Sint pannenkoek is in november Door komt uit de ‘Jan, Jans en de kinderen’ en vind ik dan eigenlijk leuker dan zo’n nationale dag. Geen idee waarom… Zal jeugdsentiment zijn.
Haha ja op deze manier wil ik het vandaag wel vieren hoor . Denk alleen niet dat ik een van m’n dochters zo ver ga krijgen.
Hahahaha vandaar dat de pannenkoeken gekozen werden door G voor vanavond. (Of ze had gewoon trek dat kan ook)
Hier hadden ze vandaag juffen- en meesterdag & dat werd gecombineerd met pannenkoeken eten! Voor elke klas waren een paar ouders gevraagd die pannenkoeken wilden bakken voor de klas
Nope! Op geen enkele dag van het jaar trouwens; ik gruwel van pannenkoeken, mijn leven lang al, brrr zo vies!
Had er niet aan gedacht maar zoon mocht dat rustig eten. Aangezien hij 1.5 pannenkoeken had gegeten op school vond hij het wel prima om wat anders te eten
Mijn man is gisteravond laat uit Azië terug komen, hij was daar voor zijn werk. Hij had erg last van een jetlag en heeft daardoor vannacht van alles gedaan en dus ook pannenkoeken gebakken. Vanmorgen stond om 7 uur een hele stapel pannenkoeken op tafel. Toevallig hebben wij als gezin dus ontbeten met pannenkoeken En de badkamerkraan lekt niet meer, de vaatwasser is uitgeruimd en de droge was is gestreken en opgevouwen....
Ja ik weet uiteraard dat dat in november is. We vieren vandaag Nationale Pannenkoekendag en in november Sint Pannenkoek.
Dit doen wij altijd, als we pannenkoeken eten. Mijn man is van huis uit gewend om ermee te ontbijten en vindt pannenkoeken als avondeten echt een heel rare Nederlandse gewoonte. Ik ben er inmiddels ook zo aan gewend dat ik pannenkoeken ook geen avondeten meer vind.
Ik vind pannenkoeken ook echt geen avondeten eigenlijk. Na een half uur heb je (of ik in elk geval) dan alweer honger. Alhoewel ik ook wel eens hoor dat mensen het eten in combinatie met erwtensoep, dat vult natuurlijk wel goed. Als wij pannenkoeken eten is het ook als ontbijt of als lunch.
Wij hebben gisteren ook pannenkoeken gegeten. Een van de weinige dagen dat wij dit eten als avondeten. Normaal met de lunch.
Nu ben ik ook lekker pannenkoeken aan het bakken Had namelijk de kinderen pannenkoeken beloofd voordat ramadan begint.
Wij eten maar 1x per maand pannenkoeken. Dat is als ik nachtdienst heb. Anders moet ik uit mn bed meteen een warme maaltijd eten. Dat gaat er echt niet in. Pannekoeken wel, dat kan ook als ontbijt.