Wie heeft er een tip voor 2e week kerstvakantie. Vuurwerkvrij is een must, liefst een binnenzwembad, natuur, cultuur in de omgeving. Plekken waar sneeuw ligt leuk maar vind ik meestal zo bizar duur dat ik dat er niet voor over heb.
landal overloon. Vuurwerkvrij park, binnenzwembad, je wandeld zo zandvlaktes, bos en heide in. Vlakbij heb je het oorlogsmuseum, dierentuin. Ik vind het een fijn park.
https://www.bungalowspecials.nl/type/vuurwerkvrije-parken.html?gad_source=1&gbraid=0AAAAAD_DtMRkEXk3WuekXwfxrkMSmOH2I&gclid=Cj0KCQjww5u2BhDeARIsALBuLnOfsq0vGGW-k0djYacagOl1h9Q_ILtDZDY8kGvy8aB5E3kUNPMRNQYaAh5yEALw_wcB
Waarom wil je perse vuurwerk vrij? Mijn vriendin heeft dit nu 3x gedaan vanwege extreme angst van de hond maar ze zegt ook het park is vuurwerk vrij maar alle dorpen eromheen niet. Vorig jaar werd er in het dorp ernaast continu karbiet geschoten
Nou dat scheelt wel veel hoor of dat het in het dorp verderop afgeschoten wordt of rondom je heen/naast je. Vorig jaar ook gedaan en dat was ideaal, alleen niet zo'n leuk park
Eens Ooit waren we in Zeeland (ik dacht ook landalpark, maar weet het niet zeker). Was dichtbij strand). In en om het park was geen vuurwerk. Maar vanaf het strand op loopafstand keken we naar het vuurwerk wat aan de overkant van de Schelde werd afgestoken. Dat was echt leuk. Geen knallen. Wel een lichtshow op afstand.
Dat klopt maar als je het dus doet zoals mijn vriendin omdat je hond doodsbang is kan het zijn dat je nog niet bereikt wat je wil bereiken. Zij zat iig alsnog met een doodsbange hond
In durbuy, les jardins de durbuy of zoiets. Toen wij er waren stond er duidelijk dat het een vuurwerkvrij park is, wel al 3 jaar geleden maar denk niet dat dat veranderd is vermits het midden in de bossen ligt. Er is een binnenzwembad (wel héél erg basic), en in de ardennen dus kans op sneeuw.
Zover ik weet mag je toch op geen enkel park vuurwerk afsteken? Zou een mooie boel worden met van die rieten daken.
Paar jaar geleden wel op een center parcs, ik zie nu dat ze het hebben verboden. Weet niet of dat 2jr geleden al was, maar toen hield niemand zich daar aan. Nu ben ik sws niet zo'n fan van CP omdat het andere doelgroep lijkt te zijn. Ik zie op Landal dat er meerdere niet vuurwerkvrij zijn. We hoeven iverigens niet persé naar zo'n keten. Mag ook een hotel of natuurhuisje ergens zijn met binnenzwembad of er vlakbij.
Oh ja daar zijn we 6jr geleden geweest dat is op zich prima maar zou liever een nieuw plekje weer ontdekken
oh oke, ik dacht eigenlijk dat het standaard wel vuurwerkvrij zou zijn. Ik zou dan eerder kijken naar een natuurhuisje.
Jawel, dat mag gewoon maar dan wel op de centrale parkeerplaats. Meestal goed geregeld met bezems enzo. Wij zijn al 3x met oud en nieuw naar Landal geweest en je mocht dan gewoon vuurwerk afsteken op de parkeerplaats.