloedig vermoord
     
  12. Mammavan5

    Mammavan5 Fanatiek lid

    Dec 15, 2021
    2,101
    2,673
    113
    Female
  13. marais

    marais Fanatiek lid

    Jul 1, 2013
    1,482
    1,816
    113
    Female
    Heftig ja.
     
  14. marais

    marais Fanatiek lid

    Jul 1, 2013
    1,482
    1,816
    113
    Female
    Screenshot_20231103_230652_X.jpg


    Nog meer goed gedrag van Israël, het gaat alleen maar om het terugpakken van Hamas, verder is het een vredelievend, niet bezettend, onderdrukkend, terroristisch land.
     
    citroenrasp and Vergeten like this.
  15. Mammavan5

    Mammavan5 Fanatiek lid

    Dec 15, 2021
    2,101
    2,673
    113
    Female
    Het valt niet eens te liken zo inhumaan is het.
    Snap echt niet dat mensen dit nog kunnen blijven verdedigen.
     
  16. MadeInUSA

    MadeInUSA VIP lid

    Dec 27, 2011
    9,188
    10,780
    113
    #3216 MadeInUSA, Nov 4, 2023
    Last edited: Nov 4, 2023




    Voor wie er valt over zinnen waarin "palestina" en "vrijheid" samen voorkomen. Kijk naar bovenstaande. Als dit geen letterlijke getto's zijn, als dit geen onderdrukking is, als dit geen puur racisme en apartheid is, dan weet ik het ook niet meer. Palestijnen op de West Bank wordt letterlijk verboden om in hun eigen straat te lopen. Moeten langs een checkpoint om hun eigen huis in te kunnen. Hebben te maken met dagelijkse vernedering, willekeurige arrestaties, inclusief de kinderen. Worden bekogeld met afval of erger door agressieve indringers. Zien dagelijks tot de tanden bewapende militairen in hun straat die hen elk moment kunnen arresteren om niks.
    Is vrijheid echt zoiets ergs om te vragen? Is dit het regime waar Rutte etc zich vierkant achter scharen? Ach ja, kolonialisme, met het bijbehorende idee dat de belangen en menselijkheid van de oorspronkelijke bewoners ondergeschikt zijn aan de jouwe en je kan afpakken wat je wil, apartheid, wegkijken, het zijn oudnederlandse gewoonten, nietwaar?

    En misschien, heel misschien, gist er juist door deze enorme druk op mensen zonder uitzicht op een normaal leven, iets lelijks en verrots, waarvan de container op een zeker moment open barst als de druk hoog genoeg wordt? En kan de veroorzaker van die verrotting zijn handen in onschuld wassen als deze zelf gekweekte stinkende giftige cocktail in zijn gezicht ploft?
     
    Mammavan5, Loufoque, Vergeten and 4 others like this.
  17. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    Mar 12, 2017
    16,439
    21,825
    113
    Ik wil dit niet liken :(
     
    Mammavan5 and marais like this.
  18. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    Mar 12, 2017
    16,439
    21,825
    113
    Ik had het laatst gewoon op een Engelstalige site, dat er reclame kwam voor één of andere zionistische lobbyistenclub. :confused: Heb toen wel aangegeven dat die reclame "ongepast" zou zijn, maar of ze er echt iets mee gaan doen...
     
  19. marais

    marais Fanatiek lid

    Jul 1, 2013
    1,482
    1,816
    113
    Female
    Precies dit.

    En dan nog zullen mensen zeggen ze moeten er het beste van maken.
     
  20. MadeInUSA

    MadeInUSA VIP lid

    Dec 27, 2011
    9,188
    10,780
    113
    En deze man heeft dus geestverwanten in de Israëlische regering. Palestijnen die een eigen land willen,,goed plan maar dan wel in Jordanië want alles ten westen van de Jordaan behoort toe aan het Joodse volk, kijk maar in de bijbel. Palestijnen zijn allemaal jihadisten wiens plicht het is om het land te bevrijden van ongelovigen, en daarom kan het nooit vrede worden. Het is een grote fout om te denken dat Palestijnen ook maar gewoon een goed leven willen.

    Ziehier een inkijkje in het hoofd van een zelfverklaarde goede vriend van Geert Wilders.


    Ultrarechts Israëlisch oud-politicus Eldad over het conflict met Hamas: ‘We zullen nooit vrede hebben’
    https://www.volkskrant.nl/a-b29ba97d
     

    Attached Files:

    citroenrasp and marais like this.

Share This Page