Ik lig met de hond gezellig op de bank. Vandaag weer een stel dozen uit kunnen pakken, maar Covid zorgt toch wel voor behoorlijk wat hoofdpijn en vermoeidheid dus na een paar dozen hield ik het wel voor gezien.
Vandaag een vrije dag. Was al vroeg wakker en kon niet meer slapen. Nu aan een bak koffie… Vandaag een weekmenu maken, boodschappen doen, naar de Kruidvat, wasjes draaien en opruimen. Lekker dagje dus
hier ook lekker een dagje vrij, nu aan ontbijt met kop koffie, dadelijk met de hond wandelen, naar de winkel moet nog wat pakketjes ophalen, dan hier thuis opruimen, koken, alles lekker op het gemak.
F naar school gebracht, kruidvat geweest, vaatwasser leegemaakt en dadelijk een appelcake maken. Straks bezoek van een collega
Met D even bij de aankomst van Sinterklaas op school gekeken. Net bij de Kruidvat nog een cadeau gehaald voor alle kinderen en voor L zalf.. arme kind is gisteren op der onderkantje gevallen en dat is nu helemaal kapot. Gelijk der jas opgehaald bij de kledingmaker. Net de zakken in de schuur gelegd, gelukkig snapt D er nog niks van Kinderen komen om 12 uur uit. Vanmiddag pakjesmiddag
Mijn tweede werkdag bij mijn nieuwe baan gehad. Vandaag een hele dag. Pfff mijn hoofd loopt over. Maar het lukt! Het is nog wel erg wennen hoor. Ben nu pas om vijf uur vrij ( vroeger 3 uur) als ik thuis kom staat het eten al op. En midden in de spits thuis. Verder zit ik nu hele dagen achter de pc. Is ook erg wennen. Maar goed we geven het even de tijd. Ik wou heel graag weg bij mijn oude werk ( te veel stress) wel erg leuke collega 's tot nu toe. Dus dat is zeker positief!
Vandaag gewerkt.. uurtje eerder gestopt ivm pakjesavond. Uit m'n werk heb ik eerst de kinderen opgehaald bij de bso/opvang. Toen we thuis kwamen stond ineens de zak met cadeaus bij huis We hebben tapas gegeten en (choco)pepernoten als toetje, ondertussen de cadeautjes uitgepakt. Het was een leuke avond, kinderen blij en tevreden dus wij ook!
Helaas alweer vroeg wakker. Jongste dochter de deur uit werken en dan richting het winkelcentrum om de laatste inkopen voor verjaardag te doen. Barst helaas van de rugpijn, hoop dat dit snel overgaat. Voelt nogal stijf pff Vanavond nog even naar verjaardag van grote neef en nicht.
Ben nu aan het werk, straks naar huis lekker m'n kleine jongen weer knuffelen( en mijn man natuurlijk) en dan ff lunchen en dan gaan we naar overvecht toe naar de kerstlampjes enz kijken want dat is leuk voor ons zoon, al die kleurtjes enz. Daarna naar de supermarkt even eten halen voor vanavond en dan koken en eten en dan zoon in bad doen en tegen die tijd gaat hij ook naar bed toe en ga ik beneden gezichtmaskertje doen en voetenbad en dan ff me-time en mijn man die zal dan denk ik nog even achter de computer gaan en daarna naar bed, weer een dag voorbij
Net de middelste naar school gebracht, zo naar de orrho met de oudste. Jongste verplicht mee. Daarna oudste bij school eruit gooien, pakjes retour zenden. Naar huis lunchen met de jongste, kunsten ophalen van school jongste naar bed. Vanmiddag met de laarzen van de middelste terug naar de winkel, die zijn kapot. Net 1,5 week oud. Avondeten maken, opruimen, kinderen naar bed en dan rust. O ja, en tussendoor ook het huishouden
De was in de wasmachine gedaan, boodschappen gedaan, glas naar de glasbak gebracht en nu zit ik te ontbijten, zo de was ophangen/in de droger, nieuwe lading er in. Straks even winkelen enzo.
Extra dagje vrij vandaag. De kinderen hebben een studiedag. Zij hangen nog in de pyjama en zijn met de sint kado's aan het spelen. Ik kijk daar naar (heerlijk!) en ben wat regel dingen aan het doen. Straks even boodschappen halen. Jongste gaat nog naar een kinderfeestje en oudste heeft vanmiddag nog een naschoolse activiteit. Ik moet ook nog wat doen voor een kerstactiviteit op het werk (maar daar heb ik zo geen zin in.
Ik heb de kamer van de oudste opgeruimd en schoongemaakt. Beddengoed aangezet en achter en onder het bed schoongemaakt. Folders van zoon zijn spotta baan heb ik opgeruimd en meteen een deel van de garage netjes gemaakt. Ook de wasruimte opgeruimd. Goh ik ben al lekker druk geweest nu eerst even aan de koffie. straks naar de kaasboer voor de kaasfondue komend weekend (even vragen of ik dat al kan kopen) en ik wil even snuffelen bij de HEMA. Vanmiddag ga ik lekker met een kop thee puzzelen
Vanmorgen zoon weggebracht, de monteur stond om 8.10 klaar voor onderhoud. Ondertussen opgeruimd en een nieuwe slip aan de judo band gezet. Gelijk er na naar de action gefietst. Nu tijd voor koffie!
Werken van thuis uit; maar dochter is haar turnzak vergeten en heeft zodadelijk sport op school dus mama gaat m even brengen