Wij hebben deze dit schooljaar, van goedgemerkt. Gaat bij allebei de kinderen goed. En hebben onwijs veel vliegles al gehad bij allebei. Ook een goed sluitsysteem.
Onze jongste had vorig jaar veel last van ontstoken ogen. Heb toen na 3 of 4 dagen de dokter gebeld. Die vond toen dat ik er te lang mee had gelopen?! Heb toen wel gelijk spul gekregen om erin te druppelen!
Die had ik gezien, toevallig van de week vast polsbandje en dogtag voor R besteld voor op de camping. Maar die "ring" die er op zit, is dat enkel t clipje aan de voorkant? Ik heb een fles uit portugal meegenomen die er op lijkt, maar dan met shute (grote opening) en die voorzijde ring is om die topklep af te sluiten. (Zodat hij niet open vliegt) Die heeft daarnaast nog een ring om m te dragen. Geweldige fles, nergens te vinden in NL (helaas moet ik dus weer terug naar Lissabon, wat naaaaar)
Ik weet niet zeker of ik je helemaal begrijp, maar de sluiting heeft 2 elementen. Het is in principe een kliksysteem (er zit een drukknop op waarmee je het kan openen). Om te sluiten moet je simpelweg de dop naar beneden drukken. En daarnaast zit om die drukknop als extra sluiting/beveiliging een ringetje die de drukknop dan weer afsluit. Hierdoor lekt het niet per ongeluk. Dat ringetje verplaatst ook niet in de tas ofzo. Ik zie in de beschrijving staan dat er dan ook nog een uitklapbare ring moet zijn om m vast te maken aan de tas. Misschien is dat nieuw of weet ik t niet omdat we dat niet gebruiken, maar ik zal straks eens goed kijken naar de flessen als iedereen wakker is.
Als je leest kan 1 tot 2 weken duren maar dan staat er niks over de vieze oogjes verder. Heeft vanaf maandag al
Ja, maar bellen straks ff hele week temp ook wel verhoging soms 38. Maar sinds gisteravond dan echt koorts. Rode oren ook en hoesten word weer erger. Allemaal ff laten checken.
Dankje! Ass vond niet nodig maar ging toch overleggen met huisarts en die wou ook toch graag na longen luisteren eventjes.
Moeten hem weekend goed in gaten houden ook omdat ie plekjes op handen heeft. Als weekend koorts boven 40,5 komt of lippen gaan schilferen dan gelijk hap bellen. En bij maandag nog koorts huisarts bellen kan ziekte van kawasaki zijn
Waar laten jullie vaatdoekjes en theedoeken die je in de was wil doen? Omdat mijn zoon coeliakie heeft gebruiken wij een theedoek en vaatdoekje enz maar 1x en dan gooien we het in de was. Normaal (voordat hij dat had) deed ik het gewoon op de aanrecht laten liggen en aan het einde van de dag gooide ik het boven in de wasmand. Maar nu gebruiken we dus veel meer doekjes en zoek ik een mandje ofzo waar ik ze overdag in kan stoppen. Mijn man gooit het nu op de grond langs de prullenbak maar dat ziet niet uit en vind ik ook vies. De oplossing om meteen naar de wasmand te lopen gaat hem niet worden want dat werkt in de praktijk niet.
Oh ja dat is idd handig! Wij hebben een lade onder de gootsteen waar alle verse doekjes in liggen maar misschien kan ik daar wel een ruimte vrij maken.
Ik heb al mijn was in de bijkeuken, daar staat een mandje waar ik alle natte doeken in doe tot ze de machine in gaan. Voor mij is dat dus even de bijkeuken inlopen en ik gooi hem in het mandje. Ik zou in jouw geval denk ik een klein mandje oid zoeken die ik in een hoekje van de keuken zou zetten. Of in een keukenkastje.
Hm hier gelijk in de badkamer waar de wasmachine ook staat. Maar ik heb de badkamer (nu nog) beneden, vlak achter de keuken. En dan gaat het daar in een emmertje (met andere natte dingen als washandjes). In jouw geval zou ik ook zorgen voor een bakje ofzo. Ik heb nu deze https://www.ikea.com/nl/nl/p/hallbar-ton-met-deksel-lichtgrijs-90432194/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=&utm_campaign=NL_ActivateConsumerLed_Purchasebehaviour_0_AO_0_nl_Shopping_Brand_HFB07-Kitchen_0_Standard-Hybrid_OTHER-(2)&utm_id=google_ads_17294146220&gclsrc=aw.ds&gad_source=1 voor groenteafval op mn aanrecht, denk dat ik er dan ewoon 1 naast zou zetten voor de natte doekjes
We hebben net een offerte van pvc van onze beneden verdieping en trap gekregen en wij schrokken behoorlijk maar misschien is dat helemaal niet gek. Heeft iemand een beetje idee wat normale prijs is? 52 m2 is het en een trap met 14 treden. €6500,- is onze offerte