"Momfluencer" krijgt gevangenisstraf voor het mishandelen van haar kinderen

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door Lovieyou, 21 feb 2024.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lovieyou

    Lovieyou Fanatiek lid

    3 sep 2021
    1.136
    884
    113
    Vrouw
  2. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    27 jan 2017
    9.041
    16.545
    113
    Ik ken haar niet maar ik hoop dat ze haar de volle 40 jaar laten zitten. :thumup:
     
    Zara75, Shalom, Maan14 en 3 anderen vinden dit leuk.
  3. chrystel73

    chrystel73 VIP lid

    9 jan 2009
    6.300
    2.568
    113
    8 passengers was dat.
    Volg het een beetje vanaf augustus.

    Arme kinderen. Je hele leven op internet en dan komt ma ook nog in een sekte achtige beweging , zet pa het huis uit en de jongste kinderen ondervoed en met wonden van ducttape aangetroffen
     
  4. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    30 dec 2017
    14.228
    28.194
    113
    Niet gevolgd op social media maar ik heb wel gelezen toen er onderzoeken gaande waren naar haar. Ze was toen nog niet gearresteerd en heeft nog best een tijd volgehouden dat er niets aan de hand was. Ze ontving nog best wat steun ook geloof ik want ze ging een beetje op de toer van 'je mag tegenwoordig ook niets meer.' en zo.

    Ik vond het vooral opvallend (en zorgde bij mij voor een er-is-hier-iets-niet-pluis-gevoel) dat ze in die periode helemaal niet in bezinning ging. Geen moment waarop ze toegaf misschien sommige dingen niet goed te hebben aangepakt, of weetikveel. Ze stond volledig achter haar manier. Dat gebrek aan zelfinzicht, gebrek aan medeleven naar je kinderen, het gebrek aan de realiteit kunnen zien.. Dat vind ik wel gevaarlijk. De straf vind ik oa daarom ook wel terecht. (4 - 8 jaar dan.. 40 is buitenproportioneel als je het mij vraagt. Mja, Amerika)
     
  5. Diiba

    Diiba Fanatiek lid

    14 sep 2023
    1.093
    1.812
    113
    Vrouw
    Wat een gestoord ziek wijf. Ik kan er echt met m'n verstand niet bij hoe je kinderen die afhankelijk van je zijn zo kunt behandelen.
     
  6. 2jongensmama

    2jongensmama Fanatiek lid

    17 jan 2020
    4.008
    3.857
    113
    Nou je kinderen geen eten geven (voor jaren want van 1x worden ze niet ondervoed) , vastbinden en opsluiten, verwonden en dan de wonden behandelen met cayennepeper.. ik geloof dat ik 4-8 jaar wel kort vind. Die kinderen zijn voor het leven beschadigd.
     
    Zara75 vindt dit leuk.
  7. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    30 dec 2017
    14.228
    28.194
    113
    Dat is zo, maar ik denk dat je ook moet kijken ook naar de verhoudingen.
    Verwonden en de wonden behandelen met cayennepeper is nja ..ik kan me niet voorstellen hoe debiel je moet zijn om dat een goed idee te vinden.. maar hoe vaak is dat gebeurd, met welk kind / hoeveel kinderen, waarom, enz.
    En zo met elke situatie. En dan kom je op een straf uit (denk ik, lijkt me, weet niet precies hoe dat werkt). Ik neem aan dat ze daar nu mee bezig zijn. Zoals ik het las waren die incidenten (op vastbinden en voedsel ontzeggen na) eenmalig. Ik zou geen 10 jaar geven als het eenmalig is.
    Heeft ze ze stelselmatig verwond en behandeld op deze manier dan gaat de straf omhoog. Is het een enkele keer geweest dan is de straf lager, enz.

    Amerika vind ik soms correct in haar straffen. Vergelding en zo ligt daar hoog. In Europa vind ik de straffen voor bepaalde delicten veel te laag. Maar Amerika kan net zo doorslaan in hun belachelijke hoge straffen als wij hier in onze lage.
     
    femkes vindt dit leuk.
  8. Shalom

    Shalom Niet meer actief

    Bizar! En als je al straffen bedenkt als "een bed afpakken" of "lunch vergeten (6 jaar), juf, zorg ervoor dat ze ook van anderen niks krijgt"..dan zijn dat naar mijn idee geen incidenten en is er veel meer gebeurd. En hoe verzin je het je kinderen vast te binden...met ductape:eek:..
     
    Zara75, Forumnaam en Ysabella vinden dit leuk.
  9. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    27 jan 2017
    9.041
    16.545
    113
    Ja bizar toch? Ik kan mij daar ook helemaal geen voorstelling bij maken. ik denk dat dit ook niet een eenmalig iets is geweest. (En dan nog!) Per direct uit de ouderlijke macht zetten. Kinderen vast tapen met ductape:eek::( koekoek.

    De kinderen zijn voor de rest van hun leven beschadigd, daar kan geen gevangenisstraf tegenop.
     

Deel Deze Pagina