Ik vind dit echt zo'n fugly naam: Djulia. Hoe kun je een klassieke naam zo vergallen door er een D voor te zetten. Dan maar 1000x verbeteren als je de Engelse vorm wil, maar op papier ziet het er niet uit. Het naambordje deed gewoon zeer aan mijn ogen
Nou inderdaad; zelfde uitspraak volgens mij en komt een stuk minder knullig over. Wie bedenkt dit zeg? Djulia… echt afgrijselijk!
Klinkt als een lijm soort. Wat een lelijke naam! Ik snap dit soort dingen echt niet: er zijn zoveel mooiere namen, hoe komt iemand toch op zo’n naam?
Kweet t ook nie. Had zelf het idee dat het misschien een combinatie tussen de namen van papa en mama zou zijn of opa en oma ofzo? Harco en Eline? Moest zelf aan ecoline denken.
Dacht ik ook, maar allemensen: dan kom je op zo’n naam en dan denk je toch niet: “ goh! Wat een leuke naam! Dat wordt het!” Echt niet
Ook al zo afschuwelijk! maak er dan een elegante naam van, Amine of zoiets. Echt; mijn naam is niet bijzonder, is ook niet mijn smaak, maar het is gewoon een prima naam waar ik me niet voor hoef te schamen, niet mee gepest ben whatever. maar Mien, zelfs mijn moeder en grootmoeders hebben minder ouderwetse namen , zonde voor zo’n kind. als ik Mien zou heten zou ik mijn naam absoluut veranderd hebben
Ik zou ook nooit met een Dobbelsteen durven rollen (grapje natuurlijk ) Ben het wel met je eens: doe dan Amine of Emine oid. en als je kind dan oud, grijs en 80 is kan zij er alsnog voor kiezen om zichzelf Mien te noemen.
Klopt zeker! Maar toch; zo’n kind draagt een naam zijn hele leven, dan kun je toch wel iets leukers bedenken, lijkt me. mien, zo zou ik mijn koe niet eens noemen ( als ik een koe zou hebben haha)
Opmerkelijk, kan ik nog een beetje begrijpen; maar waarom moet een naam (en daarmee mensen die het dus wel mooi vinden (andere smaak)) zo afgebrand worden?
Ben heel benieuwd welke naam jij wel heel mooi vindt? Heb je een Mien/djulia/mona of een Harcoline? Eerlijk gezegd vind ik Mona nog niet eens zo ouderwets, zou er eerder vanaf zien vanwege mona toetje...
Ik heb geen van deze genoemde namen, maar wel eentje die vast in het rijtje zou passen. Het gaat mij er meer om dat ik in de laatste reacties weinig respect proef naar anderen.