Draag al sinds oktober 2021 zwangerschapskleding, Nike sportleggings en/of truien van mijn man. Helemaal klaar mee. Helaas zit ik nog 4 kilo boven mijn startgewicht na 9 maanden zwangerschap van N en dus start zwangerschap van S, dus nieuwe outfit gescoord. Trui is heerlijk zacht en comfortabel.
Nieuwe lamp voor dochter haar kamer. We zijn haar kamer aan het veranderen, baby af (werd tijd haha). Haar grote bed kan komend weekend ook eindelijk in elkaar gezet worden. Dan nog wat leuke nieuwe accessoires scoren en ik wil graag een ander kleurtje op de muren, maar misschien wacht ik daar nog even mee tot het buiten wat mooier weer wordt.
View attachment 763683 Tweede keer dat we een half en koud bakje kregen met onze Nespresso, ook na reinigen. Apparaat was al zeker 10 jaar oud dus is zijn geld helemaal waard geweest. Ben benieuwd naar deze!
Wij hebben ook een Philips maar dan zonder dat melk opschuim ding haha. Zijn er zeer tevreden over, hebben hem al bijna 3 jaar. Ik heb een aparte melk opschuimer erbij gekocht, gewone koffie drink ik namelijk niet en zo kan ik toch m'n eigen latte's maken
die is ook mooi! Ik ben ook opzoek naar cappuccino en latte glazen. Heb de gewone koffiekopjes van hk living maar kies nu liever doorzichtig denk ik. Nachtmann heeft wel toffe maar mag wel iets goedkoper zijn dan dat. Jij al iets gevonden?
Die hebben we op het werk, prima ding maar ik vind dat er wel veel melk minimaal in dat kannetje moet.
Ik had ook al een losse opschuimer van Senseo. Het is lekker om daar een scheutje karamel siroop toe te voegen
Gelukkig kan het kannetje ook in de koelkast. Maar mocht dat niet fijn werken voor 1 koffie blijf ik mijn losse gebruiken. De meeste tijd zat hem in bonenmalen en de espresso op het vuur bereiden plus schoonmaken.
Woeps ik had het verkeerde berichtje gekoppeld aan de reactie melding. Ik heb Irish coffee glazen. Maar die zijn denk ik te klein voor de macchiato. Ik wil ook voor glas gaan. Maar niet dubbelwandig. Op het moment heb ik verder alleen grote mokken.
voldoende melk inslaan dus gebruik je hem ook voor de thee? Daar ben ik wel benieuwd naar omdat onze waterkoker er best lang over doet. Ik las dat het water wat kouder is maar dat kun je volgens mij weer instellen.
Ook mijn kannetje kan in de koelkast zo vaak drinken wij geen cappuccino ivm het schoonmaakwerk maar deze reinigt zichzelf dus is weer te proberen. Ik heb glazen van Libbey maar officieel zijn die niet voor warme dranken. Ik zie op Instagram dat er ook gewoon koffie uit gedronken wordt. Ik ga ze proberen maar als het niet werkt of als ze te groot zijn ga ik opzoek naar iets soortgelijks.
Hoor veel lovende verhalen over deze CC-cream. Dus ik ga me er ook eens aan wagen. Loungepak voor straks in de kraamperiode Vestje van cashmere en wol