Ik heb gehoord dat van de 20 eitjes, 9 bevrucht zijn. Ik vind het zelf stiekem weinig, maar hoop hard dat er paar over blijven om de vriezer in te gaan!
Hee meiden, Even een update van mij. Ik ben inmiddels de 12 weken voorbij en we hebben afgelopen week nog een goede echo gehad. Ik begin langzaam aan vertrouwen te krijgen dat er echt een kleintje bij gaat komen! @Frasseke hoe is het met jou? Wanneer is jouw eerste echo? Ik duim voor de rest van jullie dat er heel snel goed nieuws mag komen voor jullie allemaal! Wat een ellende hebben de meeste van jullie moeten doorstaan.. jullie zijn stuk voor stuk powervrouwen! Ik blijf natuurlijk meelezen, maar om het niet confronterender te maken zal ik geen spontane updates meer plaatsen (tenzij erom gevraagd wordt natuurlijk) Liefs!
Hi, ik heb 14 dec met 8 weekjes mijn eerste echo. Dus moet nog even wachten. Heb wel een week later meteen echo, omdat ik mee doe aan een onderzoek. Zelf heb ik goed zwangerschapssymptomen. Telkens misselijk, er gebeurt wel wat met die borsten en ben echt super moe de hele tijd. Dus gewoon maar rustig afwachten en mezelf blijven vertellen dat alles gewoon goed is!!
Gefeliciteerd @Linn1989 wat heerlijk dat het zo goed gaat. Ik hoop dat ik ooit ook nog een keer de 12 weken ga halen Vandaag ben ik eindelijk ongesteld geworden. Heel blij mee. Dus hopelijk vlak voor kerst nog een tp. En anders gaan we in januari gewoon door voor poging 2. Ik hoop dat ik manlief dan ook zo ver krijg. Zelf heb ik er wel vertrouwen in. Zie de miskraam echt als bevestiging dat het nog kan. Ik heb geaccepteerd dat ik in deze trein zit en niet weet hoelang het nog duurt. Ik probeer het me ook niet meer af te vragen. Het ie nu eenmaal zo. Dus ik verheug me op de kerst en in januari gaan we naar Disneyland met de meiden. Helemaal zin in.
@Joylynn wat een mooie score zeg! Hopelijk ook zo’n mooi aantal cryo’s. Hoe voel je je nu? Snap wel dat je baalt dat je geen verse tp krijgt. Dat die wachtmaand maar snel voorbij vliegt. Ik mocht gelukkig toch meteen door. HCG was 12, maar de bloeding was al begonnen en de rest van de waardes stond ook heel laag. Moet nu progynova slikken en daar heb ik wel last van, vooral mijn gemoedstoestand. Kan ook zijn dat het hele traject nu wat begint door te wegen. Morgen een echo om te kijken hoe ver we staan. @Kletskous82 Fijn dat je je zo goed voelt zonder de hormonen en lekker op de fiets bezig bent! Je backup plan is ook heel sterk met nog Duitsland en eventueel Spanje. Ben zo benieuwd naar jullie eerste gesprek daar! @Robin89 Heb je al getest of ben je je nog aan het beheersen? @Patty86 en zijn de plannen al wat concreter voor de zomer? Fijn dat je toch waarschijnlijk nog voor kerst jullie cryo kunt gaan halen. Dat die maar mooi blijft plakken, dan hoeven jij en je man niet meer na te denken over ronde 2. Vind het zo enorm zwaar wegen dat tijdens zo’n traject je leven wat op pauze voelt te staan. Ik durf ook bijna niks te plannen want ja, “misschien zwanger”. Met dat idee word alles nu al continue 5 jaar zowat uitgesteld en heb er echt genoeg van. Echt heel moeilijk om toch maar optimistisch en rustig te blijven.
precies dat pauze gevoel inderdaad. We stoppen daar nu mee. Ik ga deze week boeken 10 dagen albir in de buurt van Benidorm. Lekker veel glijbanen voor de meiden, aan het strand en allinclusive. in het meest gunstige geval ben ik dan 6/7 maanden zwanger. Ik zorg wel voor een goede annuleringsverzekering en een ziekenhuis in de buurt. Ik ben gestopt met misschien dan zwanger. Dan weer leven, dan weer zorg. Misschien ben ik zwanger in Disney. Dan ga ik niet in de achtbaan. Het leven is niet te plannen.
Nee al gesteld hoor en negatief en verlies ook bloed niet heel erg maar vandaag met stolsels dus het moet wel voorbij zijn
Ik herken dit ook. Ik neem momenteel ook de Progynova (Zumenon eigenlijk, zelfde maar dan van andere fabrikant) en lijk ook wat mood swings te hebben, maar wat je zegt: kan ook de zwaarte van het traject zijn. We lopen ook ong gelijk op. Woensdag echo en hopelijk dit weekend de tp!
Wat een fijne update. Nog even en dan heb je al de 13 weken echo. Is echt super goed te zien dan. Blijf vertrouwen houden. Heel veel succes.
Wat is progynova?? Fijn dat je iig wel meteen verder kunt. Misschien wel beter dat je pas een TP doet als je je weer fit voelt. Soms denk ik dat je gemoedstoestand ook bepalend is of je wel of niet zwanger wordt. Dat op pauze staan vind ik lastiger dan het traject zelf. Denk nu ik ga gewoon alles doen maar dan komt het moment vakantie uitzoeken en dan denk je weer wat als we dan net kunnen starten. Hier ook heel benieuwd naar het intake gesprek. Het is al maandag over twee weken. Dus de tijd gaat lekker vlug. Bloedprikken hoeft niet op afspraak maar moet op cyclus dag 1 tm 3 heb ik gelezen. Moet met de kerst ongesteld worden dus hoop dat ik dan tussen kerst en Nieuwjaar kan gaan. En dan hopen dat we zo vlug mogelijk kunnen starten in 2024. Het fietsen gaat top. In 2,5 week al 3,5 kg afgevallen. Net weer 25,8 km gefiets in 45 min. Bijna 600 calorieën eraf
@Kletskous82 wat ben je goed bezig met het fietsen zeg! Knap! Moet je ook in Duitsland bloed prikken of mag dat ook in Nederland? Hopelijk kunnen jullie in januari snel starten
9 is een mooi aantal maar kan me voorstellen dat je uit 20 meer had verwacht. Weet je inmiddels al hoeveel er geschikt zijn om ingevroren te worden? En dec sla je dan over en in januari een TP?
Nee, vanmiddag krijgen we dat te horen. Ik ben al vanaf 5 uur wakker van de zenuwen ik denk dat de terugplaatsing eind december/begin januari zou zijn. Wel fijn dat jullie zo dicht bij de grens wonen, dat scheelt!