Hoi allemaal, Zouden jullie misschien je mening willen geven over de volgende namen opties? We blijven twijfelen, kunnen niet echt de naam vinden waarvan we meteen denken "dit is het". We hebben al een zoontje met de naam T.homas, daarom twijfel over Lucas met dezelfde uitgang. Luca vind ik leuk, maar twijfel ik over ivm populariteit en omdat je het als Loeka of Luuka uit kan spreken (wij zouden het dan als Luuka uitspreken)
T.homas een leuke naam ik denk gelijk aan T.homas & Jesper T.homas & Jasper T.homas & Joris T.homas & Lennart T.homas & Julian T.homas & Kylian T.homas & Benjamin T.homas & Quinten Lucas vind ik echt een naam die ik te vaak hoor en alle varianten daarop Luuk, Luc, Luca, Lukas. Kai en Mick veelste kort bij T.homas
Lucas! De andere namen vind niet leuk. Luca qua uitspraak en is unieks. Kai vind ik niks. Mick vind ik ook niet leuk. Vind T&L ook wel kunnen samen al heb je dan 2x -as. Ik ken 2 broers kamiel en Michiel dat vind ik erger.
Lucas for sure! Mooie, tijdloze naam. Luca vind ik niks vanwege het unisex gehalte en dat de verschillende uitspraken. Kai/ Kaj/ Kay veeeeel te populair. Vind het geen vreselijke naam verder, maar ook niet dat ik zeg: ja, leuk! En kan de betekenis ‘kip’ maar niet uit m’n hoofd krijgen (ik eet weleens thais) Vind het ook geen naam voor naast Thomas Mick mwah, ben ik ook niet weg van, maar is ook niet beroerd verder. Vind alleen wel dat Nick beter staat naast Thomas dan Mick. Thomas en Nick zijn beiden van die typische jaren ‘80 namen en Mick valt daar n.m.i. niet onder. Hoor Mick/ Mik hier ook wel regelmatig trouwens.
Ik heb Lucas gestemd, dat vind ik het mooist bij Thomas. Ik vind net als @hummeltje5 dat Nick mooier is dan Mick.
Bedankt allemaal nog voor jullie reacties! Mijn vriend is nu eigenlijk wel zeker dat hij geen Lucas wil ivm dat beide namen dan eindigen op -as, helaas want die had wel mijn voorkeur... We denk nu aan Luca of Sem, welke van deze 2 zouden jullie kiezen? Hoop dat ik uiteindelijk overtuigd ben van de naam, want vind t lastig
Aan mij heb je weinig als ik moet kiezen uit deze 2. Luca zoals gezegd erg unisex en daarnaast zijn er verschillende uitspraken mogelijk, wat ik beiden niks vind. Sem vind ik zelf nietszeggend en veelvoorkomend. Niet dat de naam an sich is wat ik zelf leuk vind (daar gaat het tenslotte ook niet om), maar vind Sam een leukere optie naast Thomas. Kijk maar naar de laatste 3 letters van Thomas en draai ze dan om