Voor mijn gevoel er al een dag op hebben zitten door mijn pubers nu aan de koffie, was ik erg aan toe.. zometeen boodschappen doen, huishouden en wassen weg werken. Vanmiddag even op de bank en vanavond moet ik werken.
Met een groepje leerlingen naar Museum ‘40-‘45 NU in Rotterdam. Dit zijn de leuke dingen van het (geschiedenis)docent zijn. Daarna naar huis want mijn dochter is ziek en dus vanmorgen alleen, daarna veel (te veel) nakijken (de minst-leuke dingen van het onderwijs!), want de rapportvergaderingen staan weer in de agenda volgende week .
De strijk zit erop, schoencadeautjes voor de oppaskinderen ingepakt en boodschappen gedaan. Moet straks nog boven stofzuigen, maar eerst even op de bank met een serie.
Me bedenken wat ik met R nog kan doen vandaag. Het naar elkaar over rijden van auto's hebben we al gehad, kleuren ook al gehad. Straks slaapie daarna G uit school halen dat is gelijk een wandelingetje <iets in tussentijd> potentieel kort tukkie eten/spelen en bed.
Vanmorgen om 7:45 de kinderen weggebracht naar de opvang, daarna boodschappen gedaan. Thuis de boodschappen opgeruimd en de badkamer schoongemaakt. Even mezelf een korte koffiepauze gegund en toen weer door. Ledikantje van zoontje uit elkaar gehaald en op zijn nieuwe zolderkamer in elkaar gezet, of ja het was de kamer van z'n zus, maar die sliep daar vreselijk. Dus meneer moet het nog heel even doen met een roze muur Op hoop van zegen dat het goed gaat, dan schilder ik daar binnenkort de muur nog even. Vervolgens heb ik het oude ledikantje van mijn dochtertje in elkaar gezet op de oude slaapkamer van mijn zoontje, zodat de baby daar straks kan gaan slapen. Zo maar even uitrusten, want ik voel al wat harde buiken
Half dagje thuis gewerkt, wasje gedraaid. Zo jongste ophalen bij oma en straks met middelste naar de tandarts. Vanavond lekker niks.
Vanmorgen met de jongste bij Brownies&Downies koffie (en chocomel) gedronken en een brownie gegeten. Daarna wat boodschapjes gedaan in de stad en bij thuiskomst gestart met de tomatengroentensoep voor vanavond maken. Vanmorgen ook de (grote!) tas met Sint en Piet verkleedspullen en accessoires van zolder gehaald. Net de oudsten van school gehaald en ze zijn met z’n 3en zo lief met de Sint spullen aan het spelen, zo’n leuke tijd dit Zometeen gaan ze een film kijken, het is de beurt van de jongste om te kiezen en ze wil “de Toy Story film met Forky” (= deel 4 ) kijken. Ik ga lekker met een kopje koffie de Quest lezen
Vandaag laatste werkdag gehad bij mijn huidige baan. Na bijna 15 jaar wel even heel erg gek. Nu hebben we eten besteld en wachten duurt lang...,.
Vandaag veel was weggewerkt (maar er zit nu alweer een mand vol), plinten op de 1e verdieping afgestoft, alle shutters afgestoft (wij hebben enkel in de living bij onze schuifpuien al 4 dubbele waveshutters, dus in totaal 16 enkele deurtjes (boven en onder) in de living alleen al.. dus das een flinke klus en dat stof je niet zomaar even snel af haha), gestofzuigd en gedweild, gewerkt, boodschappen besteld.. eigenlijk was het gewoon zo’n soort dag. Dit weekend zwemlessen met oudste en ik ga nog een bakkie bij m’n moeder doen. Zondag komt mijn vader en gaan we met z’n allen ergens een hapje eten ‘s middags.
Ohhhh en verder heb ik ook nog even de &C magazine kunnen lezen met een heerlijk glas wijn en een stukje Selling Sunset gekeken toen de jongste 2 op bed lagen en de oudste 2 nog op school waren. Ik moest toen eigenlijk opruimen maar ik dacht ‘bekijk het maar’. Man was sporten dus ik had even legitiem voor mezelf hahaha.
Een dag thuis met zijn 4; man had een vrije dag genomen. N is ziekjes, dus hangerig. Vandaag vooral me kwaad gemaakt tussen alle slaapjes door op het huishouden (onze slaapkamer was ontploft qua was). En ik kan momenteel elke dag ons beddengoed verschonen, omdat ik zo zweet Allebei de kinderen slapen, dus wij genieten momenteel van sushi en kijken TMS.
Vandaag meeting gehad in de kantoren van Tomorrowland en daarna doorgereden naar mijn vriend. Heerlijk weekendje onder ons 2 (meestal gaan we werken voor ons bijbaantje). Zodadelijk samen badje met een glaasje en kaarslicht (nog heel pril, valt t op )
Met mijn poot omhoog. Vorige week zaterdag kreeg ik zweepslag in mijn been. Keurig in totaal 2 dagen niks gedaan maar daarna weer door. Als er nu temperatuurwisselingen zijn voelt dat heel vervelend. Toch maar meer rust er in gooien
Op dit moment lig ik uitgebreid in bad met mijn nieuwe happysoap en een lekkere kop thee kinderen zijn een nachtje op kamp dus mama heeft het rijk alleen ( oké mijn man is er ook maar die is beneden) heeeeeerlijk! Me time
Om 4u wakker geworden van een hoestbui waar ik een half uur in bleef hangen. Gelukkig al ruim voldoende uurtjes kunnen slapen, lag er vroeg in gisteravond. Om half 6 de lunchboxes maar klaargemaakt, 7u oudste de deur uit, vervolgens de andere twee naar school gebracht. Thuis nog wat opgeruimd en tas voor de baby ingepakt (nu mijn koffer nog). Daarna naar zkh voor de laatste controle. Lunch bij vriendin, toen kinderen weer opgehaald, met lego gespeeld (nieuwe auto in elkaar gezet met de jongste) Eten gekookt, gegeten, wasje opgehangen, pootjes omhoog met Netflix aan. Was een heerlijk rustige dag Op een wasje en wat opruimen na heb ik niks gedaan in het huishouden vandaag!!
Ik had vandaag dag 6 van de 20 van de interne opleiding. Was een hoop info vandaag. Savonds een etentje met m’n nieuwe team gehad, heb maar weinig mensen gesproken omdat ik zo vol zat van de dag. Komt wel tijdens de 4 weken fulltime training op kantoor, dan kan ik in rustigere setting/groepen kennis maken met iedereen.
Net met vrienden een nieuw rpg boardgame gedaan (Tales of the red dragon inn, soort DnD maar versimpeld en niet onbelangrijk: volledig uitgewerkt). Niet t goedkoopste spel maar erg leuk. Nu gauw slapen want de confettibom staat zo weer naast me en de kleine man was vandaag sacho (pfhew liet die zich gelden!)
Werken tot 14:30. Daarna verjaardag van mijn vader. Vanavond langs een vriend als die tijd heeft anders ga ik een bakkie doen bij mijn neef.
Ik stond om 2.30 uur de vaatwasser uit te ruimen, dochter had krampjes en man was haar aan het troosten. Om 4 uur viel ze eindelijk in slaap. Vandaag een rustige dag hoop ik...