Al jaren gebruik ik een Android telefoon (samsung). Bevalt best oke, al wordt ie nu echt minder. Ik ben nu aan het kijken voor een nieuwe telefoon. Jaren geleden heb ik een iPhone gehad en vond het toen niet echt top. Veel dingen werkten anders of gewoon niet. Naar dit is ook al 10+ jaar geleden. Ik gebruik mijn telefoon veel. Vooral voor foto's, social media, agenda etc. Wie helpt mij de knoop doorhakken ?
Die keuze moet je zelf gaan maken, mijn ervaring is dat je of iPhone óf Samsung fan bent, beide lijkt niet mogelijk. Hier al jaren geleden geswitcht van Samsung naar iPhone, zal nooit weer terug gaan naar Samsung.
Ik ben laatst van jaren Iphone overgegaan op samsung. Het went heel snel en ik vind samsung ok. Maar ben nog niet helemaal om.. kwaliteit van de foto's is beter. Maar de bediening vind ik minder praktisch. En met typen is de woordvoorspelling heel slecht. Ik moet veel woorden opnieuw typen. Maar misschien heb ik toch iets verkeerd staan in de instellingen..
Ik heb SwiftKey toetsenbord, dit werkt echt super, woordvoorspelling werkt echt heel goed. Ik heb meerdere talen ingesteld staan.
Ik raad je de iphone 15 echt af, ik had altijd samsung en vorige maand mocht ik een nieuwe telefoon en ben voor de iphone 15 gegaan en valt me zo tegen. het ziet er mooi uit absoluut, mooi beeld, mooi design. Maar foto kwaliteit vergeleken met samsung echt erg! En ik gebruik mijn telefoon met name voor foto’s los van bellen en whatsapp. Samsung maakt echt prachtige foto’s, wel de S samsungs dus. Niet de goedkope samsungs. Volg keer ga ik gewoon weer voor samsung!
Ik heb de S24 ultra. Ik vind hem top. Het inzoomen is echt niet normaal goed met foto's. Ik was laatst in het AZ stadion. Ik zal even laten zien hoe goed ik kon inzoomen. Verder vind ik de zoekfunctie ook heel fijn. Als ik ergens op internet, instagram of wat dan ook op een foto iets zie wat ik wil hebben, druk ik gewoon op de homeknop en selecteer ik het object en krijg ik zo een lijst met zoekresultaten. En er zit een pennetje bij. Ook handig. Zonder zoom. En daarna ingezoomd op de tribune tegenover ons (binnenstuk van de letter A).
Wow, echt heel goede foto's! Was je 2 uur van te voren bij AZ - Twente aanwezig ofzo dat het stadion zo leeg was? Vraagje, is die S24 ultra niet mega groot? @ts, voor foto's is een Samsung echt veel beter dan iPhone, voor de rest schijnt iPhone weer beter te zijn, dus waar ligt je prioriteit?
Wauw, dat is echt ongelofelijk. Ik ga toch voor de Samsung heb ik besloten. Foto's zijn voor mij één van de belangrijkste dingen.
Als je foto’s zo belangrijk vind dan moet je voor Samsung gaan… ik ben iPhone fan haha tijdje een Samsung gehad, vond het niks, maar de foto’s wel veel beter
Ik ben iPhone fan. Kan niet werken met een samsung. Foto’s van mijn iPhone 13 pro zijn erg mooi. Dus van de 15 pro zal vast nog beter zijn
Je kan als je lang op de foto duwt idd een object uit een foto halen en bewerken of er een sticker van maken. Op insta is er een dame met allerlei tips en tricks voor iPhone (toepassingen en apps zoals bv WA). Zitten er erg leuke of praktische bij : danielle_vanzeelst
Ik heb al jaren een iPhone en nu de 15 Pro Max, ben er ontzettend blij mee. Ik geloof meteen dat Samsung bv beter is qua foto’s, maar ik zou zelf niet snel willen overstappen - ook omdat ik bv ook een ipad en apple watch heb, en airpods, het werkt toch erg prettig om alles van 1 merk op elkaar aan te kunnen sluiten. Als jij al jaren gewend bent aan Samsung, zou ik dus nu ook voor Samsung gaan.
Qua foto's is damsung echt jaren beter. Voor de rest maakt het weinig verschil. Het is net wat je gewend bent. Als je al jaren iphone hebt, is het lastig om te wennen aan samsung en andersom ook. Zag laatst trouwens een paar keer een filmpje op tiktok waarvan mensen zeiden dat ze nooit zouden daten met iemand die een samsung heeft. Jeetje wat een achterlijke bullshit zeg...alsof het minder is ofzo.