Spoiler: Reunie Die Thijz. Gátverdamme, wat een nare vent. In de afleveringen al, maar de reünie was echt wel de kers op de taart, bah. Alle uitkomsten verder zoals verwacht. Robert-Jan en Suzanne, zo leuk om te zien!! De reünie had wel langer mogen duren van mij. Voelde wat gehaast Nu op naar Winter Vol Liefde.
Spoiler: Reünie Ik hoop zo dat Els nog een eigen dating programma oid krijgt. Echt zo'n leuke vrouw! Vind Suzanne uiteindelijk ook verrassend goed bij Robert Jan passen, maar ben fan van Els
Malgosia .... Wat stond die er lelijk op zeg. En wat deed ze ook lelijk. Ik kan me niet voorstellen dat iemand haar nog wil na deze uitzending. (Weet dat ze met iemand date via dit programma, maar ik vond haar echt lelijk vavavond)
Ben het niet helemaal met je eens Die zure blik de hele tijd was niet nodig, nee. Haar woorden vind ik echter wel terecht en vind dat ze die ook op een goede manier bracht, wat gefrustreerd; ja, zeker, maar vind ik niet gek. Wat Albert lijkt te hebben gedaan (niet alleen bij haar) verdient geen schoonheidsprijs, mocht best gezegd worden.
De dames bij Thijz deden niet anders, trouwens, constant zuchten, cynisch lachen en met de ogen rollen. Ook hen geef ik gróót gelijk… Bij hen viel het echter minder op dat ze zo deden op tv, omdat er niet constant op hen individueel ingezoomd werd, wat bij Malgosia wel werd gedaan.
Weet je, ze kiest er uiteindelijk toch echt zelf voor om na pak hem beet 2 dagen met hem het bed in te duiken. Dat is gewoon heel raar wanneer je met zo'n programma meedoet wetende dat er nog meer vrouwen komen. Had ze zelf ook wel kunnen verzinnen. Ik vond dat ze zich vreselijk liet kennen, goed dat ze het heeft gezegd want hij vond het niet leuk maar ook wel een beetje eigen schuld dikke bult.
Eerlijk gezegd denk ik ook niet dat het heel serieus bedoelt was ofzo. Het was wel leuke tv. Vergeet nooit meer hoe ze met die grote koffer de trap af kwam denderen.
Jammer dat het er weer op zit. Heb weer genoten Ook de samenvattingen van rickevers op FB waren vermakelijk Van alle deelnemers vond ik Robert Jan wel echt de leukste. Wat een charmante, gezellige vent.
Ja heel leuk! Ik denk dat Suzanne het echt getroffen heeft met hem. Hele warme, liefdevolle man. Kwam ook zo relaxed over.
Die Thijz is ook echt gewoon een rare vent. Dit werd maar weer al te duidelijk bij de reunie, wat een bijzondere persoonlijkheid.
Ja echt ik vond hem zo raar en horkerig doen. En ik las een artikel van die Mariel dat ze een avond met die Ruben en Thijz had zitten kletsen en dat ze echt bijzondere wereld ideeën erop na hielden en toen zij een andere mening gaf werd ze totaal niet serieus genomen maar uitgelachen en rare reacties. Dus toen had ze al de conclusie getrokken dat ze dit niet wilde.
Ja dat snap ik helemaal. Die Ruben was ook al zo een rare snuiter. Die mensen leven echt te ver van de bewoonde wereld, ik vraag me ook werkelijk af wie er voor zijn lol op die afschuwelijk camping kom zitten. Zou je toch spontaan depressief van worden.
Ik heb wat recensies gelezen maar toch veel reacties ook dat het bijzondere eigenaren heeft deze camping. Snap ik
En dan deed hij het overkomen op tv alsof hij een heel druk seizoen gedraaid had op de camping, ik geloof er helemaal niks van
Ik vond t een beetje tegenvallen, heel jammer dat er zo weinig deelnemers aan de microfoon kwamen. Ik had bijvoorbeeld bij Albert nog wel een reactie willen horen van diegene die gewoon alleen achter gelaten werd. Verder vond ik het toch verrassend van RJ en Suzanne. Onwijs leuk, maar had het niet zo verwacht omdat Suzanne hem heel erg wilde veranderen qua kleding enzo. Maar zo zie je maar wat liefde met je kan doen En die Mike vind ik een hork. Zeker nu dat ie zegt geen gevoelens te hebben gehad. Kom op zeg, hij is haar als een klein kind terug gaan halen en alles weggestuurd voor haar. En Mirjam en Sjoerd had ik wel n beetje verwacht, ook qua afstand is dat natuurlijk erg lastig om nog wat op te gaan bouwen. Ik vind alleen wel dat ze nu een beetje misbruik maakt van zijn goodwill. Ze houdt hem nu echt aan t lijntje en denkt; als het mijn tijd is, dan komt t wel goed, hij wacht wel. Niet eeelijk tegenover hem vind ik.