Hoi allemaal, Mijn dochter van 11 heeft al een tijdje een snor met wat donkere haartjes. Ik heb er niks van gezegd maar nu is het haar zelf ook opgevallen. Ze wil er begrijpelijk vanaf. Zelf scheer ik en behandel daarna met ipl. Maar dat laatste mag niet bij kinderen. Iemand tips?
Inderdaad ontharing crème van Veet. Pijnloos en effectief! En wat goed dat je dit signaleert en haar wil helpen. Mijn moeder was er zwaar op tegen en heb mijn hele middelbare school een snor gerockt
Ik hars hier de lip van mijn dochter al jaren. Gewoon met van die strips. Helemaal prima. Aftellen van 1 tot 3 en dan bij 2 al trekken
Ze is nogal een piepert dus waxen sla ik maar over. Ontharingscrème dan maar. Met scheren ben ik bang dat dehaartjes stug en donkerder terugkomen. Dat lees ik vaker, geen idee of dat zo is.
Ah wat sneu. Dit wil ik juist voorkomen. Ze gaat na de zomervakantie naar de middelbare en ben bang dat ze ermee gepest gaat worden. Daarom moet het nu weg.
Je hebt ook een blekende crème speciaal hiervoor: https://www.etos.nl/producten/chilly-silx-ontkleuringscreme-face-gevoelige-huid-60-gr-110126616.html?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwhtWvBhD9ARIsAOP0Goh10Y8kh35yL2vnYhjPRkNy-3Ge5mBLoy7-6FfdMph7KgKbx0yTZoMaArzLEALw_wcB Deed ik vroeger ook met de donkere haartjes op mijn bovenlip. Tegenwoordig is het niet meer nodig. Afgelopen zomer heb ik deze bij de Etos gehaald voor mijn dochter voor het donkere streepje haar van navel naar bikinilijn waarbij ze zich niet prettig voelde in bikini.
Nee is een fabeltje. Dus dat zou ook prima kunnen. Dat doe ik nu zelf en merk echt geen verschil met waxen qua teruggroei (behalve de snelheid natuurlijk).
Volgens mij lijken de haartjes na scheren vooral stugger omdat ze dan korter zijn en het uiteinde is ervoor natuurlijk afgesneden ipv ‘uitgegroeid’. Als de haren langer worden, voelen ze weer precies zo als ze waren voordat je ze afschoor. Maar ik zou kijken of ontharingscrème werkt. Harsen zou ik bij zo’n jong kind niet snel doen.
Klopt, maar dat hangt ook wel samen met hoeveel haargroei er is. Hoe meer, hoe meer je het natuurlijk toch wel blijft zien. Maar ts heeft het over 'wat donkere haartjes' dus daaruit maak ik op dat dat (nog) wel meevalt (wat niet wegneemt dat haar dochter er nog steeds erg onzeker door kan worden). Dus dan zou het best een optie kunnen zijn. Zeker als je twijfels hebt over de opties die er zijn om de haartjes te verwijderen. Voor mij was het vroeger in ieder geval een prima oplossing. Voor een ander kan dat anders zijn.
Als het er een paar zijn, koelen met ijs en dan een pincet pakken. Hoef je geen chemische zooi op t gezicht te doen en blijft langer weg. Ook makkelijk zelf te leren. Beetje kwaliteitspincet is wel een must.
Het is wel echt een snor, wel veel lichte haren ook maar duidelijk zichtbaar. Ik heb ontharingscrème gekocht, dat wil ze als eerst proberen!
Ik zou wel goed op de tijd letten. Als het te lang blijft zitten krijg je al snel irritatie. Succes!!
Misschien eerst op een stukje arm of been proberen? Ik kan me ook herinneren dat het enorm irriteerde...
Ontharingscreme breekt niet alleen haartjes af, maar ook het bovenste laagje van de huid (beide bestaan uit keratine). Dus ik weet nog niet zo zeker of ontharingscreme zachter voor de huid is dan harsen.
Nu hars ik het zelf met waxstrips van veet maar op die leeftijd (misschien een jaartje ouder dan je dochter) liet ik het doen bij een schoonheidsspecialist. Dat was m'n moeder zelf die dat toen voorstelde, maar denk dat alle beschikbare producten in die tijd misschien ook wel nog niet zo goed waren. Vind die ontharingscremes allemaal zo chemisch ruiken en branden dat ik die eigenlijk niet op mijn gezicht durf te gebruiken, en zo een beginnende puberhuid is al zo gevoelig. Ik had het wel redelijk hard door een hormoonstoornis