Reistijd, totale tijd dat je onderweg bent voor wedstrijd sport

Discussie in 'Mama en gezin' gestart door Mamavan2SE, 24 sep 2024.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.133
    8.867
    113
    Zeker. :) Duo-sport dan. :D En prettig dat de meeste minder complex zijn dan (sommige ;)) mensen. :roflmao:
     
    cowgirl80 vindt dit leuk.
  2. juf1987

    juf1987 Fanatiek lid

    30 sep 2014
    1.917
    1.809
    113
    Leerkracht
    België
    Onze kinderen zijn nog jong maar mogen zelf kiezen op welke sport ze zitten. Alleen jeugdbeweging heb ik wel gestimuleerd én ook de verplichting om iets van sport te doen. Maar wat mogen ze zelf helemaal kiezen. Met een kanttekening, gekozen is blijven doen voor een heel seizoen.

    Ik voetbal zelf ook, dus hebben beide dochters in eerste instantie ook gekozen voor voetbal. Oudste dochter voetbalt nog steeds, 4de seizoen nu, jongste dochter vond het niet leuk en is na één seizoen gestopt. Zij zit nu op ballet en reddingsclub (zwemmen). Van voetbal naar ballet, kleine stap ;).

    De oudste wilde ook graag zwemmen vanaf dit jaar, dus is gaan proberen in september en is ook geselecteerd dus vanaf nu doet zij ook reddingsclub én voetbal. Wat maakt dat we elke dag behalve maandag ergens naartoe aan het rijden zijn voor sport van één van de twee of allebei. Maar beide hebben hier echt zowel mentaal maar ook fysiek deugd van.
     
    suus1983 vindt dit leuk.
  3. Damay77

    Damay77 VIP lid

    18 apr 2010
    13.734
    7.501
    113
    Vrouw
    Dochter zit op hockey en de verste uitwedstrijd is max 40 min rijden.
    We hebben een rijschema. Elke uitwedstrijd rijden er een aantal ouders. De meest ouders gaan niet elke uitwedstrijd mee. Vaak alleen de rij ouders. Ik ben dus in principe alleen bij een uit wedstrijd als ik moet rijden. Vind mn dochter ook prima. Ze vind het juist super leuk om met andere kinderen mee te rijden ipv met haar moeder. Ik ben er wel elke thuiswedstrijd om te kijken.
     
  4. Cin85

    Cin85 VIP lid

    12 jan 2010
    12.491
    13.945
    113
    Vrouw
    Beide kinderen zitten op voetbal, dus wij wisselen af. De ene week ga ik met mijn zoon mee en mijn man met mijn dochter mee, en de week erop andersom. Indien mogelijk kijken we naar beide kinderen.
    Zoon voetbalt op een gemiddeld niveau, dus maximaal zo'n 45 minuten rijden voor een uitwedstrijd. Hij hoeft maar een half uur van te voren aanwezig te zijn. Hij traint bij de plaatselijke voetbalclub, daar fietst hij zelfstandig heen met vrienden.
    Mijn dochter speelt behalve bij een amateurclub, ook bij een bvo, de knvb en nog een speciale voetbal academie voor meiden die op hoog niveau voetballen. Dus regelmatig moet ik voor een training van 1,5uur net zo lang rijden. Voor wedstrijden moet ze vaak 1-1,5u aanwezig zijn, dan de wedstrijd, nabespreking en douchen. Meest verre wat nu op de planning staat, club Brugge, best een eind rijden vanuit de randstad.
    Al met al zijn wij dus best veel tijd kwijt aan het sporten van de kinderen. Maar die blije koppies, daar doen we het voor.
     
  5. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    28 mrt 2020
    9.457
    8.610
    113
    Vrouw
    Wat zijn die consequenties dan precies?
     
  6. ikkie97

    ikkie97 VIP lid

    7 mei 2011
    10.898
    3.931
    113
    Dat 4 kinderen meer tijd, geld en moeite kosten dan 1 kind?
     
  7. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    28 mrt 2020
    9.457
    8.610
    113
    Vrouw
    Zeker, maar ik zie daar geen verband met de voetbal.
     
    soovi vindt dit leuk.
  8. ikkie97

    ikkie97 VIP lid

    7 mei 2011
    10.898
    3.931
    113
    Serieus?

    Je snapt niet dat 4 kinderen op voetbal meer tijd en moeite kost dan 1 kind op voetbal?
     
  9. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    28 mrt 2020
    9.457
    8.610
    113
    Vrouw
    Ja natuurlijk wel, maar je doet t overkomen of ze alle 4 de kinderen maar op voetbal moet doen, want dat zijn de consequenties van het 4 kinderen hebben.
    Maar ik lees het misschien verkeerd dan.
     
