Maar wat heb je dan daadwerkelijk gezien? Want nu doe je nog steeds hartstikke vaag en dat maakt het allemaal niet bepaald geloofwaardig. Ik ben dus ook niet zo van dit soort broodje aap verhalen. En ik heb in een hotel echt nog nooit het idee gehad dat die flesjes shampoo enzo niet te vertrouwen waren. De reden dat ik ze over het algemeen niet gebruik, is vooral dat ik ze lang niet altijd lekker vind ruiken.
.. en hoe stop je onthaarspul in een klein flesje shampoo? Is dat geen gel dat zodra het uit de bus komt gaat schuimen? Ik heb zelf jaren in een hotel gewerkt en nog nooit gezien noch gehoord dat er gerommeld was met shampooflesjes. De enige die namelijk in jouw kamer is geweest zijn de kamermeisjes of de receptie. Shampootjes e.d. worden altijd gecontroleerd (en vervangen)
Zo heel gek is het niet. Vorig jaar was het nog in het nieuws. Het gaat dan wel om de te openen/herbruikbare flessen. OT: wil je echt aan zee als in direct bij de zee of beetje landinwaarts en even rijden naar de zee/strand? Er zijn veel b&bs (en daarmee goedkoper) en bijvoorbeeld een metro bij Hoek van Holland die tot aan het strand komt. Maar waarschijnlijk gaat het wel om de ervaring van echt aan zee zijn met hotel en al? Dan kom je in juli denk ik niet goedkoper uit.
https://zeehuis.nivon.nl/ Tja als je echt op budget wil letten dan kan ik je deze zeker aanraden. Mijn kinderen zijn hier alledrie op eind kamp geweest en het is echt heerlijk! Zo mooi gelegen, midden in de duinen. Schoon, rustig, prima kamers met goede bedden. Op 5 minuten lopen vanaf het strand En met de auto ben je overal zo. 79 euro voor een nachtje
Ik zou eens op Airbnb kijken. Genoeg te vinden. En Zuiderduin ❤️ Het is dat het bijna in m’n achtertuin ligt… M’n moeder en zus en haar gezin gaan er elk jaar heen op kerstavond.
Hotel Bella vista in Scheveningen heeft simpele maar nette familiekamers en appartementen, zit vlakbij het strand (wel aan drukke weg) en is niet heel duur. ontbijt is basic maar prima. ik heb er al vaker geslapen, zowel zakelijk alleen als met mijn gezin. edit: ik kan nu nergens een site vinden waar je kunt boeken, dus het kan zijn dat ze gesloten zijn
Ik ben al 22 jaar cabin attendant bij KLM en vlieg dus al 22 jaar de wereld over inclusief verblijf in hotels… en heb dit verhaal werkelijk nog nooit gehoord EN ik gebruik de shampoo! Ja ja living on the edge!
Plus hoe wil je iets er in doen, ik was laatst in een hotel en daar zat de rituals achter slot en grendel.
Wat ook een idee is om voor beide een dagticket te kopen voor CP Zandvoort, en bij een B&B in Hillegom te overnachten voor een prikkie. Dat is mijn dochter en mij goed bevallen..
Ik ben 2 weken geleden in het cartlon beach in Scheveningen geweest voor 1 nachtje samen met mijn man was supermooi je kan met of zonder ontbijt kiezen. Je bent zo op het strand en de boulevard. Met of zonder uitzicht op zee en uitzicht op het reuzerad dat verschilt dan in prijs met kamers. De kamers waren netjes en schoon. En de shampoo en douchegels heb ik van genoten want roken heerlijk alles was verzorgd. Wij hadden gekozen voor uitzicht op zee❤️
Inderdaad, al is het maar omdat het over het algemeen geen grote waterkokers zijn, dus hoe past dat in hemelsnaam? (tenzij het om een ieniemienie stringetje gaat misschien ). En dan nog: als je er daarna water in kookt, dan kook je de bacteriën wel dood