Wat doe jij nu/vandaag? Deel 2.

Discussie in 'De lounge' gestart door Liekje81, 4 jan 2024.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.273
    17.149
    113
    Aan boord opruimen en spullen uitzoeken die van boord moeten :(
     
  2. taliaa

    taliaa VIP lid

    2 mrt 2007
    16.045
    2.182
    113
    Brabant
    Sterkte! Wanneer is de overdracht?

    (Ik heb gemist waarom jullie stoppen? )
     
  3. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.273
    17.149
    113
    Man was klaar met de verantwoordelijkheid en daardoor was het plezier uit het varen. Dus in juni besloten dat het genoeg is en afgesproken dat we tot 1 oktober zouden blijven. We wilden sowieso, ook voor de kinderen, niet halverwege de zomervakantie en halsoverkop stoppen. Hun weten tenslotte ook niet beter dan dat we een schip hebben (of varen:D financiële/zakelijke kant is niet wat ze volledig meekrijgen natuurlijk)

    Echt een vaste datum is er niet, is nog niet verkocht. Maar omdat de hypotheek niet op onze naam staat (wij deden huurkoop bij de eigenaar) is dat niet ons probleem, alleen wat langer wachten op rest van het geld, deel al wel gehad.
    Deze week heeft man de laatste reis gedaan. Afgelopen weken al telkens privé-spullen mee naar huis maar in de keuken liep privé en van het schip erg door elkaar inmiddels dus moest zelf kijken wat er naar huis moest. Komende tijd nog verder kasten uitzoeken/leeg maken en alles schoon maken. Dus hoop dat kijkers nog even duurt want is nu echt wel bende:oops:
     
  4. taliaa

    taliaa VIP lid

    2 mrt 2007
    16.045
    2.182
    113
    Brabant
    Wat een verandering zeg.
    En wat gaat je man nu doen? Een "gewone" baan?

    Succes!
     
  5. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.273
    17.149
    113
    Als aflosser/invaller werken. Maandagavond stapt hij bijvoorbeeld op op een schip zodat dat schip 2 nachten door mag ipv verplicht stilliggen snachts (heeft oa te maken met bezetting).
    En die week daarna op een schip voor 5 dagen omdat schipper op vakantie gaat.
     
  6. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    18.943
    14.996
    113
    Zo met een thermoskan thee naar boven. Man is in slaap gevallen op de bank en maakt me een pl.... herrie met zn gesnurk dat ook mn noise cancelling headset het niet aan kan.
     
  7. taliaa

    taliaa VIP lid

    2 mrt 2007
    16.045
    2.182
    113
    Brabant
    Ah gaaf.nog wel op het water, maat niet meer de verantwoordelijkheid van een eigen schip dus..

    En voor jullie valt het boordleven dus helemaal weg?

    Lijkt me toch een beetje gek.
    Succes met t afscheid nemen van dat leven
     
  8. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.273
    17.149
    113
    Het varen vindt hij nog wel leuk gelukkig want zou niet weten wat hij anders had moeten gaan doen.

    Klopt, hooguit met geluk in eem vakantie als hij toevallig een schip heeft waarbij we mee mogen/kunnen maar dat zal niet vaak zijn. Al heeft hij die vraag al wel gehad voor de zomervakantie, 2 weken als gezin aan boord en schipper met zn gezin op vakantie. Maar zolang er niks vast staat ga ik er niet van uit.

    Voelt wel heel gek, ook omdat het niet persé mijn keuze was. En die hormonen werken er ook niet aan mee om het makkelijker te maken:oops: Maar ik merk bij man al wel meer rust dus dat is fijn.
     
  9. MamaSofie1

    MamaSofie1 Fanatiek lid

    18 jun 2023
    2.383
    1.324
    113
    Vrouw
    Hubby is werken. Ik ga vanmiddag met de kids naar mijn ouders. Verder niks.
     
  10. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.289
    10.261
    113
    Zoon en ik gaan helpen bij een ouderencentrum. Het is vandaag burendag en ze hadden mensen nodig die willen helpen bij spelletjes. :D
     
