Gewoon iets om te delen deel 5

Discussie in 'De lounge' gestart door Felice, 10 mrt 2024.

  1. Neuzeke

    Neuzeke VIP lid

    3 sep 2019
    13.729
    18.832
    113
    Vrouw
    Gezellig wakker worden :D.
    Zowel voor dochter als voor u is het maar een flut start.

    Ik heb ooit overgegeven op de bovenstaande traptrede.
    Het was zoveel en lopend dat er een deeltje verder de trap afliep :roflmao:
     
    Zxcvb vindt dit leuk.
  2. Mammavantwee

    Mammavantwee Niet meer actief

    Oef, lekker wakker worden! :o:
    Beterschap!!
     
  3. Mammavantwee

    Mammavantwee Niet meer actief

    Pittig hè! Hier zijn ze ook echt toe aan vakantie, er zit geen tempo meer in ‘s ochtends:p.
    Succes met de laatste weekjes!
     
  4. Korenbloem86

    Korenbloem86 Fanatiek lid

    1 mrt 2013
    1.835
    1.344
    113
    O bah, arm kind en arme jij. Beterschap.

    Wij hebben een grote emmer (10 liter) op zolder en op de eerste staan. Dochter die op zolder slaapt, heeft ook een keer de badkamer niet gehaald, en sindsdien hebben we een emmer staan zodat ze niet nog een keer de hele trap, overloop, deuren, muren onderkotst, maar gewoon even in de emmer.
    (En mijn man heeft inmiddels geleerd dat als je de emmer leegt, hij een nieuwe/schone emmer bij het spugende kind laat. Kind moest nog een keer spugen maar had geen emmer meer, tja, dat was alsnog schoonmaken).
     
    NiVa0230 vindt dit leuk.
  5. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.198
    23.283
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Tijdje geleden hadden we het over de prijzen van een bbq. Ik zei dat ze bij ons 50 pp vragen. Bizar veel, als ik de rest zo eens las. Dus ik was al van plan ernaar te vragen als de uitnodiging weer zou komen voor de straatbbq. Blijkt het 50 euro voor ons gezin te zijn. Scheelt nogal :roflmao:
     
    Athina, 2jongensmama, owly en 2 anderen vinden dit leuk.
  6. Neuzeke

    Neuzeke VIP lid

    3 sep 2019
    13.729
    18.832
    113
    Vrouw
    Ja dan is het een prima prijs :D:roflmao:.
     
    Sado en Liekje81 vinden dit leuk.
  7. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.667
    5.701
    113
    Zo typisch weer, wij vliegen morgen heel vroeg en willen zo proberen wat te slapen maar hebben buren 2 huizen verderop een feestje:| nog nooit meegemaakt dat ze dat hebben en dan precies vandaag:thumup: ze zitten heerlijk buiten ook.
     
  8. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.870
    18.645
    113
    Vrouw
    Ach, zul je net zien ja... sterkte! Geen oordoppen oid?
     
  9. Luna86

    Luna86 VIP lid

    11 jan 2009
    14.820
    9.324
    113
    Gelderland
    oeh dit hebben wij een keer gehad voor we naar Frankrijk moesten rijden. Man was gesloopt door de korte nacht. Hopelijk kun je nog even wat slapen!
     
  10. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.521
    30.985
    113
    Vrouw
    Echt he.
    Wij zijn er ook zo enorm aan toe. 2 weken volhouden nog.
    Jongste heeft ook iedere ochtend wel iets. Kost zoveel energie om hem dan op school te krijgen.

    Oudste zit in de proefwerkweek. Dus die moppert er ook lustig op los. Maar dat is nog maar 4 dagen gelukkig.
     
    Mammavantwee vindt dit leuk.
  11. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.667
    5.701
    113
    Ik wel oordoppen man niet. Heb denk ik 3 uur geslapen :roflmao:
     
  12. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.198
    23.283
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Dafne was vandaag met een vriendinnetje en haar vader naar CHIO, een groot paardrijevenement met spring- en dressuurwedstrijden op hoog niveau.
    Er was een hobbyhorse deel met een bekende Youtuber. Ze konden ook hobbyhorse wedstrijd doen en Dafne deed mee met 30 meiden van 9 tot 13 en is 3e geworden :D Ze vond het zo leuk! En is echt wat voor haar. Is alleen verder nooit hier in de buurt helaas.
     
