Wij ook zoiets. Maar dat gaat hard met Catan en Ticket To Ride. Het babyspeelgoed etc gaat deze keer weg. Dus het zal vast nog wel wat groeien
Had een zwarte broek gekocht en een simpele zwarte trui. Op de prijskaartjes zou het 22 euro zijn. Bij de kassa 15.50! Had uiteindelijk 49.50 aan korting. Dan is winkelen toch een beetje leuk
Bekijk bijlage 771334 Deze kast voor in de wasruimte. De kers op de taart na al het harde werken. Kan niet wachten tot ik hem in kan richten en de dus de rommel kan opruimen.
Is de pax kast van de IKEA! Ik wilde eigenlijk een beige basis en volledig beige ingericht alleen is dat allemaal niet leverbaar. Nu voor de witte basis gekozen.
Ik verbaas mezelf maar weer. We waren in een stadje en ging de ter stal in. Ze hadden sale. Meestal kom ik met niks naar buiten. Nu een zwart jurkje met knoopjes tot onder, een riempje en driekwart mouwen. Een zwarte broek met viscose En het was een 3 halen 1 betalen actie dus het zwarte truitje wat ik al eerder haalde ook meegenomen. Alles bij elkaar 21 euro Had volgens mij 79 euro korting! Wel alweer alles zwart
Een Gravity Pulka, al heel veel mooie lange ritten door het bos erop zitten En we gaan zo ook deze ophalen voor mijn man
Dolgelukkig met mijn nieuwste Vinted aankoop! Ik was al jaren opzoek naar exact zo'n model spijkerjurk. Steeds als ik er één tegenkwam waren de afmetingen niet geschikt voor mij: óf te wijd bij de oksels óf te strak in de taille. Deze zit echt helemaal perfect, alsof hij speciaal voor mij op maat gemaakt is
Niet show waardig maar wel een goede actie bij de kruidvat. 8 tandenborstels en 4 pakken always voor 23 euro met 5 gratis pretpark kaartjes. Kan je bijv naar archeon,wildlands,madurodam, bobbejaanland, walibi belgie, julianatoren en nog wat volgensmij.
Je was niet de enige, want alle goedkope producten waren uitverkocht online. Nou ja, hier maar wat dure tandpasta gekocht. Nu 45 euro en toch 5 kaartjes. Kinderen willen graag nog een keer naar Wildlands en dit scheelt toch behoorlijk, want normaal is het 150 euro voor 5 man.
Hier mijn maandverband gekocht. 4 kaarten voor Wildlands erbij. Daar wil de jongste vooral graag nog eens heen.
Bedabkt voor de tip. Hier ook snel naar de winkel gegaan en 6 gratis kaartjes gescoord. 8 tandenborstels en 4x paupers billendoekjes nog krap 22 euro. Echt top!
Nou ik dacht 'leuk! Ik ga ook bestellen!' Zo gezegd zo gedaan, nu zie ik dat Walibi en Bobbejaanland al uitverkocht zijn
Nee ik ook niet vandaar Dus heb alles al besteld en zie nu dat walibi en bibbejaanland uitverkocht zijn. Maar dat vind ik wel slecht hoor. Maken ze geen goede naam mee. Mensen kopen massaal producten in en dan is het vrijwel meteen uitverkocht. Nouja dan maar voor Julianatoren. Kaartjes zijn toch nog tot volgend jaar geldig.
Ik baal als een stekker, wilde kaartjes voor Julianatoren met de Kruidvatactie, heb ik de vouchers en klik ik erop: uitverkocht. Alles is gewoon uitverkocht, ook molenwaard is geen optie meer. Ik baal echt! (Misschien dat archeon nog kan maar daar kunnen we gratis heen ivm museumjaarkaart). Edit; had over Madurodam heen gekeken, dus die maar gauw besteld! Toch nog iets.
Achteraf zo blij dat ik gisteren niks besteld heb bij kruidvat. Alles wat ik gebruik/wilde was uitverkocht dus maar niks gedaan. Als ik dan nu lees dat veel uitjes ook uitverkocht zijn...
Ja was niet heel goed geregeld zo te zien. Voor ons was sowieso ook alleen Wildlands een optie eigenlijk ivm ligging. Gelukkig wel gisteren daar direct kaartjes voor kunnen bestellen.
Nou wat balen he! En ook echt slecht geregeld of slecht aangegeven. Weet ik weer voor een volgende keer. Ik heb nu 2 kaartjes voor Julianatoren want ze zijn toch nog lang geldig.. maar hadden liever kaartjes voor Bobbejaanland gehad.