Man is sporten, verder zit iedereen nu in zn eigen hoek. Kinderen vliegen elkaar in de haren. R speelt ergens rustig mee en G duikt er bovenop want wil er OOK mee spelen. Gevolg touwtrekken en R boos en hoppa weer speelgoed de vuilbak in. Niet t eerste deze week. Waar hangt dat stormfront???
1) ontbijten met de oudste 2) Zo meteen richting de Belgische kust met de jongste. Ik heb via social deals tickets voor sea-life en via vakantieveiling een overnachting aan zee geboekt. Dus eventjes tijd alleen met de jongste. De middelste zijn tijd alleen met mij is volgende week woensdag. Zo heb ik met ieder kind eventjes tijd alleen gehad.
Nu met een kopje koffie in de zon, heerlijk! De steen slijpende buurman probeer ik maar even te negeren Er is vanmorgen al gevoetbald, boodschappen zijn gedaan en er is een bezoekje gebracht aan de kapper. Eind van de middag/avond vieren we de verjaardag van de jongste.
Uitgeslapen vanochtend, boodschappen gedaan. Zolang de zon nog schijnt ga ik lekker in de tuin werken zometeen.
Uitgeslapen. Ontbijtje. Uurtje haken Wasje vouwen Duolingo Deense les Bankhangen. Zometeen maar eens aan lunch denken. Pffff. Moe weer Vanmiddag wil ik wel naar buiten. Zonnetje schijnt zo vrolijk. Mss geeft dat wat energie (zit nu ook in de zon achter glas. Voelt al zoveel beter als met dat grijze weer)
Vanmiddag alleen thuis!!! Jongste gaat mee met man en oudste naar de hockeywedstrijd van de oudste, er moeten op de terugweg 2 meiden meerijden, dus dan kan ik niet mee.
Het voelt een beetje als een werkdag. Beide pubers hebben hulp nodig bij mijn vakken (wiskunde en natuurkunde ) dus bijlessen gegeven aan ze. Nu bij dochter nog een oefentoets en dan Frans overhoren. daarna gaan we lekker spelletjes doen met hapjes voor de rest van de avond
Wel handig dat je dat kan. Oudste komt hier ook regelmatig met vragen over zijn huiswerk. Maar dat is toch wel hard weggezakt hier Op zich ook goed. Door er samen over na te denken (waarbij ik voornamelijk een rubber duck functie heb) komt hij vaak wel tot een antwoord.
Jongste is formule 1 aan het kijken. Ik vind dat zo ongeveer de stomste "sport" ooit. Doodsaai, vreselijk vervuilend, over het paard getilde arrogante mannetjes en een takkenherrie. Maar goed. Hij wilde zo graag kijken. Nu staat hij te springen voor de tv. Te klappen. Onsamenhangende relaas te geven over de "pittstop-stategy" van Ferrari (ben er nog niet uit of ie goed is of juist niet, maar het is wel "unbelievable". Verschillende coureurs aan te moedigen. T is echt vermakelijk om naar te kijken
Voormiddag onze laminaat gaan halen voor de slaapkamer Namiddag heeft man het plafond nog een laatste laag geverfd, en ik de inbouwkast en deur gelakt een eerste laag. En vanavond komt schoonbroer langs, al heb ik daar eigenlijk niet zo veel zin in. Heb nood aan gewoon nog eens een rustige avond met man, lekker languit op de zetel.
Vanmorgen mee naar voetbal. Daarna thuis geluncht en met z'n allen de stad in. Vervolgens ren kort dutje gedaan en nu lekker borrelen. Ik hou van het weekend
Vandaag in een warm zwembad gezeten, want de jongste mocht afzwemmen voor A. Nog een paar maanden en dan ben ik na 10!! jaar zwemles klaar in het zwembad. (Tenzij hij op z’n oudste zus lijkt, dan gaan we nog een paar jaar door , maar daar denk ik nu even niet aan)
Nou het wordt bij dochter wel steeds moeilijker, die gaat nu vakken kiezen die niet in mijn straatje liggen. Dus dan stopt het wel