Sinds vandaag hebben we een pyrrhura (parkiet) in huis. Hartstikke leuk Maar nu.. de speciaalzaak gaf aan dat je eigenlijk niet kan zien of het een mannetje of vrouwtje is. We zijn dus op zoek naar een naam die voor zowel een mannetje als vrouwtje kan. N mag uiteindelijk kiezen dus drop graag namen. verder dan Charlie kwam ik niet Fotootje voor de liefhebbers..
onze catharina parkiet heet Pikachu. Dat is de naam die de kinderen 8 jaar geleden (toen we hem kregen) bedachten. Grappig want hij zegt nu elke morgen Hoi Pikachu, net zo lang tot wij wat terug zeggen.
hahahaha geweldig! C wilt ‘m leren hi te zeggen.. zodat als ze binnenkomt ie Hiiiii! Zegt Croky ga ik zeker voorstellen. voor nu staat Niji ook op de lijst. Dat is Japans voor regenboog. Alleen het bekt niet zo lekker.
Geen ideeën voor namen, maar mag hij ook af en toe die kooi uit? (Sorry, ik wil geen partypooper zijn maar ik krijg spontaan claustrofobie van vogels in kooitjes).
Ja hij is tam maar moet nu natuurlijk nog wennen aan ons en de nieuwe omgeving. Zodra die goed gewend is kan die op je schouder zitten en rond vliegen.