Dochter wil voor haar examen samenvattingen bestellen voor enkele van haar vakken. Wie heeft er ervaring met examenbundel.nl of examenoverzicht.nl? Welke raden jullie aan of heeft jullie voorkeur adhv ervaringen
Ik heb in mijn tienerjaren toen een examenbundel gekocht. Dat hielp mij heel goed. Ik moest voor wiskunde een voldoende en dankzij het examenbundel is dat gelukt. Maar ik praat wel over 20 jaar terug
Dochter heeft exambundel voor dit jaar besteld en samengevat. Voor sommige vakken had zij hem via school in haar boekenpakket. . Voor de meeste beta vakken hebben we ze voor haar besteld.
Mijn dochter had de examenbundel maatschappijwetenschappen en economie. Geschiedenis kreeg ze via school tijdens de examentraining. Zij heeft er heel veel aan gehad.
Wij hebben laatst voor een paar vakken de examenbundel (van Thiememeulenhoff) besteld voor dochter. De keuze hebben wij gebaseerd op de info die we hier vonden: https://puberbijles.nl/verschil-tussen-examenbundels-examenbundel-vs-examenoverzicht/ En dan vooral hierop: De examenbundels van Thiememeulenhoff zijn geschreven door docenten en dat merk je. De kwaliteit is hoger en de stof is echt compleet. Wel staan er soms moeilijke woorden in deze bundels. De examenbundels van Examenoverzicht zijn geschreven voor leerlingen en gecheckt door leraren. Dat zorgt er helaas voor dat ik weleens een foutje tegenkom in deze bundels. Doordat het door leerlingen is geschreven is de taal soms iets makkelijker te begrijpen.
Mijn nichtje heeft de Examenbundel voor een aantal vakken en Samengevat. Zit bij haar in het boekenpakket. Ik had die zelf ook jaren geleden, vond het echt ontzettend handig. Achteraf had ik die Samengevat wel eerder willen hebben, ze waren zo handig ingedeeld en bv heel fijn om de stof even na te kunnen slaan om snel iets op te frissen. Ik denk al nuttig vanaf het begin van de bovenbouw.