  10. ikkie97

    ikkie97 VIP lid

    7 mei 2011
    10.898
    3.931
    113
    Uhm ja dat lees je als het goed is nergens. Zou wel bijzonder zijn, dat het aantal kinderen in een gezin bepaalt op welke sport je gaat? Weet niet waar je deze conclusie uit kunt tekken.

    Ik vind alleen wel dat mochten ze wél alle 4 op voetbal willen, dat je dat als ouder zou moeten faciliteren. Niet tegenhouden omdat je er zelf als ouder geen zin in hebt of omdat het teveel gedoe is omdat er 4 kinderen zijn die allemaal ergens naartoe moeten, daar kunnen die kinderen ook niks aan doen.
     
  11. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    28 mrt 2020
    9.457
    8.610
    113
    Vrouw
    Nee het aantal kinderen maakt daarvoor niet uit.
    Of ik er 1 of 5 heb, ik ga niet aan de zijlijn staan en ga niet mee naar wedstrijden, dus geen voetbal hier.
     
    Zxcvb vindt dit leuk.
  12. Anna009

    Anna009 VIP lid

    30 mei 2008
    9.858
    5.118
    113
    Home
    Oudste speelt voetbal in een selectie elftal bij een profclub hij is na schooltijd altijd aan het trainen en weekends ook vaak weg
    het word nu bijna allemaal geregeld door de club zelf
    De middelste danst 1 x per week en de jongste heeft zwemles 1 x per week ik vind vooral de tijd irritant want we eten bijna nooit meer als gezin samen
     
  13. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    18 mei 2013
    13.073
    12.030
    113
    Nee? ook niet als dat een grote droom is van 1 van je kinderen?
     
    suus1983 vindt dit leuk.
  14. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    28 mrt 2020
    9.457
    8.610
    113
    Vrouw
    Nee. Ze kunnen (hebben) wel meer dromen, maar die verwezenlijken we ook niet allemaal.
     
    GroeneBomen vindt dit leuk.
  15. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.638
    27.293
    113
    Vrouw
    Ik heb nog geen idee, zoon 1 is niet zo'n sporttalent dus hij komt niet in de selectie nog die wel wedstrijden speelt.

    Ik duim wel hard dat de andere 2 ook voetbal vreselijk vinden. Dat is een sport waarvan ik echt niet blij wordt en zeker niet zal aanmoedigen om te doen.... ik heb t een kans gegeven maar ik kijk nog liever naar verf die droogt op de muur :oops:
     
    Bloempjelief en Zxcvb vinden dit leuk.
  16. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.638
    27.293
    113
    Vrouw
    Mijn ouders hebben ook nee gezegd tegen paardrijwedstrijden. Was zo tijdrovend en ze hadden er niets mee. Ze zeiden precies t zelfde met erachteraan: als je volwasssen bent kun je t mooi zelf regelen als t nog je droom is
     
    Bloempjelief en Zxcvb vinden dit leuk.
  17. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    18 mei 2013
    13.073
    12.030
    113
    Dat snap ik, maar ik vind paardrijwedstrijden niet te vergelijken met voetballen bij de lokale vereniging. Dat laatste vind ik een heel gangbare en toegankelijke sport, paardrijwedstrijden is echt niet voor iedereen financieel op te brengen. Paardrijden zelf is ook al heel duur, maar met wedstrijden heb je ook nog een trailer, auto, geschikt paard, hele dag op stap. Verenigingen zoals voor voetbal hebben potjes vanuit de gemeente om ook de mensen die het financieel niet kunnen dragen wel te laten sporten.

    Als het voor ons haalbaar is, zal ik niet snel nee zeggen tegen een sport. Kickboxen ofzo zou ik niet om staan te juichen, maar ben ik ook niet bekend mee dus zou ik mij in verdiepen.
     
    suus1983 vindt dit leuk.
  18. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.638
    27.293
    113
    Vrouw
    Ik had liever dat de jongens gek op paarden waren, had ik een excuus om een pony te kopen haha

    Ik snap je wel hoor! Maar ik ben echt blij dat zoon voetbal vreselijk vond. We zijn gewoon totaal geen voetbalgezin. Hopelijk nr 2 en nr 3 ook niet.
     
  19. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    18 mei 2013
    13.073
    12.030
    113
    Ach ik heb er ook niets mee, maar als ik mijn kinderen enthousiast mee zie doen, ze het naar hun zin hebben, dan maakt het mij niet zoveel uit wat ze doen. Dan geniet ik er alsnog van, en dat meen ik echt.
     
    Taiga, Liekje81, suus1983 en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  20. Jetje1

    Jetje1 Bekend lid

    1 mrt 2011
    548
    269
    63
    En waarom wil je dat niet? Ik vind dat best zielig voor de kinderen als ze graag willen voetballen.
     

Deel Deze Pagina