Nieuw bed maar welke...

Discussie in 'De lounge' gestart door Koraal82, 18 mei 2024.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Koraal82

    Koraal82 Fanatiek lid

    17 jul 2013
    3.277
    1.440
    113
    Wij willen een nieuw bed kopen. Ons oude bed is 25 jaar oud en ik durf het bijna niet te zeggen maar de matrassen ook :oops:. Zodra ik mijn bed zie val ik al in slaap en in hotels ed slaap ik ook altijd prima (man ook).
    Eigenlijk ligt ons bed nog prima (althans vinden wij) maar ik vind hem niet meer zo mooi. We zouden graag een boxspring willen kopen en zijn vandaag even bij een lokale winkel geweest. Aan de ene kant denk ik dat het altijd beter zou moeten slapen als wat we nu hebben (gezien de ouderdom) maar ja wil nu natuurlijk goed kiezen zodat ik er weer zo lang mee kan doen :roflmao:.

    Hebben jullie tips voor waar we aan moeten denken? En elektrisch verstelbaar of niet (ik mis het nu niet dus neig erna om het niet te kopen).
     
  2. Vulpen

    Vulpen Fanatiek lid

    30 jul 2014
    3.154
    3.798
    113
    Hoe dan, als je nu blijkbaar al zo ontzettend goed slaapt? Dan kan het toch eigenlijk juist alleen maar slechter worden? :oops:
     
    Zonnestralen vindt dit leuk.
  3. Mammavantwee

    Mammavantwee Niet meer actief

    Haha, zo wauw!
    Wij krijgen over een week ons nieuwe bed. We wilde ook heel graag een boxspring, daar nu ook voor gegaan. Wij vonden het ook heel lastig, en ben erg benieuwd hoe het slaapt! In de winkel hebben we op verschillende matrassen/toppers gelegen. We zijn gegaan voor wat we toen het lekkerst vonden liggen. M’n man een iets harder matras dan ik.
    We hebben nu geen elektrische lattenbodem. We krijgen het bij ons nieuwe bed wel. Het lijkt me best fijn!
     
  4. olleke

    olleke Fanatiek lid

    8 mrt 2012
    4.842
    4.103
    113
    Wij hebben sinds een half jaar ongeveer een nieuw bed en hebben ons eerste bed (ikea bed) verruilt voor een electrisch verstelbare boxspring. We wisten het ook niet, maar hebben eea uitgeprobeerd en hebben toen gekozen.
    We hebben een wat hoger model, omdat we inmiddels wat ouder worden en er nog lang mee willen kunnen doen. Om diezelfde reden ook electrisch gekozen, en helaas heeft mijn man het inmiddels ook al nodig gehad na een voetprobleem waarbij die hoog moest liggen.
    Oh, en we hebben 2.10 omdat mijn man lang is.
     
  5. Anniek88

    Anniek88 Fanatiek lid

    22 sep 2016
    2.992
    2.694
    113
    Vrouw
    Wij hebben een boxspring van SwissSence. Man en ik slapen allebei op een verschillende hardheid qua matras, maar delen wel een topper. Daardoor slapen we heel fijn op onze eigen hardheid.
    Elektrisch verstelbaar hebben we wel gedaan maar ik heb het nog bijna nooit gebruikt. Misschien een paar keer in de kraamweek.
     
  6. Siepie85

    Siepie85 VIP lid

    8 nov 2013
    8.330
    8.332
    113
    Amsterdam
    Hier een bed van Swiss sense ook een boxspring. En wij zijn er super blij mee, wel eentje van 210 vanwege lengte van m’n vriend. En we hebben beide een andere hardheid matras we schelen niet alleen 30cm maar ook meer dan 30kg dus dan kan je niet op hetzelfde matras;)
    We hebben echt heel veel proef gelegen in de winkel en zijn er ook denk ik bizar lang geweest maar we zijn allebei zo ontzettend tevreden met het bed.
    We hebben niet gekozen voor verstelbaar en missen het ook niet.
     
  7. Koraal82

    Koraal82 Fanatiek lid

    17 jul 2013
    3.277
    1.440
    113
    We willen sowieso nog kijken voor swiss sence en auping. We hebben vandaag wel even proef gelegen en dat lag prima.
     
  8. Koraal82

    Koraal82 Fanatiek lid

    17 jul 2013
    3.277
    1.440
    113
    Nou ja we moeten sowieso nieuwe matrassen want we hebben ze zo lang dat het echt niet meer hygiënisch kan zijn. En het bed vond ik niet meer zo mooi vandaar dat we voor een nieuwe gaan. Maar nu weet je wat je hebt...
     
  9. MnnW

    MnnW Fanatiek lid

    10 jun 2013
    3.244
    2.361
    113
    Vrouw
    Hier ook blij met swiss sense!
     
  10. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    22 apr 2017
    12.605
    8.357
    113
    Vrouw
    Een matras is heel persoonlijk. Ik zou dat toch zelf uit gaan proberen. Mocht het uiteindelijk toch niet helemaal zijn wat je wil kan je nog wat corrigeren met een topper. Voornamelijk naar de zachtere kant. Maar ook naar materialen die warmte makkelijker vasthouden of afvoeren.
     
  11. Vulpen

    Vulpen Fanatiek lid

    30 jul 2014
    3.154
    3.798
    113
    Ja ik snap wel dat je een nieuwe wil hoor! Het lijkt me wel spannend, succes! Als je normaal in hotels ook goed slaapt komt het vast goed.
     
  12. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    18 mei 2013
    13.073
    12.030
    113
    Ik herken volledig je dilemma. Wij hebben ons bed 17 jaar, een boxspring van eastborn en ik hebbdaar altijd heerlijk op geslapen. In sommige bedden in hotels/ vakantieparken krijg ik pijn in heel mijn lichaam en ik ben echt bang dat ik een verkeerde keuze maak bij een nieuw bed.

    Een vriendin van mij heeft een slaapanalyse laten doen en obv van die analyse is een bed geadviseerd. Dat zou je kunnen doen. Wij hebben wel al een beetje rond gekeken en kwamen op Jensen bedden.
     

Deel Deze Pagina