8 mensen op verjaarsvisite weinig?

Discussie in 'De lounge' gestart door Rgames59, 17 jul 2024.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.158
    35.818
    113
    Hier is 8 veel hoor, dus zou me er niks van aantrekken. We hebben niet allemaal een grote familie en of vriendenkring (en dat hoeft ook niet).
     
    Rgames59 vindt dit leuk.
  2. artie

    artie Fanatiek lid

    27 sep 2021
    3.561
    3.892
    113
    Vrouw
    8 is toch helemaal prima. Je nodige gewoon de mensen uit die je er graag bij wilt hebben, of dat er nu 2, 8 of 93 zijn.
    Hier 0 haha, of mijn ouders of schoonouders. Heb echt niks met verjaren en man ook niet.
     
    Rgames59 vindt dit leuk.
  3. Rooibosje

    Rooibosje Bekend lid

    16 jun 2010
    572
    104
    43
    Dan ben ik heel zielig. Van familie komen er maar 2. Dat zijn mijn ouders.
    En een vriendin/ buurvrouw komt langs maar meer ook niet.
     
    Rgames59 vindt dit leuk.
  4. Adje

    Adje VIP lid

    21 aug 2015
    16.264
    25.723
    113
    Ik zou antwoorden:
    ‘Zo heb ik tenminste aandacht voor al mijn gasten. Maar misschien is dat in sommige gevallen helemaal niet zo voordelig…’
    En dan zou ik vragen of iemand nog wat te drinken wil en op een ander onderwerp overstappen.
     
    Rgames59 en TotalBella vinden dit leuk.
  5. MadeInUSA

    MadeInUSA VIP lid

    27 dec 2011
    9.173
    10.698
    113
    Ik vier mijn verjaardag in t algemeen niet. Mijn ouders willen langs komen, nou prima, maar ik nodig niemand uit.

    De kinderverjaardagen, ook kort op mijn verjaardag, vieren we vrij groot met familie en een paar vrienden. Dan sta je voor 30-40 man een bbq te bereiden. Hartstikke gezellig, maar het is niet alsof je iedereen dan uitgebreid gesproken hebt.
     
    spruitje80 en Rgames59 vinden dit leuk.
  6. Oilell

    Oilell Fanatiek lid

    8 okt 2018
    3.224
    4.456
    113
    Vrouw
    Ik heb een vriendin die altijd 40+ mensen in huis heeft met haar verjaardag. Vieren het altijd groots. Binnenkort viert ze het in een grote accomodaties waar iedereen mag blijven slapen. Vorig jaar vierde ze haar verjaardag met ons, haar moeder en schoonouders. Daar was ik wel even van in shock en dacht ik "huh, zo weinig?". Verder heb ik dat nooit gedacht, zelfs niet als ik in mijn eentje bij iemand zat.

    Hier wisselt het. Soms vieren we het groots. Dit jaar hebben we ons verjaardagen samen gevierd, icm ons 5 jarige huwelijk, de geboorte van jongste dochter. En voor wie wou kon ook de verjaardag van oudste dochter vieren (tijdens haar verjaardag zaten we op de camping). Toen waren er 25 mensen gok ik.
    Andere keer doen we iets met het gezin. Mijn man wil gewoon ergens pannekoeken eten met zijn meiden en verder niet lastig gevallen worden :roflmao: De visite komt vaak verdeeld over meerdere dagen. Mijn moeder komt altijd op de dag zelf, schoonfamilie in het weekend, mijn broer wanneer het uitkomt. Vrienden spreken we vaak los mee af, omdat het fijn is elkaar dan ook echt te kunnen spreken.
     
    Rgames59 vindt dit leuk.
  7. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.292
    10.263
    113
    Blijkbaar heb je er volgend jaar 6:roflmao:

    Bij ons komen er 4 of 5. Bij mijn man komt er nog een oom. Bij mij en zoon 4.

    Heerlijk kan met iedereen kletsen en ze blijven lekker eten zonder dat ik nog heel veel meer afwas heb:roflmao:

    Druk genoeg hoor. Bij mijn ouders kwam er heel veel meer en ze konden met niemand kletsen. Nou ja tot dat ik oud genoeg was om iedereen van taart en koffie te voor zien. Vond dat zo sneu dat ze dan niet konden kletsen. Mijn ouders waren heel blij met de hulp.

    Zelf vier ik het liever wat kleiner.
     
    Rgames59 en TotalBella vinden dit leuk.
  8. Marihi

    Marihi Fanatiek lid

    3 dec 2012
    1.268
    671
    113
    Ik kom uit een veel groter gezin, maar heb ook niet meer dan 8 mensen op mijn verjaardag, buiten mijn gezin om. Geen zin en geld voor 30 man. En de rest van de familie denkt inmiddels ook bijna allemaal zo. Heb met niemand ruzie, maar vind dit prima zo.
     
