Vorige week voor het eerst naar een nagel salon geweest omdat ik mijn nagels mooi wilde voor mijn bruiloft nu vroeg ik zo nu en dan wat ze aan het doen was. Ze ging ook mijn nagelriemen weg knippen. Vlak daarna sprak ik een vriendin die vaker haar nagels laat doen en zij gaf aan dat dat heel slecht was ook online lees ik wisselende info. Wie weet of het nou wel of niet erg is dat dat is gedaan?
Als je er nu geen last van hebt zal het wel meevallen. Maar je hebt niet voor niks nagelriemen, dus wegknippen is idd niet zo'n goed idee.
Dat is een Russian Manicure. Of het goed of slecht is, daar zijn de meningen over verdeeld. Ik heb lang geleden (2005) de opleiding tot allround nagelstyliste gevolgd en heb geleerd dat de nagelriemen er zijn om te beschermen tegen vuil van buitenaf, dus ik laat ze altijd zitten! Terugduwen doe ik wel.
Ik vind het vooral als auw klinken. Wordt blijkbaar vaker gedaan, maar ik geloof toch niet dat ik het zou laten doen. De nagelriemen zitten er toch niet voor niks. Een los velletje weghalen snap ik nog wel, maar verder lekker afblijven
Ik kende het niet, maar ik heb net gevoeld en mijn nagelriemen zijn gevoelloos. Maar ik vind het raar en niet mooi.
Ik ben pedicure. Aan de tenen mag je ze sowieso niet wegknippen. Het is een natuurlijke barrière om infecties te voorkomen. Ik krijg regelmatig de vraag van klanten waarom ik de nagelriemen laat zitten. Als ik het uitleg begrijpen ze t vaak wel. Aan de handen is het een russian manicure. Ik persoonlijk knip ze niet als ik een manicure doe. Evt terugduwen. Aan de handen kan t denk ik minder kwaad omdat je die vaker wast. Ontstekingen onder de nagelriem kunnen echt vervelende ontstekingen zijn, dus ik voorkom dat liever!