Bedankje scouting leiding

Discussion in 'Mama en gezin' started by ikke24, Jun 8, 2024.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ikke24

    ikke24 Actief lid

    Jan 29, 2011
    197
    26
    28
    Female
    Hoi,

    Hebben jullie leuke ideeën voor een bedank cadeautje voor de scouting leiding? Iets wat ze tijdens het kamperen kunnen gebruiken ofzo?
     
  2. owly

    owly VIP lid

    Aug 19, 2013
    22,289
    10,260
    113
    Een klein kaartspel
    Een paracord met firesteel
    Paracord met kompas

    Een mok

    Zie website, ken de website verder niet maar staan veel ideeën op.

    https://www.scoutshop.nl/cadeaus?p=2
     
  3. MnnW

    MnnW Fanatiek lid

    Jun 10, 2013
    3,244
    2,361
    113
    Female
    die doorgewinterde scouts hebben al een complete uitrusting natuurlijk. ik zou gaan voor een ´dankjewel voor het leuke jaar´ en als je er per se iets bij wil geven bv een zak marshmallows met stokjes of een rol biscuitjes (voor smores) of een spel voor de groep
     
    Athina likes this.
  4. Overtherainbow

    Overtherainbow Bekend lid

    Jan 14, 2015
    781
    198
    43
    Ik ben vroeger leiding geweest (wel al >10 jaar geleden). We kregen vaak chocolaatjes, maar ook wel eens een fles wijn/pot drop met zelfgemaakt etiket erop (door de kids). Of gewoon een leuk kaartje van het kind zelf. Eigenlijk was alles lief.
    En zelf zou ik ook niet perse iets hoeven voor camperen, maar misschien wel iets leuks voor de groep (na navraag).
     
  5. Aegyo

    Aegyo Fanatiek lid

    Jan 3, 2015
    2,446
    1,463
    113
    Ik maakte vorig jaar voor de schooljuf een zomervakantie survival koeltas :p Gevuld met allerlei vakantiespulletjes, van een reismasker tot puzzelboekje en van wc-bril covers tot vanille ijsmix.

    De meeste dingen haalde ik gewoon bij de Action of Xenos :)
     
  6. Nellie4

    Nellie4 Fanatiek lid

    Jan 25, 2017
    4,873
    7,937
    113
    Een karabijnhaak in hartjesvorm IMG_9085.jpeg
     
    ikke24 and Roanna like this.
  7. Goldrose

    Goldrose Actief lid

    Feb 4, 2017
    326
    197
    43
    Dit vind ik toch een leuk idee! Die ga ik onthouden.
    Mijn dochter is pas gestart bij de bevers. Ze vindt het heel leuk, maar ook best spannend allemaal. Maar die leidsters en leiders zijn zo ongelooflijk lief! Ze heeft in die paar weken al zo veel geleerd en zelfvertrouwen gekregen. En dat doen die jongens en meiden ook allemaal maar vrijwillig natuurlijk, dus deze haken met een leuk kaartje van dochter er aan vind ik dan wel een leuk bedankje!
     
    ikke24 and Nellie4 like this.

Share This Page