Knuffel! Ik had dat een paar dagen geleden tot ongeveer gisteren. Gisteren drie Twixen (x2) op.. bedoel.. tja.. Voor mij is het geen troost maar wel comfort; safe foods, dat soort dingen. Hopelijk voel je je snel weer beter
Dan is van te voren plannen wel fijn ja. Ik ben sowieso niet zo goed in plannen. Hoe vaak ik wel niet vlak voor het avondeten naar de supermarkt moet omdat ik wat vergeten ben
Ja hier loopt het idd ook vaak mis hoor. Dus ik plan geen weekmenu ofzo, dat gaat echt niet. Maar een avond van tevoren lukt nog net Gelukkig hebben we een paar winkels (buurtsupers o.a) in onze straat zitten, zelfs een pal tegenover ons huis, dus dat is wel superhandig!
Knuffel @Asil. ❤ Ik merk ook dat mijn autisme in de weg zit qua eten soms. Dat is volgens mij ook de reden dat ik überhaupt zo eetstoornisgevoelig ben. En bij perioden is het lastiger.
O: Een bakje kwark, een halve mango T: 100gr aardbeien, 50gr frambozen en 50gr blauwe bessen L: Een volkoren pistolet met jonge kaas op 1 helft en La Vache Quirit op de andere helft T: Een mini Milkyway en een koffie verkeerd A: Ons lievelingsgerecht hier thuis: spaghetti met gehaktballetjes-in-tomatensaus uit de slowcooker Ik had een bescheiden portie en wat vers basilicum
O: smoothie (yoghurt-banaan-bosvruchten) L: tosti met pesto, kipfilet en kaas. Beetje mayo erbij en ene bordje met rauwkost D: spaghetti carbonara Vanavond pak ik nog wat fruit denk ik.
O: Kom havermout met blauwe bessen en aardbeien T: Latte Macchiato L: 3 sneden Les Pains Bastille waarvan 2 met zuivelspread naturel en 1 met sandwichspread naturel T: Latte Macchiato D: Mexicaanse Burrito’s met kip en groente Over de hele dag 1,5 liter water en 2 koppen thee. En vanmiddag een uur gesport.
Als ik eenmaal bezig ben met gezonder eten word ik al snel heel obsessief. Er zijn wel dingen die ik doe (of juist laat) om dat te voorkomen, zoals me niet te vaak wegen. Maar het blijft lastig...
Dat heb ik ook wel ( 2 en mss zelf 3 kinderen met ass en adhd/add dus wie weet ). Als ik zeg: er moet 3 kilo af dan ben ik heel strikt. Ik zeg dan 3 keer zondigen per week en dan zal dat ook zo zijn. Slechte dag, luie dag, nerveus, date middag met mijn man,... Ik wijk niet af en dat maakt mij soms vrij extreem. Zo ben ik dol op een bepaald dessertje in de zaak waar we deze middag gingen eten maar dan kan ik dat niet lossen. Neen, mijn zondigen staat op zaterdag omdat we een feest hebben dus ik wijk niet af. De kinderen eten frietjes voor mij neus, neen ik kom daar niet aan.
Ik ben trots op mezelf, op een paar (6) kleine zure tongen en een lepel aardbeienjam na heb ik niet toegegeven aan mijn comfortfood drang. En heb mezelf aan kunnen zetten om een klein uurtje te sporten. Gister: O: Cabau shake en 2 low carb hight protein crackers met philadelphia/ gerookte kipfilet L: Mais wortel wrap philadelphia, sla komkommer, gerookte kipfilet en een halve met al dat groenvoer en 30+ kaas A: Hellofresh, bulgur en broccoli rijstsalade met tomaat en komkommer, pesto, gerookte zalm snippers en zelf nog een paar olijven en feta toegevoegd. Daarna Magere aarbei yoghurt met een lepel aardbeienjam en ongebrande en ongezoute noten
Ik herken dat en dat is mijn valkuil ook. Het moet dan in/van mijn hoofd extreem gezond en kan echt boos worden als ik mezelf daar dan niet aan houd. Maar das gezien mijn ADHD (in dat geval) altijd zo met alles waar ik gepassioneerd in of over ben en moet mezelf dan echt afremmen en dat kost ontzettend veel energie. Gister was zo een dag, dan verlies ik ergens de controle en zegt mijn hoofd vreten met je reet want dat maakt je gelukkig en dan ga ik krampachtig doorzetten om het niet te doen en sla dan (heel slecht) gewoon dingen over en ga met grote trek sporten. Mijn lijf protesteerd want ik heb niet genoeg om op te teren in mijn lijf en mijn hoofd zegt "goed bezig dan voel je je maar wat flauw maar je hebt het toch gedaan, weet je, zet er even een tandje bij". En dan heb ik dus de hele dag strijd. Vandaag alles weer normaal, maar man wat kosten zulke dagen toch een energie.
Ochtend: Griekse yoghurt met blauwe bessen Lunch: 2 hardgekookte eieren, cherry tomaatjes en een mini komkommer met dipsaus van mayo en yoghurt Avond: pompoen, kip en ui uit de oven met een salade
O: baked oatmeal, 3 dadels, thee T: handje popcorn, thee L: linzensalade met pindakaasdressing A: pizza (maar wel zelfgemaakte) en glas karnemelk In de avond misschien nog wat meloen.
Ik ben een mega boodschappenlijst aan het maken haha Als ik begin met afvallen, ben ik namelijk ook erg obsessief dus dat is wel herkenbaar. Ik houd ook tot op de calorieën bij wat ik in mijn mond stop. Mijn Yazio app heb ik "ingesteld" dus ik ben er klaar voor
Ik moet ook maar wéér beginnen, de 6e x dit jaar ofzo. Sinds de winter 6 kg aangekomen niet dat iemand het ziet, iedereen verklaart me voor gek. Alleen m'n broeken zitten niet lekker meer, dus toch maar weer even wat doen. Paar weken superstreng en dan weer wat minder met cheatmeals. Dus vandaag: O: Griekse yoghurt met verse aardbeien L: bakje mozzarella met cherrytomaatjes en 3 eieren A: stuk vlees met groente (kinderen eten er aardappelkroketjes bij) KHA dus, hele dag geen honger. Als ik 'normaal' eet, eet ik de hele dag door en heb ik AL-TIJD honger.
Ontbijt; Alpro vanille, banaan en zaden Middag: Salade met kip Avond Bloemkoolrijst, mager spek, bosui, geitenkaas, spinazie, champignons en pijnboompit