Bloedverlies na miskraam

Discussion in 'Miskraam' started by xkellv, Feb 24, 2024.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. xkellv

    xkellv Nieuw lid

    Feb 24, 2024
    1
    0
    1
    Female
    Hallo lieve vrouwen,

    Op 3 februari heb ik een miskraam gehad.. ik heb ongeveer 7 dagen veel bloedverlies gehad en toen werd het minder. 12 februari had ik een echo en mijn baarmoeder was helemaal schoon. Toen heb ik nog een aantal dagen bruin bloedverlies gehad en daarna stopte het. Nu heb ik sinds 3 dagen weer heel heftig bloedverlies inclusief stolsels! Misschien wel net zo veel als tijdens mijn miskraam.. het druppelt gewoon weer in de wc als ik op de wc zit. Dit heb ik zo erg alleen tijdens de dag van mijn miskraam gehad!

    Heeft iemand dit ook zo gehad? Ik heb natuurlijk wel weer contact met de verloskundige gehad en die zegt dat het wel eens gebeurd dat het bloeden weer opnieuw begint maar ik ben ondertussen 3 weken verder..

    liefs
     
  2. Aal31

    Aal31 Lid

    Jul 14, 2021
    46
    77
    18
    Female
    Hoi, hoe is het nu? Ik heb precies hetzelfde gehad. Ze dachten een poliep in de baarmoeder te zien. Ik heb een hysteroscopie gehad en daaruit bleek dat het restweefsel was van de miskraam. Dit zorgt dus kennelijk voor heel veel bloedverlies! Dit terwijl ze eerder ook tegen mij gezegd hadden dat het weer helemaal schoon was..
     

Share This Page