Dagje Rotterdam met kids: tips?

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door bunchy, 27 dec 2023.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. bunchy

    bunchy VIP lid

    21 aug 2009
    6.673
    515
    113
    Wij kennen de stad niet en willen er deze week graag heen met de kinderen van 9-13 jaar… we hebben een mjk. Alle tips zijn welkom
     
  2. EdN

    EdN VIP lid

    27 mei 2011
    8.826
    3.612
    113
    Ik ben er zelf nog niet geweest (want boven de 6 jaar, dus ik moet eerst m’n kleuter ergens stallen), maar Rotterdam Remastered lijkt mij echt heel erg leuk.

    https://remastered.nl/

    In de Kunsthal is nu ook een leuke tentoonstelling met allemaal projecties op de vloeren en muren, heel gaaf.

    Met de watertaxi is altijd leuk en dan lekker lunchen bij hotel New York of zo. Vandaar wandelen over de Erasmusbrug en dan naar het Maritiem museum, of gewoon naar het centrum (Koopgoot, Coolsingel, Witte de Withstraat), ook leuk.

    Buiten het centrum vind ik Diergaarde Blijdorp ook altijd een erg leuk uitje. In de kerstvakantie ook meestal gezellig verlicht met kampvuren/marshmallows roosteren enzv.
     
    mamameer vindt dit leuk.
  3. mamameer

    mamameer VIP lid

    21 jan 2014
    8.174
    4.485
    113
    Maritiem museum of wereld museum.
    Beide zijn leuk.
    Vanaf beide kun je met de water taxi naar hotel new york, daar zit ook humphries en loetje.Of je kunt met de watertaxi gaan lunchen op de SS rotterdam.
    Voor de watertaxi kun je het beste even de app downloaden. Dan kun je makkelijk een reservering plaatsen.
    De grote markthal is ook nog wel leuk om te kijken. Of de kubus woningen.
     
  4. bunchy

    bunchy VIP lid

    21 aug 2009
    6.673
    515
    113
    Kunsthal
    Maritiem
    Wereldmuseum

    keuzestress!
     
  5. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Natuurhistorisch is ook leuk.
    Met de watertaxi mee.
    Paar jaar terug kon je schaatsen in het Erasmuspark. Was ook erg leuk.
     
  6. Relax

    Relax Fanatiek lid

    26 sep 2009
    1.865
    2.057
    113
    Vrouw
    Wij vonden Remastered inderdaad wel bijzonder. Ik hoef niet nog n keer, maar het was de moeite waard.
    Spido blijft leuk. Markthal en kubuswoningen zijn leuk om te bekijken. En wij vonden het mariniersmuseum ook leuk.
     
  7. cowgirl80

    cowgirl80 VIP lid

    28 jul 2010
    7.990
    6.741
    113
    zuid-holland zuid
    Als je een museumjaarkaart hebt is het altijd leuk even door de kunsthal te lopen, daar wat drinken en dan naar het natuurhistorisch museum (is niet heel groot).
    Als je kinderen hebt die houden van boten is het maritiem museum leuk.
    Als je kinderen houden van winkelen dan de markthal en de koopgoot.
     
  8. bunchy

    bunchy VIP lid

    21 aug 2009
    6.673
    515
    113
    Winkelen kunnen we overal.. watertaci echt reserveren?
    Maritiem willen we sowieso en met de watertaxi en ergens lunchen (hotel NY)?
    En waar beste auto parkeren?
     
  9. bunchy

    bunchy VIP lid

    21 aug 2009
    6.673
    515
    113
    En dan nog ander museum..
    Misschien Kunsthal ..
     
  10. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    13 dec 2019
    13.009
    14.670
    113
    Vrouw
    Als je met het ov de stad in gaat kun je goed parkeren bij Kralingse zoom
     
  11. mamameer

    mamameer VIP lid

    21 jan 2014
    8.174
    4.485
    113
    wij parkeren meestal onder de erasmus brug. Daar vandaan kun je naar de meeste musea lopen, ook maritiem museum is dichtbij. Kunsthal, natuurhistorisch en wereldmuseum zijn daar ook best dichtbij.
    Watertaxi kun je op de dag zelf reserveren, het is vervoer op afroep, (kijk even op hun website), 30 min voor je gewenste vertrektijd bijvoorbeeld. Maar je moet wel een tijd boeken. ze varen een bepaald traject en pikken dan mensen op en brengen mensen op de gewenste plaats, en hebben maar beperkte plaats aan boord.
     
  12. bunchy

    bunchy VIP lid

    21 aug 2009
    6.673
    515
    113
    dank je wel
     
  13. Mammavantwee

    Mammavantwee Niet meer actief

    Euromast is ook leuk! Kan je eventueel ook wat eten en drinken!
     

Deel Deze Pagina