Na een domper van een weekendje weg, ben ik opzoek naar leuke dagjes weg/uit. Die niet meteen @ Efteling belachelijk duur zijn. Mogen ook bezienswaardigheden zijn of dingen in de natuur.
In principe mag alles in Nederland/ België regio> antwerpen. Nu mijn man de lease auto heeft hoeven we daar niet meer zo strikt op te letten
Wel eens naar de Utrechtse Heuvelrug geweest? Pyramide van Austerlitz Weet niet voor welke leeftijden en of het haalbaar is, maar met goed weer een middagje suppen of kanovaren, lekker picknicken. Dagje Delft? Is altijd gezellig op het plein en historisch, duur afhankelijk van wat je wilt zien. Dit is in Den Oever, Noord Holland: Plan je bezoek · Dierenpark Hoenderdaell Dit ook in Noord Holland Holle Bolle Boom - Eten, Spelen en Waterplezier! Linneaus hof Linnaeushof - Europa's grootste speeltuin. Leukste dagje uit met kinderen! Weet niet of dit is wat je bedoelt.
Irrland! Net over de grens in Duitsland, dus wellicht wat te ver, maar dit vonden onze kinderen altijd het allerleukste uitje.
Austerlitz is tof! Verder (niet alles gratis) https://geertjeshoeve.nl/ Speeltuin Het Genieten in Kaatsheuvel (extra kleren meenemen + handdoek) en daarna eten bij Lucky Apple in Waalwijk (buffetrestaurant) Speeltuin bezoeken + midgetgolfen + pannenkoek eten bij Koeckers in Den Hout Bij mooi weer: dagje Kurenpolder in Hank. Het boomkronenpad in Drouwen Glowgolfen is ook tof. Slot Loevestein Dagje Heusden Hoe oud zijn jouw kinderen?
Misschien deze 2 nog. Is allemaal niet gratis maar naar mijn idee stukken goedkoper dan de pretparken bij hoogseizoen: Het park | Archeon NEMO Science Museum in Amsterdam Voor wat avontuurlijks, misschien klimbossen en survival parken. Al met al genoeg te doen en te zien
Aanvulling, Het trollenbos en barrevoetspad in boom. Alleen nu met Tomorrowland niet goed begaanbaar. Kalmthoutse Heide. Voor de mensen uit onze regio, bos tegen over Wilhelminakazerne, kogeltjes zoeken wie met oefenen gebruikt worden. Hier altijd een dikke hit. Haaien tanden zoeken in Cadzand ' helaas nog geen tand gevonden'
Mocht je deze overwegen; dan zou ik misschien een museum jaarkaart overwegen en dan heb je gelijk nog een heleboel meer uitjes om te doen (dit zijn 2 wat duurdere en dan heb je de kinderkaarten er al ver uit) in de zomervakantie zijn er veel musea die allerlei extra dingen organiseren voor gezinnen. Ook bij kastelen érg leuk bijvoorbeeld.
Ik zou inderdaad zeker een museumkaart overwegen! Geofort is dan ook heel gaaf om te bezoeken (is dus ook een museum ook al klinkt het niet zo).
De Mekkerstee Ouddorp Drimmelen wandelen en spelen in de buitenspeeltuin Leuke rondvaart (biesbosch, haven Rotterdam etc.) Kijk ook eens bij tripper of Social Deal voor uitjes met korting.
Mijn 9 jarige begint Piramyde wel wat kinderachtig te vinden (we wonen om de hoek) botsauto’s zweefmolen en even gamehal en spelen gaan nog wel hoor maar zoals vroeger uren doorbrengen vindt hij niet meer leuk. Mijn 6 jarige en 2 jarige wel. Ik ben onlangs met de middelste bij de Spelerij en Uitvinderij geweest. Erg leuk. Niet heel goedkoop maar wel hele dag vermaakt. dinoland doet het hier ook goed net als de Flierefluiter in Raalte. En nu de oudste bijna 10 is, de middelste bijna 7 en de jongste 2,5 hebben we een museumjaarkaart genomen. Heb je er snel uit en dat is leuk met verschillende leeftijden want altijd iets leuks. Ik kan zo een top lijst geven aan leuke musea voor kids
Oh Binky doet het hier ook altijd nog goed! Soort van kinderboerderij maar ook met speeltuinen, airtrampo, klim torens (ook over water) hoge kabelbaan, midgetgolf en waterfietsen. Vindt mijn oudste ook nog leuk Kijk dan zeker op Tripper!
Verder doen wij veel uitjes via de Rotterdampas, maar dan moet je wel in de juiste regio wonen. Mijn zoontjes (9 en 4) vinden minigolf allebei leuk en daar heb je in Gouda een baan van in Dino stijl. Strand vinden ze allebei ook altijd leuk, dus dat doen wij ook graag, alleen lastiger nu het weer ons vaak in de steek laat dit jaar. De jongste vond miniworld in Rotterdam ontzettend leuk! Ik was toen zelf met de oudste naar theater gegaan, dan splitsen we ons op. Watertaxi is ook echt leuk om te doen, vonden ze heel gaaf! In Lage Vuursche is een super leuke minigolf baan (zoals gezegd, dat vinden ze allebei leuk dus een fijn uitje als gezin) https://www.midgetgolftuinen.nl/ maar dat is wel prijzig. Wel echt de moeite waard. Niet echt veel gratis tips, maar wel waar we hier veel plezier aan hebben gehad! En dat valt niet altijd mee met een leeftijdsverschil van 5 jaar.