Als je het niet naar je zin hebt moet je zeker gaan. Maar steek de hand ook in eigen boezem. Je zegt dat ik indoctrineer. Sorry hoor, kijk even naar je eigen posts ipv alleen te klagen over anderen. Want over het basisonderwijs bijvoorbeeld ten tijde van de stakingen was ik net zo fel om voor de leerkrachten op te komen en dat kon jij ontzettend waarderen. Dus je benoemde in 1 van je boze posts naar mij toe dat ik zo reageer als het niet in mijn straatje is. Maar ik denk dat dat voor jou evengoed geldt. Ik wens je wel het beste.
Het grootste probleem van dit forum is dat er geen transparant dagelijks beheer is, dat blijkt wel weer
Dank je wel voor je uitgebreide reactie, dat waardeer ik enorm, en ik begrijp ook wat je zegt. We nemen allemaal onze eigen bagage mee als we ergens op reageren. Ik heb nooit in het betreffende topic gereageerd omdat het voor mij heel dichtbij komt en er meteen al een zeer naargeestige sfeer hing waarin ik me niet veilig genoeg voelde om iets te zeggen. Maar ik heb heel veel verdrietige dingen gelezen die mijn beeld over het forum toch voorgoed veranderd hebben. Net als @Vulpen mis ik een groep goede moderators, die zoals op andere fora ingrijpen waar nodig en de sfeer goed en veilig houden voor iedereen. Nogmaals excuses voor dat ene bericht, ik heb uitgehaald vanuit verdriet en emotie en dat was oneerlijk naar jou toe.
‘Vroeger’ waren er nog modjes enzo, die hun ‘eigen’ topics bijhielden. Maar ooit is er volgens mij wat voorgevallen daar en toen heeft men besloten om alles in eigen beheer te doen. Alleen is zo’n forum geen doen om in je uppie bij te houden. Wellicht kan ze er wat vacatures uitgooien?
Je brengt het als grapje maar dat is toch een heel goed idee? Genoeg leden hier die dagelijks langskomen en ongetwijfeld ook genoeg die bereid zijn om dagelijks even te kijken of er nog meldingen zijn of dat een lid hulp nodig heeft bij het verwijderen van berichten of het gehele account.
Klopt hoor! Maar volgens mij is dit al zo vaak aangedragen. Er wordt alleen niets mee gedaan. Ik snap namelijk echt wel dat je hier niet continue aanwezig kan zijn om de boel op orde te houden. Maar als je een forum wilt blijven onderhouden, die ook nog netjes blijft, is het toch wel handig om dat met meerdere mensen te doen, zoals het toen dus idd ook ging. Ook die lege topics die iemand anders hier aandroeg van de verloskundige enzo. Volgens mij heb ik hier weleens reacties gelezen van die of gene die ook vk is. Ik denk dan; vraag! Wie weet vinden die het leuk en wordt er daar ook weer een beetje leven ingeschopt. Maargoed, wie weet denkt beheer nu; he wat een goede ideeën komen er hier boven, daar gaan we wat mee doen
@Beheer waarom werken jullie niet meer met moderators ? Er zijn veel leden die het opvalt dat jullie vaak niet of te laat reageren Logisch want je kan niet 24/7 aanwezig zijn Misschien toch een optie om het te overwegen ?
Volgens mij wil ze het niet weten. Dinsdag of woensdag al een pb gestuurd voor t heropenen van een topic, maar neehoor. Zeer irritant.
Ja heel irritant Weet niet of dit nog steeds Jan en Lotte zijn want snap echt niet waarom ze dit niet willen
Haha ja, ik vermoed zomaar dat er een paar dames actie hebben ondernomen nav jouw geopende topic. Want stel je voor dat er allemaal pro Israël berichten bij elkaar komen te staan. Of ze was er zelf ook bij
Hm dat kan ook nog. Ik vind het prima hoor verder. Maar je weet waar je staat op zo'n moment. (Ik heb nog een pb gestuurd erover maar daar wordt dan weer niet op gereageerd) Tnx voor je support door berichten te plaatsen daarna.
Ik had ook een klacht gestuurd naar @Beheer over de anti Israël posts in dat andere topic en sommige haat opmerkingen, daar heb ik ook geen reactie op gehad.
Ik lijk ook geen reactie meer te krijgen op berichten die ik meld, maar actie wordt helaas ook niet ondernomen