    Rgames59, Shalom en Zxcvb vinden dit leuk.
  9. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    13 dec 2019
    13.009
    14.670
    113
    Vrouw
    Ook prima toch?

    Hier zijn het de verjaardagen waar iedereen de tijd voor vrij houdt en zo veel mogelijk er probeert te zijn. Zo zien we elkaar regelmatig. Met de drukte van de gezinnen en de afstand valt tussendoor afspreken vaak niet mee.
     
    Rgames59 vindt dit leuk.
  10. MadeInUSA

    MadeInUSA VIP lid

    27 dec 2011
    9.173
    10.698
    113
    Ja prijzig is het wel idd. Ik,gaf vorige week met zo'n tuin vol zo 100 euro uit aan taart (gewoon van een goede winkel, geen knutseltaart), richting 100 euro bij de slager, netto dik 200 euro (was nog meer maar er was best wat over ook qua houdbare dingen) bij de Appie... ik ben dan blij dat ik dat in 1 keer kan doen omdat ze ongeveer tegelijk jarig zijn.
     
    Rgames59 vindt dit leuk.
  11. Mama8891

    Mama8891 Bekend lid

    6 nov 2020
    661
    725
    93
    Vrouw
    Dat is wel een beetje een vreemde opmerking.
    Waren alle mensen er die jij graag op visite wou? Dat is het belangrijkste, niet de hoeveelheid. Zou me er niet onzeker door laten maken, nergens voor nodig.

    Ik kom buiten ons gezin niet verder dan 5 (waaronder dan 2 kinderen), en vind het wel prima zo. Zit helemaal niet te wachten op een huis vol
     
    Rgames59 vindt dit leuk.
  12. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.183
    16.521
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Dit dus haha
    Meestal komen mijn schoonouders een bakkie doen en dan vind ik het alweer genoeg
     
    Rgames59 vindt dit leuk.
  13. Maan14

    Maan14 Fanatiek lid

    6 feb 2022
    2.847
    3.007
    113
    Hier een vrij grote familie. En dan komt niet eens iedereen omdat daar geen zin in heb. Het liefste heb ik nog dat mensen allemaal verspreid komen. Dan kan ik ze tenminste spreken.
     
    Rgames59 vindt dit leuk.
  14. Marti

    Marti Fanatiek lid

    18 apr 2014
    2.384
    867
    113
    Sinds corona vieren wij onze verjaardagen sowieso klein. Ook die van de kinderen. Dat beviel ons erg goed en we zijn zelf ook gestopt met naar iedereen toe te gaan. Dus 8 is bij ons al aan de ruime kant.
     
    Shalom en Rgames59 vinden dit leuk.
  15. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    12 mrt 2017
    16.370
    21.747
    113
    Of: volgend jaar zijn er maar 6 uitgenodigd :D
     
    Rgames59, TotalBella en Adje vinden dit leuk.
  16. Adje

    Adje VIP lid

    21 aug 2015
    16.264
    25.723
    113
    Nog beter!

    Echt?! Wat sommige mensen zich ongegeneerd permitteren… En met welk doel? Alsof het kwaad kan om even twee seconden na te denken over hetgeen je gaat vragen/zeggen. Ik begrijp daar echt niks van :rolleyes:
     
    Bloem2310, Rgames59, Zxcvb en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  17. sidmick

    sidmick VIP lid

    23 jun 2008
    17.803
    4.187
    113
    Het is denk ik wat je gewend bent. Hier meestal tussen 40 en 60 mensen dus ja 8 is hier heel weinig
     
    Rgames59 vindt dit leuk.
  18. breister

    breister VIP lid

    9 aug 2019
    5.765
    881
    113
    Vrouw
    Ja ok. Hier ook vaker wel grotere groepen gehad met verjaardagen. Maar als de gastheer/vrouw het prima vindt, dat er "maar" acht komen, wie ben ik dan om er iets van te zeggen? Zou het hooguit misschien achteraf met partner over hebben, maar het is niet mijn feestje. Dus heb ik er ook niets van te vinden. Vind ik dan :D
     
    Rgames59 vindt dit leuk.
  19. Diiba

    Diiba Fanatiek lid

    14 sep 2023
    1.093
    1.812
    113
    Vrouw
    Ik kom op verjaardagen waar zo ongeveer iedereen wordt uitgenodigd en verjaardagen waar we ook met een stuk minder zijn. Beide opties kunnen heel gezellig zijn. Het zou niet in me opkomen om een opmerking te maken over het aantal gasten. Wat moet iemand daarmee?
     
    Rgames59 vindt dit leuk.
  20. Lynx

    Lynx VIP lid

    19 jul 2008
    8.696
    2.511
    113
    Het maakt toch niet uit wat een ander er van vindt? Als jij happy bent met 8 dan is dat toch helemaal prima? Maak je niet druk over wat anderen ervan vinden. Anderen vinden namelijk altijd wel iets van een ander, zo is de mens nu eenmaal.
     
    Syane en Rgames59 vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina