@justme1974.. ik zou met dochter overleggen. Mijn oudste dochter is ook 15 jaar en die weet heel goed wat ze wel en niet wilt. Afgelopen jaar hadden ze de keuze tussen een weekje weg of een Efteling abonnement. Het is het laatste geworden. @pardoes.. wat lief dat je een kerstcadeau hebt gekregen. @Megara... Wat fijn dat je een weekje voor jezelf hebt. Dan kun je daten, als je een leuke man treft. Ik heb ook goede ervaring met fb dating haha. Ow en herkenbaar die opmerkingen over ogen. Niet echt origineel na een tijdje. Zo begonnen ook veel van mijn gesprekken. Gisteren is mijn lief (klinkt leuker als date) bij mij thuis geweest voor het eerst. Ben wel blij dat dat erop zit haha. Toch mijn veilige bubbel die ik open heb gesteld. Maar het was gezellig. Ik had geregeld dat mijn meiden weg waren, alleen besloot de oudste toch om in de avond naar huis te komen. Soms word ik er een beetje simpel van. Denk je het goed geregeld te hebben, besluit je puber toch weer anders.
Nee ze was niet bij de date. Hij was al in de middag bij mij. Dus toen ze een berichtje stuurde dat ze naar huis kwam, zijn we weg gegaan. We wilde toch net gaan eten en zijn toen maar buiten de deur gaan eten (super romantisch bij de Mc Donalds , enige hier in de buurt waar je niet vantevoren moest reserveren) en daarna nog een wandeling gemaakt. Vind het nog te vroeg voor een ontmoeting. Oudste is 15 jaar, dus die kan ik niet naar bed sturen om 20.00 uur haha.
Hahaha de Mac! Romantisch bij de TL lamp haha. Ah boeie, als het maar gezellig is. Kreeg je ook kerstsokken bij het menu Nee je kan je dochter idd niet al om 20.00u nr bed sturen, dus was al benieuwd hoe je het opgelost had. Creatief
Nou ja leuk. Niet echt spannend maar goed. Ik had weer eens een hele leuke man op m’n werk. Humor en een goede algemene ontwikkeling Vlot maar niet een popie jopie. Geïnteresseerd in de gesprekspartner(s) En heel donker haar met wat grijze stroken, mhhhh erg aantrekkelijk
Nope.. niets te melden hier. We appen nog wel wat, maar echt stukken minder momenteel. De feestdagen zaten er ook tussen natuurlijk en die vond ik al lastig genoeg, zo zonder mijn vader. Echt, december mag voorbij van mij. En wat betreft die vakantie met dochter; ik kan het zeker met haar overleggen, ik heb daar afgelopen dagen ook wel over nagedacht, maar ik denk dat ik zelf het "grootste probleem" ben. Ik ben bang dat ik niet tegemoet kan komen aan al haar wensen, maar eigenlijk vul ik dat helemaal zelf in; ik mag er vanuit gaan dat als zij aangeeft iets leuk te vinden, dat dat ook zo is. In plaats daarvan denk ik weer vee te ver als in; zij kan het niet overzien, ze zal verwachtingen hebben die niet overeen komen met de werkelijkheid etc. etc. En ja, dat zal vast zo zijn, maar ook daar leert ze natuurlijk van. Kortom; we gaan er binnenkort samen over brainstormen.
@justme1974, al die eerste keren zijn het lastigst, en zeker de decembermaand is altijd heel moeilijk zo vlak na een verlies, dus ik snap je gevoel. Wat goed dat je samen met haar gaat brainstormen over wat te doen en je kunt vragen oke jij wikt hier graag heen wat verwacht je er van, en dan kun jij een reeel beeld schetsen bij voorbaat over een locatie zodta je samen een goede keuze kunt maken in wat te doen. Vervelend zeg dat het appen een stuk minder is dan eerder, @Zoe123, en toen? Heb je nummers gewisseld, of heb je alleen gekeken en toen niks? @vlindermoeder, dat kunnen we beter aan jou vragen, nog spannende verhalen? @hier, nog steeds helemaal blij, elkaar vanochtend nog even gezien en samen een stukje gewandeld en toen geluncht, fijn om hem even te zien en gewoon samen wat tijd door te brengen.
Oh nee hoor, ik val alleen op getrouwde mannen en/of mannen die mij niet aantrekkelijk vinden en in dit geval was sprake van beide. Dus geen nummers. Dus een leuk gesprek met deze leuke man was mijn moment van de dag
Haha dat was ook gelijk mijn vraag. En vrijgezel? Maar helaas. Hier, ik vermaak mij wel, maar niks met potentie. Woensdagavond heb ik weer een date via breeze. Dus hopelijk komt mijn date deze keer wel.
@Zoe123, aah jammer zeg, maar ik snap wel dat je van zo'n gesprek kunt genieten. @vlindermoeder, maar juist die gesprekken zonder potentie zijn het meest lachwekkend over het algemeen. En leuk toch weer een date via breeze, hopelijk dit keer een groter succes.
Allemaal een goed, liefdevol en gelukkig nieuwjaar gewenst vanaf hier! Dat 2024 maar het jaar mag worden dat dingen op hun plek vallen en dromen uitkomen. @hier, nou ik kreeg dus serieus een app vanochtend van degene met wie ik ooit gedate heb langere tijd, met ik moest aan je denken.... ik wens je een goed en liefdevol 2024, en ik zat echt van wtf is dit voor onzin. In mijn laatste app heb ik hem met de grond gelijk gemaakt, daarna stond hij langere tijd geblokt, toen vd blok gehaald maar ik verwachtte niet dat hij ooit wat zou laten horen, het voelt raar. Mijn huidige date is nog steeds lief, en stuurt telkens berichtjes, maar ik ben vandaag even zelf 1 blok onrust dus zit even in mijn eigen onzekerheden en angsten (iets met herinneringen) dus ik maak het mijzelf even moeilijk vandaag.
Diegene weer lekker blokken! Wat vervelend dat je even zo met jezelf in de knoop zit. Dikke knuffel ❤️
Wat een akties weer Pardoes! Lastig als mannen dat doen ook. Waar zit je eigen onrust? Is,dar eichting je huidife date of gooit die ander ineens de boel overhoop?
@Mim89 en @justme1974 Dank jullie voor jullie reacties, mijn onrust vandaag komt door wat vervelende herinneringen rond oud en nieuw, elk jaar met oud en nieuw flipt de vader van mijn kind en krijg ik ondanks al jaren uit elkaar zijn weer bedreigingen voor mijn voeten en ik betrapte mijzelf er vandaag op dat ik er gewoon op zit te wachten dat het gebeurt en dacht schiet nu maar op dan is het gebeurt en kan ik weer door en er wat mee, wat natuurlijk compleet achterlijk is dat ik dat dacht. En ik merk dat ik daar even erg onrustig van wordt, dus het staat eigenlijk los van mijn date. Ik heb netjes terug geappt vanmiddag naar de oude date met hetzelfde gewenst en toen weer in archief gegooid, niet reageren zit niet in mij, dan kan ik het niet los laten. Ik zei tegen mijn huidige date ik kan vandaag wel wat extra knuffels gebruiken, en die vroeg verder niks maar stuurt nu ondanks op visite zijn elk uur een paar knuffels over de app en zei vertel vd week maar waarom, maar het komt goed wat het ook is ik loop er niet voor weg. En ik durf het bijna niet te typen maar het is nog steeds stil.... zou het dan voor het eerst in 17 jaar een rustig oud en nieuw worden? Vorig jaar heb IK meldingen gedaan bij veilig thuis en politie er over en toen we een week later een gesprek hadden ben ik ipv bang zijn opgestaan en heb gezegd dat als hij ooit weer zo tegen mij praat we nooit meer een woord wisselen en ben weg gegaan dus ergens hoop ik dat het kwartje is gevallen bij ex, aan de andere kant voel ik mijn eigen onrust er over. Dus dat maakt vandaag even lastig. En tuurlijk deed het mij vanochtend even iets om die app te krijgen, de app was uitgebreider dan vorig jaar toen we nog contact hadden, maar het deed mij meer iets in de zin van wat heb ik medelijden met jou dat je je zo eenzaam voelt dat je mij appt terwijl we geen contact meer hebben, ik heel duidelijk ben geweest in hoe ik er over denk en dan mij toch appen, dus ik vond het vooral sneu voor hem, het deed mij niet iets als in ooh wauw misschien dat hij toch... nope, als ik kijk naar hoe dingen nu zijn en lopen in mijn leven dan ben ik alleen maar gelukkig. Weten waar je staat bij iemand, weten waar je samen graag naar toe wil gaan, meer als dat kan ik niet wensen, en ik vind hem echt oprecht super leuk, bij hem voel ik mij veilig, vertrouwd en volledig op mijn gemak.
@pardoes ik snap dat je in gedachten toch rekening houd met de mogelijkheid dat je ex toch weer zo gaat doen. Ik hoop echt dat vorig jaar idd het kwartje is gevallen en hij het voortaan achterwege laat. Wat ontzettend lief hoe je huidige date er op reageerde. Dat hij je laat merken aan je te denken, je de ruimte geeft om er mee om te gaan en aangeeft dat hij niet wegloopt. Dat heb je verdiend!