    Saartje33, Philou, Athina en 6 anderen vinden dit leuk.
  13. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    13 dec 2019
    13.080
    14.794
    113
    Vrouw
    Wat leuk.
    Wat heeft ze het goed gedaan. 3e is heel netjes:thumup:
     
    Liekje81 vindt dit leuk.
  14. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.350
    10.310
    113
    Wat vervelend! Dat hadden wij ook met onze eerste vakantie. Woonde we nog in een studentenhuis. Over het algemeen heel rustige wijk. Enige overlast was van een vrouw die het geestelijk niet op een rij had en midden in de nacht gilde.

    Wij optijd slapen want we hadden een vroege vlucht stonden er wel meer dan 50 man buiten:eek:

    Was ook een hele korte nacht.


    Veel plezier! Eerste dag maar even bijkomen.
     
  15. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    18.965
    15.008
    113
    Of haal je zo'n opvouwbare emmer. Bij G ook een tijdje in dr kamer gehad toen ze net dr hoogslaper had en zo'n blergh fase had.

    Man man man voor de koffie (en peuk) is dat brak opstarten.
     
  16. Luna86

    Luna86 VIP lid

    11 jan 2009
    14.820
    9.324
    113
    Gelderland
    Volgende week komt de stukadoor om de wasruimte te stucen. Super fijn alleen is het de laatste week voor onze vakantie en wil ik ook graag alle was weg gewerkt hebben en het huis schoon hebben voor we weg gaan.
    De machines moeten uit die ruimte dus dat is zoeken naar een andere oplossing.
    In die week is mijn man ook nog op zakenreis én viert zijn verjaardag 1,5 dag voor we vertrekken.
    Krijg al stress als ik eraan denk..
     
  17. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    13 dec 2019
    13.080
    14.794
    113
    Vrouw
    Ik zou als eerste die verjaardag skippen;)

    Je hebt nergens in huis een plek waar je je wasmachine kunt zetten en gebruiken?
    Geen kraanaansluiting in de schuur/ bijkeuken/badkamer?
    Je hebt het over machines, meervoud dus. Ik neem aan dat het dan ook een droger betreft?

    Hoe groot is de wasruimte? Hoe lang is de stukadoor bezig? Kunnen de machines niet meteen na het stucen weer daar neergezet worden. Eventueel wat verder van de muur?

    Wel een lastige strakke planning hoor.
     
  18. Luna86

    Luna86 VIP lid

    11 jan 2009
    14.820
    9.324
    113
    Gelderland
    Mijn man wil het graag vieren en omdat we het vanaf 20.00 uur doen hebben we er minder werk van.. dat zijn zijn woorden hè ;) ahum..

    Man gaat op zondagavond weg en komt dinsdagavond thuis. De stukadoor komt op woensdag en donderdag, vrijdag is mijn man jarig en zaterdag op zondag vertrekken we op vakantie.

    De wasmachine kunnen we nergens aansluiten de droger kan in de hal staan. Als het goed is kunnen we de wasmachine donderdagavond weer aansluiten.
    Ik denk dat ik maandag en dinsdag alles wasmanden leeg maak incl de bedden. Dan kan ik vrijdag en zaterdag nogmaals de wasmanden leegmaken en dat hoeft niet perse opgeruimd/gestreken te zijn.
    Ik wil wel altijd alles schoon hebben voor we weg gaan en na het stucen en de verjaardag zal dat ook echt moeten. Hier moet man echt in bijspringen en dat moet dus allemaal op zaterdag :roflmao: pff wat een gedoe zeg!
     
  19. artie

    artie Fanatiek lid

    27 sep 2021
    3.584
    3.915
    113
    Vrouw
    Ik denk dat ik moet verhuizen naar de provence :D
    Heb hier echt zo veel minder pijn aan mijn lichaam en zelfs wat meer energie. En mijn glycemie is ook beter. In België functioneer ik totaal niet bij heet weer en hier doet mijn lijf het best ok.
    Redenen genoeg, toch :p:roflmao:
     
    Shay25, Mammavantwee, pareltje2212 en 5 anderen vinden dit leuk.
  20. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    13 dec 2019
    13.080
    14.794
    113
    Vrouw
    Als die verjaardag zo weinig werk is zou ik dat mooi aan je man overlaten;) Hij de verjaardag regelen, jij de was en alles. Wel zo eerlijk toch?

    Maar ik denk dat als je idd maandag en dinsdag alles wegwast dat je dan vrijdag weer mooi volle machines hebt.
    Wij hebben hier op het dorp bij het benzinestation van die grote wasmachines staan. Die heb ik ook wel eens gebruikt toen mijn wasmachine niet gebruikt kon worden. Heb je zoiets niet in de buurt?
    Die machines zijn erg groot (18 kilo) en erg snel. Heel fijn als je snel een grote berg wil wegwassen.
     
    Luna86 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina