En deze vind ik ook erg mooi. Maar is in buitenland. Denk dat ik niet durf om dat te bestellen. Geen idee in welk land dit is.
Mijn schoonzus heeft deze op haar groene muur: https://www.bol.com/nl/nl/p/wallcircle-wandcirkel-vogel-uil-bloemen-planten-rond-schilderij-muurcirkel-binnen-wanddecoratie-rond-muurdecoratie-cirkel-wandcirkels-woonkamer-60x60-cm-ronde-schilderijen-kamer-decoratie-slaapkamer-wandbord-rond/9300000151593583/?Referrer=ADVNLGOO002035-S--9300000151593583&gad_source=1&gclid=CjwKCAjwgfm3BhBeEiwAFfxrG0n7CWDAvyA8yRLHCwr0DSKPByaXO8HNk6t9IhYamuHvkvdPGg04vhoCJTUQAvD_BwE maar meer boven haar bar maar de kleur combineert prachtig in elk geval...
O wauw!! Deze ga ik opslaan. Daar heb ik nog wel een ander hoekje voor op de groene muur. Muur gaat nl in een U-vorm. Kan me goed voorstellen dat dit mooi past bij de kleur van de muur.
ook te koop bij de action maar ipv dieren zijn het bloemen, toevallig vandaag gezien, ik geloof rond de 10 euro
Wij hebben veel kunst hangen op alle muren eigenlink. Een stuk of 10 kunstwerken. Van zowel bevriende kunstenaars als gekocht bij beurzen/galleries/kuntsuitleen.
Daar zat ik ook aan te denken. Mijn tantezegger blijkt een ware schilder te zijn. Prachtige schilderijen die hij maakt.
Kijk alsjeblieft niet op Temu. Die jatten hun ontwerpen van mensen met een klein bedrijf die proberen hun boterham te verdienen
Wij hebben boven de bank ‘portretfoto’s’ () van onze huisdieren. Speciaal fotoshoot voor laten doen. Willen ergens anders nog andere foto’s, maar we zijn nog niet uit over hoe en wat ed.
Wij hebben 2 grote schilderijen. Boven de bank een schilderij van Leonid Afremov. Die is vrij groot en bevat heel veel kleur, daarnaast staat een grote plant. Boven de piano hangt een schilderij een van Jasper Oostland (150x50cm). Wij hebben best veel kunst hangen. Alleen in de hal hangen er foto's. Planken ben ik niet zo van, omdat ik daar troep op zou gaan verzamelen.
Mag ik je hierover iets vragen? Ik heb zelf een van gogh op het oog die geblurt is (is dat een nieuw woord?!) ik weet niet of je dat ook hebt, maar is dat alleen van veraf mooi. Ik wil hem hangen in de keuken, waar je langsloopt naar de bijkeuken.
Zou ik willen afraden. Grote kans dat er in de verf oplosmiddelen gebruikt zijn die irritatie geven of op een andere manier schadelijk zijn.
Ook leuk: wanddecoratie van mos. Dat blijkt onderhoudsvrij te zijn en een mooi groene uitstraling te geven.