T lijkt steeds meer op midden in de nacht / vroege ochtend. De vorige x was er om 19:30 al grote hoeveelheid activiteit.
A Powerful Solar Storm Will Hit Earth Tomorrow (msn.com) op msn kwam ik het idd tegen. hopen op een beetje heldere nachten... ik woon op een te licht vervuilde plaats vrees ik. vinex wijk, met daarnaast een paar kassen.... maar als het helder is ga ik vanavond wel even een rondje fietsen om het te proberen te zien
Via de site van noorderlichtjagers kun je je aanmelden voor een Noorderlicht alert. Dan krijg je een mailtje wanneer er een grote kans is op Noorderlicht of als het ineens onverwacht zichtbaar is. Super handig!
Vorige keer zag ik het gewoon vanuit het dakraam in wijk met de nodige lichtvervuiling. Bij twijfel door een lens kijken van je camera/telefoon, dan is het veel zichtbaarder.