Jongste in de plensregen naar school gebracht. De pubers waren eerste uur en eerste twee uur vrij dus het is lekker rommelig hier. Wel fijn, zo had ik met alledrie even 1 op 1 tijd. Nu aan een bakkie koffie. Als zo de laatste puber naar school is ga ik wat opruimen en uitrusten/bijslapen. Vanmiddag na school met jongste kind naar m'n man die in het ziekenhuis ligt. De zwemles slaan we maar een keertje over want dat trekt hij niet. En ik ook niet Go with the flow.. meer zit er even niet in.
Kinderen naar school gebracht Boodschappen gedaan Nu ontbijten Vanmiddag moet de middelste dansen en de oudste word opgehaald voor voetbaltraining
Naar de fysiotherapeut geweest en daarna pakketjes weggebracht. Straks mijn dochter helpen en nog wat in het huishouden doen.
Vooral chillen met mijn dochter. Zij heeft drukke dagen met papa gehad en ik lange drukke dagen op mijn werk. Dus veel tv, snacken, eten, spelen, puzzelen, kleuren, stoeien vanavond met mijn vriendin videobellen
Vanmorgen naar de naailes geweest. Daarna door naar mijn werk. En vanavond heb ik nog een afspraak voor een massage staan. Ben ik wel aan toe moet ik zeggen.
Ik ben daarstraks op de bots naar de kapper gereden en mijn haar kort laten knippen en kleuren. De sfeer was daar trouwens geweldig . Het is een keten kapper en je kan altijd zonder afspraak ( ik ga daar al jaren) Ik kwam binnen en zei: dit kapsel wil ik graag. Ik kreeg als antwoord: je denkt toch niet dat wij daar nu tijd voor hebben, we hebben personeels tekort en dat duurt zeker 3uur ( ik wil van donker terug naar bleek). Toen heb ik gezegd: oké alleen wassen en knippen dan . Toen zei ze: ahnee e ge zegt dat je bleek wil dus je moet een afspraak maken Ik heb eens gelachen en gezegd: dat klopt maar jullie hebben personeelstekort dus helemaal geen tijd om mijn haar te kleuren dus wassen en knippen aub. De andere dame kwam bij mij en begon aan mijn haar ( super vriendelijke dame). Die met haar vieze lip rekende af en ik stopte een euro in de spaarpot en zei: dit is voor de goede service en het warme onthaal .
Zo meteen naar de psycholoog en erna rusten want heb super hard afkickverschijnselen. Ben blijkbaar gisteren mijn escitalopram vergeten heb hem nu wel genomen maar mijn hoofd is echt heel raar aan het doen. Ik hoor vb precies de hele tijd een plantenspuit spuiten in m'n hoofd
Ik was denk ik maar omgedraaid en weggelopen. Wel jammer. Snap wel dat ze een tekort hebben maar stond er ook ergens dat je een afspraak moet maken?
Het is ook maar net wat je een tekort vind e. Toen ik aankwam waren ze met 2 en zaten er 2 klanten. Toen ze aan mij bezig waren kwamen nog 2 mensen binnen en een 3de personeelslid. Dus prima lijkt mij dat . Degene die de boel nogal laat draaien en eigenlijk de bazin is idd afwezig dus ze zijn met iemand minder dat klopt maar zo druk was het echt niet hoor. Er staat nergens iets over afspraken maken. Je kan een afspraak maken maar ik ga bewust naar een kapper waar je ook petfect zonder afspraak kan gaan omdat ik wil gaan als het in mij opkomt .
Geen energie vandaag. Vanmorgen de oudste naar school gebracht, boodschappen gedaan, de was aangezet en zit nu met een koffie. Zal zo verder gaan met opruimen in huis. Vanmiddag moeten we voor controle naar de tandarts en daarna heeft de oudste nog een afspraak bij de kapper.
Nou ja zeg, misschien kunnen ze een cursus gast vriendelijkheid volgen. Verder wel tevreden over je haar want dat is nog belangstelling
Ik heb vandaag gewerkt van 9.00 tot 18.00. Ik mocht net aanschuiven bij het eten wat mijn man gemaakt had. Nu even puinruimen en dan plof ik op de bank.
Ik heb net de duplo uitgezocht en ben aan het twijfelen of ik het ga verkopen op Vinted of op de kleedjesmarkt en hoe ik dat het beste kan aanpakken. verder staat de 2e was aan, is de vaatwasser leeg geruimd en heb ik de woonkamer al gestofzuigd. Ik ga zo boodschappen doen en vanmiddag lekker in huis rommelen.
Vriendin op de thee vanmorgen en spontaan een 12 persoons lodgetent geboekt voor in de meivakantie op Duinrell. Ik ben totaal niet van de spontane acties dus verbaas me even over mezelf We zaten te kijken hoeveel het kostte en er was nog wat vrij voor in de meivakantie tegen een leuke prijs dus klikkerdeklik en ik heb geboekt
Vanmorgen even bij de jongste bij de Koningsspelen gekeken en bij de oudste bij haar stage. boodschappen gedaan maar uiteraard wat vergeten dus moet nog terug. nu lig ik even want ben moe en koppijn. straks nog wat huishouden en vanavond groepsles sporten geven
Dit is het geworden . Alleen is het nu nog donker haar, ahja want geen tijd e . Maar ook geschoren in de nek (heerlijk gevoel zo kort).