We hebben nog een dame van 15, die was alleen over. Dus toen deze twee erbij zodat ze niet een wild kitten erbij kreeg. En nu heb ik elke keer de twee dames bij me liggen ‘s avonds. Zo fijn dat het zo goed uitgepakt is. En ze zijn idd heel mooi maar ook echt super lief.
Dit is wel echt de beste aankoop Super lief, hoe heet hij? Wij hebben een ragdoll. Ik was nooit echt van de katten, maar sinds hij er is vind ik ze geweldig.
Elk jaar koop ik Paula’s Choice (gezichtsverzorging) in met Black Friday. 20% korting + gratish exfoliant + gratish multi-peptide booster + gratish (reisformaat) niacinamide treatment. 150€ aan korting en gratish
Nee ik zal z’n stamboom er later nog is bij pakken. Het is een mondvol wat hij is haha. Zit ook nog soort van smoke in. En hij is een poly dus extra teentjes, ook te schattig om te zien. Meisje is een tortie dat zie je zo niet maar zit ook nog rood in. Onze bejaarde dame is wel een black silver tabby.
Sorry ik moet echt even lachen. Dochter is hier net 9 kg (14 mnd) en ik kan me echt serieus even niet voorstellen dat een huisdier bijna even zwaar is
Maar dit is ook wel bizar hoor, toen ie met 11mnd gecastreerd werd sprake de dierenarts van een groeistoornis als grapje. Maar hij is ook echt de grootste van het nestje uit 7. En ze groeien nog tot 2 jaar door coons, dus waar dit eindigt geen idee. We hoefde ook helemaal geen grote hoor gekocht om het karakter. Wij en de fokker zijn ook echt verbaasd van hoe groot hij nu al is.
We hebben sindskort een compleet nieuwe achtertuin laten aanleggen, in Ibizastyle. Heb meteen maar een nieuwe tuinset aangeschaft, het oude viel bijna uit elkaar, en deze past helemaal perfect qua thema. Laat de zomer nu maar komen haha Bekijk bijlage 761006
wat een mooie katten! wat een schatjes allemaal! en leuke naam ik vind het altijd zo leuk sommige namen hebben deze ook veel vacht verzorging nodig?