Dat begrijp ik volledig. Wat denkt die wel. Hij mag blij zijn met een vrouw als u, van mij kreeg hij geen uitnodiging.
Sorry maar het is toch niet iemand anders probleem als jij geen verzekering hebt?!? Onze buurjongen reed met zijn fiets tegen onze nieuwe auto. Mega kras erin maar buurman zei ook doodleuk “ sorry wij zijn hier niet voor verzekerd “ en ging er vanuit dat daarmee de kous af was. Helaas hij heeft mooi de rekening moeten betalen. Het is jouw kind dus jouw verantwoordelijkheid
Eens! En ik hoop voor @tuc dat ze het geld op een of andere manier geregeld krijgt. Want 2 x 300 euro neerleggen in 1 maand wordt je zeker niet blij van. Is daar niet een of ander fonds voor of zo? Net zoals bij autoschade als iemand zo doorrijdt? Misschien een idee om eens te informeren bij de rechts en wetswinkel wat te doen?
Ik begrijp heel goed dat tuc hier boos over is. Ieder "normaal " mens zou dit met zijn verzekering oplossen en wat niet wordt vergoedt zelf betalen. Maar er zijn nu eenmaal ook mensen die het allemaal niet zo boeiend vinden, die geloven het allemaal wel. Daar kan je boos over worden en je enorm over opwinden maar haalt weinig uit. Die worden echt niet warm of koud van een email met een factuur in de bijlage met het verzoek tot betaling. Ik denk dan altijd maar wees blij dat jezelf niet zo in elkaar zit. Het is allemaal enorm rot stom en vervelend maar er zijn geen doden gevallen dus ik zelf persoonlijk zou zoiets hebben van zak in de stront en we lossen het zelf op. Ik zou er vooral niet zo in blijven hangen, kost enorm veel energie en je schiet er niks mee op.
Daar staat ook een bepaald minimaal bedrag voor. Iemand heeft bij mij de zijspiegel van mijn auto eraf geknald een paar maanden geleden. De spiegel lag in 4 stukken over de straat verspreid niemand had wat gezien het gebeurde helaas in de nacht. Diegene had ook niet het fatsoen om een briefje onder de ruitenwisser te leggen of iets dergelijks. Voor ik aanspraak kon maken op de fonds moest de schade minimaal €250 en ja de elektrische koste helaas voor mij geen €250. Maar heb wel zelf voor meer als €150 een nieuwe moeten kopen en achteraf zagen we ook een schram op de deur hij is dus kennelijk langs mijn auto geschuurd en heeft daarna de spiegel eraf geknald. Helaas maak je dus niet zomaar aanspraak op die fonds ook al is die er. Er zitten heel wat regels aan verbonden
Dus de kosten maar laten zitten? Tuurlijk heeft een bericht met de factuur wel zin. Daarmee stelt ze hem aansprakelijk. En als hij niet reageert nog een bericht waarmee ze hem in gebreke stelt. En daarna aangifte van vernieling. Betaalt hij nog niet dan civiele zaak starten. Zal toch mooi worden dat iemand die weigert te betalen wordt beloond!
Ik zou zeggen dat is niet meer dan logisch maar volgens sommige mensen is dat dus niet logisch Echt bizar En echt de wereld waarin wij leven : ieder voor zich
En dat kost allemaal niks?Een civiele zaak starten? Alle tijd die daar in gaat zitten? Heb je daar tijd en energie voor en is het je allemaal waard? Vooral doen.
Civiele zaak pas als hij echt niet betaalt. Maar om zich er nu al bij neer te leggen. Nope, zou ik niet doen. Komt hij er lekker makkelijk mee weg.
Ik zeg niet dat zijn probleem dan ineens het probleem van een ander wordt. Ik geef alleen aan dat er mogelijk iets achter kan zitten en dat het handig is om daar achter te komen. Geen geld, daardoor schaamte, zou zomaar kunnen. Hopelijk lukt het om een gesprek te openen.
Niet alleen dat, wij hebben 0 zicht op alles wat daar gebeurd is. Dus eigenlijk kan niema Een voorbeeld, er kwam een Syrische gezin bij mijn ouders in de straat wonen. Deze reed tegen mijn ouders hun auto aan. Mijn ouders aan de deur om te vragen hoe wat waar kwa oplossing want de auto had schade. In eerste instantie werd deze meneer heel boos en werd heel erg onredelijke. Mijn moeder nam contact op met de politie deze gaf aan samen verder in gesprek te gaan als eerst. Dag later kwam deze man aan de deur dat hij spijt had van zijn reactie, dat hij het fijn vond dat mijn ouders zo rustig bleven want daardoor durfde hij terug in gesprek te gaan. Hij had na vraag gedaan over de verzekeringen etc en was vooral bang dat mijn ouders boos zouden zijn/reageerden. En uit eindelijk hebben ze dus onderling alles aan elkaar uitgelegd en heeft hij besloten de schade dan contant te voldoen. Na hij wist hoe het met schade vrije jaren etc zit. Door juist niet lelijk te gaan lopen doen hielden ze het gesprek open en vooral door niet te gaan invullen voor de ander. En is dit gewoon tot een nette oplossing gekomen.