Ja die combinatie kan echt niet. Als je zo graag erotisch op de foto wil doe dat dan zonder kind en zonder zwangere buik. En ook nog dat zo een ventje haar buik kust terwijl zij er "sexy" bij zit. Ik vind dit echt niet oke.
2, 3 en 11 Maar het gaat om de jongste 2 haha. Dus dan zou ik daar best lang plezier van kunnen hebben
Nou idd! Ik probeer me in te denken hoe dit voor die oudste meid van 16 moet zijn. Ik zou het echt vreselijk vinden en me echt kapotschamen voor m'n moeder Heel sneu.
En dan dr story over een privéschool, dat dat alleen te betalen is als je rijk bent of maar 1 of 2 kinderen hebt.. euh hallo… je kiest zelf bewust voor zoveel kinderen..
Ik snap haar eeuwige gezeur niet over het hebben van zoveel kinderen. Natúúrlijk heeft ze een giga druk leven met zoveel kinderen, zeker als alleenstaande, maar dat overkomt je niet, ze worden niet ongevraagd bezorgd door de ooievaar
Nou dat dus. En moet zeggen dat niet alleen zij dat doet. In onze omgeving ook iemand met 4 meiden, inmiddels de leeftijd van de mijne. Maar toen ze klein waren en ik vertelde of iets op fb plaatste wat ik gedaan had met de kinderen op een vrije dag: museum, pretpark, zwemmen oid. Dan steevast de opmerking: "tja, dat wordt te duur met 4 kinderen", of " dat lukt me niet in mn eentje met 4". En dat kwam niet nav een vraag van mij, dat werd gewoon elke keer gezegd. Tja sorry, daar kies je echt zelf voor. Ik lees het online ook vaak genoeg, wat allemaal te duur is of onhandig met veel kinderen.
Maar ook de opmerking erbij dat je natuurlijk zo min mogelijk met de overheid te maken wil hebben. Hallo, ga zelf voor je inkomen zorgen dan Wees dankbaar dat de overheid ervoor zorgt dat je eten kunt kopen voor je kinderen.
Hop uit de uitkering en zelf de toeslagen stop zetten, kinderbijslag weggeven en dan grote meid worden stomme overheid ook!
Ik kijk op een ander forum ook wel eens in het topic voor momfluencers. Daar wordt Debbie van Theletherfamily ook veel besproken. Zo dat is me een droeftoeter Die verzint letterlijk alle diagnoses bij elkaar.
Precies Ze meent maar overal recht op te hebben, en enerzijds moet een school dan kennelijk zo min mogelijk te maken hebben met de overheid, maar anderzijds komt haar hele inkomen rechtstreeks van diezelfde overheid. Wat verwacht ze nu? Dat ze in alles maar gesponsord wordt?
Je kunt daar helaas niet stiekem mee kijken. Ik volg geen van deze influencers, maar kijk bij sommigen dus zo mee. Maar Debbie heeft haar story's niet openbaar staan