Vandaag een rommelige Vanmorgen zoon naar school gebracht. Daarna naar de huisarts. Terug thuis eerst een kop koffie en daarna aan de slag op zolder. Beide bureaus opgeruimdcen gepoetst en wasje gedraaid en opgehangen. Half uurtje hoorn gespeeld. Daarna even relaxen voor ik zoon weer kon halen. Middag met zoon naar het parkje om pokémon te vangen. Wat gerommeld in de keuken (vaatwasser uitruimen en wat poetsen). Nadat zoon 1 thuiskwam boodschappen gedaan. Wat frutsels gehaakt. Nog een wasje gedraaid. Zoon 2 aan huiswerk gezet. Vlees voor vanavond gemarineerd. En nu even relaxen op de bank met de poes op mijn voeten. Er staat nog een hardloopschema klaar in mijn horloge, maar dat komt na het avondeten wel. Zoon 1 is werken en ik wil zoon 2 liever niet alleen laten als het niet hoeft.
Ik heb een hele dag school achter de rug. Net de kinderen opgehaald van de Bso en opvang. Ik ga zo poffertjes opwarmen voor de kleintjes. Dan N helpen met verkleden zodat ie naar de voetbal training kan. Als die terug komt eet ie samen met zijn zus poffertjes. Vanavond op de bank met een boek.
Enkele wasmachines laten draaien, woonkamer stofzuigen en dweilen en zo wat opruimen. Manlief gaat in de tuin werken vandaag
hier al een grote ronde met de hond gelopen, nu kopje koffie en dan even opruimen, broodjes halen ,want dadelijk komt vriendin ontbijten,daarna gaan we gezellig de stad in en vanavond tapas eten!
Ja echt hoor. Afgelopen nacht redelijk geslapen maar wel weer met pijnstillers en nu een nog dikkere wang maar het doet nu even geen pijn. Als ik dit van tevoren had geweten had ik die kies direct laten trekken. Kan vandaag ook weer niet werken want ik zie er niet uit en kan niet goed praten door de zwelling en ben ook erg moe. Vanmiddag komt de jongste thuis van groep 8 kamp en die zal wel schrikken als ze me ziet. Hopelijk zakt de zwelling gedurende de dag wat af. Nu straks eens proberen wat te eten, is inmiddels ook een hele uitdaging aan het worden en hopelijk komt die bonkende pijn straks weer niet terug.
Laatste (thuis)werkdag voor het weekend. Man en de oudste twee gaan vandaag op kamp, na werktijd haal ik de jongste op en ben ik alleen met haar We gaan samen eten bestellen (zij mag kiezen) en daarna een beetje bankhangen tot bedtijd.
De stoelen en lamp zijn net al binnengekomen dus ik ga de stoelen in elkaar zetten en dan de dozen en oude stoelen opruimen. De lamp moeten we even met hulp van mijn vader doen denk ik. Daarna ga ik boven puinruimen en de was aanzetten. Verder wil ik vandaag de barkrukken en PlayStation op mp zetten en als het lukt vanmiddag naar de stort. Einde van de dag 3hoeksgesprek met de oudste en vanavond komt de stukadoor om de ruimtes boven door te nemen.
Dochter naar school(8km verdroo) Zoon naar psz(hier in de buurt) Was aangezet Kamer van jongste dochter uitgemest en nu kiezen... Rustig zitten / iets leuks doen of in t huis bezig. (Zoon is meer dan gemiddeld intensief. Dus moet m'n energie ook opladen)
Stofzuigen, badkamer en toilet schoonmaken. Boodschappen doen en taarten bakken. Man is jarig en dat vieren we morgenavond. Vanavond zijn lievelings eten maken
Kinderen naar school gebracht en rondje action Daarna huishouden Voor de oudste Dubai chocola gemaakt ( vroeg ie al maanden ) En verder weinig
Vanmiddag de lijm gevonden in de winkel wat ik zocht voor de patches. Ondertussen aan de tweede ontwerp begonnen. Doel was 5 km. Maar man vroeg of ik in de pauze voor de gezelligheid mee liep naar de action. Toen inmiddels op 8 km. Zoon ophalen, koekjes bakken. Vroeg een vriendin of ik vanavond nog mee ging wandelen. Inmiddels 16 km gelopen dus nu even een kop thee drinken en optijd naar bed.