    Sado vindt dit leuk.
  11. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.183
    16.518
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Was vanmorgen alweer belachelijk vroeg wakker terwijl ik er pas om 1 uur in lag. Zo vervelend in het weekend. Oudste kinderen moesten alweer vroeg werken en die van 18 kwam nog even vragen of ze met de auto mocht gaan omdat het echt keihard regende, oke prima.
    De oudste was volgens mij om 6 uur al vertrokken richting Amsterdam voor een klus en die is dan ook druk in de badkamer met de nodige geluiden.
    Nu zo eerst even moed verzamelen om met de hond te gaan lopen, er ligt overal zoveel water en alles is een grote modderpoel. Daarna met de jongste nog een kadootje halen want die heeft vanmiddag een feestje waar ze naartoe gaat. Haar ga ik dan brengen en dan gaat mijn oudste dochter mee want die wil nog even naar de stad voor wat basics en dan drinken we daar nog iets en kunnen we op de terugweg de jongste weer ophalen.
    Ik hoop dat het vanavond een keer droog blijft zodat ik weer mijn rondje kan gaan wandelen, heb nu alweer avonden niet kunnen lopen door het slechte weer. Ik ga niet in de regen lopen, super vervelend vind ik dat en ik heb dan altijd natte voeten met mijn Asics en dan geheid blaren.
    Vanavond even niks en lekker samen met de jongste. De oudste kinderen blijven sws vannacht bij hun lieffies slapen dus daar vannacht ook geen last van wanneer ze thuiskomen.
     
  12. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.628
    5.656
    113
    Man uitgezwaaid die heeft een weekendje weg met zijn werk naar Maastricht en ik mocht mee maar wilde niet deze keer. Dus nu op de schaatsbaan dochter doet aan kunstschaatsen. Zo naar huis en dan naar werk voor een paar uurtjes samen met haar. Daarna samen kijken wat we gaan eten. En dan heb ik de avond voor mijzelf in het weekend, nou dat is lang geleden moet ik zeggen. Dochter wel beloofd bij mij te slapen, stomme zet:roflmao:
     
    bloemetje1 en NiVa0230 vinden dit leuk.
  13. Esther2901

    Esther2901 Fanatiek lid

    3 jul 2014
    2.073
    1.568
    113
    Ik ben net terug van de sportschool. Vandaag nog wat boodschappen doen en voor de rest nog geen idee.
     
  14. Miekje86

    Miekje86 Fanatiek lid

    24 mei 2019
    4.681
    10.905
    113
    Vrouw
    Paraveterinar
    De kinderen zijn vandaag een dagje met opa en oma op stap en die zien we rond etenstijd weer terug. Man en ik zijn even de benedenboel aan hrt opruimen en schoonmaken, daarna nog wat boodschappen halen en dan lekker met de voetjes omhoog
     
  15. Rizzoli

    Rizzoli Fanatiek lid

    21 aug 2013
    2.515
    966
    113
    Dadelijk les met mijn paardje en daarna dochter met haar pony.
    Les is echt hard nodig, helaas op het moment weinig vertrouwen in ons als combinatie. Dus hopelijk fijn rijden met goede tips!
     
  16. artie

    artie Fanatiek lid

    27 sep 2021
    3.559
    3.889
    113
    Vrouw
    We hebben eindelijk nog eens wat aan onze bovenverdieping gedaan. We zijn bezig met de kamer die hopelijk ooit babykamer wordt te renoveren. Vandaag de muren geprimerd. Ziet er al meteen een stuk frisser uit.
     
  17. Kwek

    Kwek Fanatiek lid

    16 mei 2009
    3.206
    1.260
    113
    Centrum België
    Had vandaag een opdracht voor mijn bijbaan op n happening voor jongeren in het kader van het pausbezoek. Ging het plots rond dat de paus onaangekondigd zou langskomen.
    En zo stond ik even later op nog geen 15 meter van de paus! Hoewel ik eigenlijk totaal niet gelovig ben, en de rol van de kerk binnen misbruik ook heel bedenkelijk is… het is toch wel iets speciaals…
    Net zoals het speciaal was zoveel jongeren te zien die de paus toejuichten als was hij een popster!
     
    Liekje81 vindt dit leuk.
  18. Knalrood

    Knalrood Actief lid

    6 jun 2024
    453
    486
    63
    Ik ga zo werken tot half 4.
    Daarna naar de verjaardag van mijn broertje , daar eet ik ook mee.
     
  19. MamaSofie1

    MamaSofie1 Fanatiek lid

    18 jun 2023
    2.383
    1.324
    113
    Vrouw
    De wasmachine draait, vaatwasser leeggehaald, koffietje gedronken, woonkamer beetje opgeruimd en vanavond komen schoonouders op visite
     
  20. Luna86

    Luna86 VIP lid

    11 jan 2009
    14.791
    9.309
    113
    Gelderland
    Ik moet zo werken tot half 6 en dan waarschijnlijk opruimen want mijn man gaat vandaag starten met het slopen van onze toekomstige slaapkamer.
     

Deel Deze Pagina