Bijna 5 weken zwanger.. blaasontsteking.. spoed?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door NorahRoosje, 18 mei 2024.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. NorahRoosje

    23 mrt 2024
    62
    18
    8
    Vrouw
    Hoi iedereen.. ik denk dat ik blaasontsteking heb, heeft dit spoed tijdens zwangerschap? Ik bedoel moet ik HAP bellen? Of kan het wachten tot maandag?
     
  2. baby2011

    baby2011 Fanatiek lid

    15 aug 2010
    1.883
    395
    83
    Zou de hap bellen voor advies kunnen zij zeggen wat slimste is
     
  3. Mamaen

    Mamaen Bekend lid

    7 apr 2023
    778
    716
    93
    Vrouw
    https://www.thuisarts.nl/blaasontsteking/ik-ben-zwanger-en-heb-blaasontsteking#:~:text=Adviezen%20bij%20blaasontsteking%20in%20de%20zwangerschap&text=Blijf%20veel%20drinken%3A%202%20tot,Plas%20de%20blaas%20helemaal%20leeg.

    Thuisarts zegt bij zwangerschap dezelfde dag urine brengen naar huisarts of hap. Ik had laatst hetzelfde en ben inderdaad op zaterdagavond naar de hap geweest en bleek blaasontsteking te hebben. Was toen wel iets van 35 weken zwanger maar ik zou gewoon bellen om te overleggen!
    Als het zo vroeg in de zwangerschap geen kwaad kan zullen ze dat zeker aangeven.
     
  4. evaleana

    evaleana Fanatiek lid

    2 nov 2021
    4.878
    6.405
    113
    Hier kun je dan gewoon de hap bellen, dan geven ze aan dat je even urine kan laten checken, bij de balie doen ze meteen een dipstick erin en bij een blaasontsteking krijg je een kuurtje mee. Ik kreeg het vorige keer al op basis van mijn klachten, toen kreeg ik zo’n eenmalige antibiotica dosis die je voor de nacht moet innemen. Het recept liep via de nachtapotheek, ik was bang voor een hoger tarief, maar hoefde gelukkig niets extra te betalen.
     

Deel Deze Pagina