Zwanger worden, na laatste keer bekkeninstabiliteit

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door mama van chayenna, 31 okt 2023.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mama van chayenna

    mama van chayenna Bekend lid

    25 jun 2009
    843
    24
    18
    Vrouw
    Hallo allemaal,
    Ik en mijn vriend hebben besloten om over een half jaar te stoppen met de pil, nu heb ik na mijn laatste zwangerschap bekkeninstabiliteit gehad, en ben ik een beetje benieuwd naar ervaringen van anderen hoe dat is gegaan in een volgende zwangerschap, misschien tips ? Om het eventueel sterker te maken ?
    Vind het toch wel spannend ? Erna heb ik even last gehad daarna niet meer.
    Alvast bedankt
     
  2. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    18.943
    14.996
    113
    Vroegtijdig bekkenfysio erbij (kan nu ook al) allicht dat die in elk geval je mobiliteit met wat tips en tricks kan verlengen. Hier was dankzij haar de "nagenoeg immobiele" fase behoorlijk beperkt en tot ieders verbazing kon ik G in mn bevallingsverlof leren fietsen zonder wieltjes.

    Na haar bevalling kon ik 10 maanden lang nog geen 400 meter wandelen op een kalm tempo zonder belasting.
     
  3. Rainbow2018

    8 sep 2017
    23
    5
    3
    Vrouw
    Weinig eigenlijk, behalve op mijn houding letten. Na de zwangerschap met bekkeninstabiliteit ben ik na 1,5 jaar weer zwanger geworden en heb ik die hele zwangerschap nergens last van gehad.
     

Deel Deze Pagina