Ah dat is wel interessant! Ik denk dat ik dat heb, maar naast die smaak, is het ook een soort gevoel dat ik onprettig vind - dat voel ik op m’n tong en achterin m’n mond. Heb ik bv ook bij een simpele tiramisu met maar een vleugje alcohol.
Ja voila, praline met alcohol vind ik ook niet lekker ... dus hier is het denk ik ook de "alcohol" echt... Voor de rest is het toch zo dat alles best met maat kan... ik zou eigenlijk wel elke dag van de week 2x friet kunnen eten maar doe dit niet omwille van gezondheid als ik een topic zou starten over dat ik meer dan 10x friet eet per week dan kan ik verwachten dat er reacties zouden komen (terecht)
Grappig. Ik weet niet of ik alcohol echt bitter vind smaken (net als bv citroen), maar bitter is wel de term die ik zou gebruiken. Maar ik ging er vanuit dat iedereen dat zo proeft, maar na een paar glazen niet meer
Interessant. Als ik het Google vraag krijg ik dit: Dus je proeft het niet, maar kan het wel voelen en dat als onprettig ervaren. (Of juist niet)
Ik heb het al eerder gezegd, maar ik ben het hier mee eens hoor. want waarom zou je blijven proberen om te zien of er misschien wel een drankje tussen zit die je lust? Kijk, is het omdat het gezond is ( kinderen spoor je tenslotte aan om hun groenten te eten) dat snap ik. maar alcohol? Omdat? Ik lust zowat alle alcohol; maar bier vind ik echt vies. En heus wel andere soorten geproefd, maar ik vind het niet lekker. Moet ik dan net zolang gaan proeven in de hoop dat ik er toch een lekker zal vinden? Waarom zou ik? ik vind pannenkoeken zo ontzettend vies, dat ik ervan moet kokhalzen ( en erger) weet je hoe vaak ik te horen heb gekregen: probeer het met spek, of met ijs, of met, vul maar in. Maar ook dan lust ik het niet. Ik LUST GEEN PANNENKOEKEN!! Laat ieder gewoon in haar waarde en neem het gewoon aan als ze zegt; ik lust geen alcohol
Dat heb ik dus met koffie Er is altijd wel een manier of merk waarbij/waarvan ik het wel zou lusten volgens sommigen. Maar voor mij blijft het koffie en koffie vind ik gewoon heel vies, sommige mensen kunnen dat gewoon niet begrijpen.
Als je een paar drankjes op hebt met alcohol en die lustte je niet, waarom zou je dan nog meer proberen en niet mogen zeggen dat je geen alcohol lust? Niet dat je een reden hoeft te hebben om geen alcohol te drinken, maar het is toch prima om niet nog meer te gaan proberen tot je een drankje gevonden hebt dat je wellicht wel lekker vindt.
Koffie heb ik heel lang niet lekker gevonden, alleen heb ik het vaak gedronken omdat ik te verlegen was om om thee te vragen. Uiteraard niet bij vrienden of familie, maar in andere situaties waar ik mensen voor het eerst zag durfde ik dat niet te zeggen. inmiddels lust ik het sinds een jaar of twee en maak ik met regelmaat een lekkere latte caramel voor mezelf. mij ben dus gewend geraakt aan de smaak van koffie. Maar het is meestal niet mijn eerste keus
Koffie is ook gewoon heel smerig. Die nasmaak ook, bah! Hopjes vla, hopjes snoepjes, merci met koffie, echt allemaal heel erg vies
Idd. Pas op @Bloempjelief! Koffie (cafeïne) ben ik dus echt verslaafd aan. Inclusief lichamelijke klachten als ik het niet heb. Maar je moet het niet drinken van mij hoor, als je niet wil.
Nee, jij VINDT koffie smerig, dat is wat anders! Ik VIND koffie wel lekker, is iets heel persoonlijks
Haha jep, je bent niet de enige. Jakkes. Vind het ook heel vies. Maar dat vind ik trouwens ook van chocolade ijs, chocoladevla etc, maar ik lust wel gewone chocolade.
Oeh alcohol in chocolade vind ik ook echt heel vies maar verder vind ik bijna alles lekker , wijn , bier , gin . Ik lust alleen geen whisky en ben ook niet zo'n fan van rum
Ik kan echt geen enkel iets vinden met alcohol wat ik lekker vind. Als ik alleen al bier ruik vind ik het stinken. Ik heb verschillende soorten wijn geproefd en vind het echt niet lekker. Dus ja, voor mij is alcohol wel 1 pot nat.
Ik drink helemaal niet meer En bier en wijn vind ik ook niet te zuipen maar een lekkere cocktail vond ik wel lekker