Hoi, Ik kan alleen oude info vinden en dacht waar beter het antwoord te krijgen dan hier Mijn zoon gaat morgen op schoolreisje naar de efteling, maar drinkt best veel. Om te voorkomen dat er tig flessen meemoeten ben ik benieuwd of er tappunten zijn in het park. Daarnaast of de kranen bij de toiletten een beetje geschikt zijn om een flesje hygiënisch eronder te houden Alvast bedankt!
Ik vind kraantjes in pretparken altijd een beetje viezig en kan me ook niet herinneren dat er waterpunten om flesjes te vullen zijn. Eventueel ontsmettingdoekjes meegeven om de kraan af te vegen en dan de kraan even laten lopen. Of voor 1 keer genoeg geld meegeven om drinken te kopen. Ook al kost dat daar een fortuin
Ja hoor, flesjes kun je prima op de wc vullen, altijd gedaan. NB: in Disneyland heb je wel speciale tappunten om je flesjes te vullen. Dat vond ik toen erg mooi om te zien. Duur park, maar ze dwongen je niet tot aankoop van duur water.
Volgens mij hebben ze in de Efteling ook van die punten. Tot een bericht van vorig jaar staat het sowieso dat ze het hebben.
Ik had ze wel echt gezien de laatste keer maar wist alleen niet meer waar precies. De website zegt van wel. Overigens mogen ze bij ons geen geld mee op schoolreis, dus bij ons zou dat sowieso geen optie zijn.