Hi dames. Mijn NOD is 25 november en mijn eisprong was 9 of 10 november. Ik heb gisteren en vandaag deze heel licht positieve testen gehad. De eerste is een early sensitest, de rest normaal (sensitest en k2v5). Ik vind ze te licht… M’n borsten zijn ook minder gevoelig dan gisteren. Ik vrees dus geen goed nieuws Ben benieuwd hoe jullie hiernaar kijken.
Klopt! Voor de termijn waar ik zou zijn (13/14 DPO), zijn ze wel erg licht... Morgen weer testen, fingers crossed.
12 DPO. Op een Kruidvat test hoef ik niet meer te turen. Ik hoop zo dat het goed mag gaan! Dit is onze laatste cryo uit deze ronde.
Vanmorgen had ik deze. Daarnaast nog een cb digital met weekindicatie gedaan en die zegt niet zwanger.
Zie ik zelf die oploop niet als ik ze naast elkaar leg. Pff lastig hoor! Heb nu ook krampen dus vrees dat het er niet in zit deze maand. Ik had een positieve ovulatietest op 8 nov dus 9/10 nov m’n eisprong.
En die van vandaag. Helaas echt geen oploop en ga er vanuit dat ik een dezer dagen ongesteld wordt. Hopelijk duurt het niet te lang
Helaas geen oploop hier dus ik ben bang dat het een biochemische zwangerschap is. Bovenste test was gisterochtend, middelste gistermiddag en onderste is vanmorgen. Op 13 DPO had ik toch wel meer een oploop verwacht en een donkerder streepje. Hij leek op te lopen gistermiddag maar niets is minder waar. Heel erg jammer.
Of het was toch nog een laatste beetje ovitrelle ipv biochemisch Balen zeg . Hopelijk kunnen julie snel starten met een nieuwe ronde ivf/icsi (er waren geen cryo's meer toch?)
Ik denk het eigenlijk niet want hij is tussen 11 en 12 DPO wel opgelopen. Die test lag er niet bij, want bijna niet te zien streepje. Otrivelle is echt altijd op 10 DPO uit mn systeem geweest dus dat zou ik wel bijzonder vinden. We hebben inderdaad geen cryo's meer dus even kijken wat we gaan doen. Mijn man is niet zo overtuigd om weer de hele behandeling te starten dus we verwerken dit eerst maar even en kijken daarna weer verder.
Ik moet enorm turen maar ik zie wel iets. Jij ziet hem waarschijnlijk beter dan wij hier. Na het uploaden is de kwaliteit er niet beter op namelijk.