Zo meteen weer naar het ziekenhuis voor echo en bloedname voor iui ronde 2 (als ik dit typ moet ik altijd aan een boksmatch denken en hoor ik in mijn hoofd een gong haha) En als we op tijd terug zijn nog wat rijen laminaat leggen met man voor hij moet gaan werken. Gisteren toch nog een paar rijen kunnen leggen dankzij mijn allerbeste handige paps. Namiddag rusten want veel gedaan de laatste dagen en iets te veel doorgepushed
Ochtendspits, Zo naar de tandarts voor een vulling. R moet maar ff mee, allicht dat ik zijn helden sokken even kan lenen. Ik en tandarts zijn geen combi, verdoven is lastig bij mij en dit is weer een nieuwe ivm zwangerschap...IEK Dan weer naar de hal voor de opbrengst van de kledingbeurs en evt niet verkochte items en direct door om G op te halen uit school. Vanavond nog een release met collega's draaien. Best druk op je vrije dag.
Dat zijn lange dagen.. zit er al wel verbetering in of het einde al in zicht? (Ik weet niet precies wat er speelt) Veel sterkte in ieder geval, trek je het zelf allemaal nog wel?
Vanmorgen de oudste naar school gebracht en daarna meteen doorgereden naar de winkel voor de boodschappen.. Zo nog een pakketje wegbrengen en een bestelling ophalen bij de praxis.. misschien dat ik nog even bij het tuincentrum ga kijken. Om half 12 moet de jongste bij de kapper zijn dus er is niet heel veel tijd om rustig rond te kijken, maar ik wil enkel voor een klimplant gaan, dat moet wel lukken..
F naar school gebracht, boodschappen gaan doen en opgeruimd. Vaatwasser leeggehaald en nu een koffie drinken
Kinderen weg gebracht. Net even bij de action geweest. Zo ga ik opruimen in huis, was vouwen en dan even met de beentjes omhoog. N en L zitten vandaag op de bso en C komt uit school naar huis. Om 15:00 uur moet ik naar de kapper.
Gevonden tijd vullen. Stond braaf ruim voor 0900 bij de tandarts...moet ik pas tegen 12'en... Dan maar met R een rondje stort doen.
Nu thuis aan het werk. Vanmiddag met mijn dochter op pad, even naar een dorp in de buurt. Verder heeft ze een berg huiswerk dus daarmee aan de slag.
Vanochtend was gevouwen, pudding gemaakt en dan weer F gaan halen op school. Dadelijk komt mijn mama even op bezoek
Al vroeg D naar de opvang brengen. Daarna de andere kinderen naar school brengen. Die hebben vandaag een speurtocht op school en ik ga mee helpen bij de klas van N. Daarna ga ik winkelen met mijn moeder. N heeft een feestje, L moet naar de bso en C gaat met een vriendin mee.
Verschillende dingen in het huishouden, boodschappen doen. Biscuit bakken. Mijn dochters vanavond naar het kerkgebouw brengen voor het oefenen van het jongerenkoor.
Ik ga zo de boodschappen doen en het huis netjes maken. Vanmiddag lekker relaxen op de bank en vanavond een wijntje drinken bij een vriendin.
De oudste twee kinderen vanmorgen al om 7:20 bij de opvang en BSO gebracht. Aldaar kwam ik erachter dat ik de tassen was vergeten, dus deze loeder kon weer terug. Eenmaal thuis vond ik de tas van mijn dochter, maar die van mijn zoontje was in geen velden of wegen te bekennen. Dus er zat niets anders op dan maar zonder tas weer terug te gaan. Kom ik weer bij de opvang, blijkt dat de tas nog aan de kapstok daar hangt van gisteren. Zijn we de tas gisteren al vergeten mee te nemen Het zal wel aan de gebroken nachten liggen. Enfin, zometeen zoontje voeden en daarna langzaamaan het handeltje inpakken en richting het CB voor een meet- en weegmoment en het ROTA vaccin.
Ik lunch even met mn jongste dochter en daarna even naar onze vriendinnen om te spelen. Vanmiddag als de oudste uit school is bijna gelijk door naar de zwemles. Vandaag proef afzwemmen en dan hopelijk over 2 weken diploma zwemmen. Man komt rechtstreeks uit zn werk naar het zwembad om te kijken