Onze dochter van 7 heeft deze vorig jaar gekregen. Heeft mooi dik haar, nu na een jaar nog prima! Bekijk BABY born Sister Styling Head op: https://www.bol.com/nl/p/baby-born-sister-styling-head/9300000133217953?referrer=socialshare_pdp_iphoneapp
Ja, die heb ik ook voor de middelste twee besteld. De oudste heeft al een groter formaat (vorig jaar gekregen) die ik via Amazon had besteld toen. Ben erg benieuwd wat ze er van vinden!
Ik hoop dit jaar wat minimaal te blijven. Tweede wil een (tweedehands) mountainbike. Oudste en derde willen samen een majorette autogarage. Jongste krijgt een poppenbuggy. En dan nog wat schoencadeautjes. We komen echt al om in het speelgoed, vind ik. Misschien nog een scheurkalender ergens erbij, of dat soort.
Ik ben gewoon helemaal klaar, in twee bestellingen! Normaalgesproken doe ik er veel langer over om alles bij elkaar te sprokkelen maar ze waren heel erg snel met hun wensenlijstjes. Bol boek doorgespit, QR codes gescand en alles op verlanglijstjes gezet. Had bij Kruidvat laatst al wat dingen (lego aanbieding etc) gekocht dus dit was deel 2. Vanmiddag kwam alles binnen, vanavond is alles ingepakt. Budget is elk jaar 50 euro per kind. Elk jaar ga ik er weer overheen maar dit jaar kan het eens echt zonder dat het pijn doet in de portemonnee. Ook wel eens fijn. Ik heb totaal 250 euro uitgegeven voor 3 kinderen en vriend, de baby 1 cadeautje van 3 euro tot nu toe. Ben bang dat ik voor haar ook echt niks meer ga vinden want we hebben al zoveel speelgoed van de andere drie. We vieren Sinterklaas met het gezin, maar mijn moeder wil het ook nog altijd met ons vieren. Dit jaar weet ik niet. Ze ondergaat chemo momenteel en zal rond Sinterklaas waarschijnlijk geopereerd worden. Ik denk dat we dit jaar daar overslaan. Wij vieren geen kerst. Dan zijn we wel bij familie trouwens. Drie verjaardagen vallen in november/december en de vierde in januari. Om dan nog meer feestdagen met kadootjes te vieren vind ik te druk. Het is al zo'n onrustige periode voor jonge kinderen... #1 wilde een dure (45 euro) legoset dus hij krijgt weinig Sint kadootjes dit jaar. Aangevuld met een spel (Blokus) en een kleine smartgame (IQ). #2 wilde deze kweekkas: Clementoni Wetenschap en Spel - Hi-Tech Kweekkas - STEM speelgoed - Broeikas -... | bol Verder: - perplexus (kruidvat) - pennen, markers, fineliners, 2 tekenblokken (action) - boek over tekenen (kawaii) Schattig tekenen 1 - Schattig tekenen doe je zo!, Leon Römer | 9789021461168 | Boeken | bol - set playmobil paarden (kruidvat) #3 is van de hotwheels en bestuurbare auto's. Ik zou vandaag naar de Aldi om hotwheels te kopen, blijken die pas volgende week woensdag in de schappen te liggen TIP! Aldi heeft een speelgoedfolder en vanaf deze week al deels spul in de winkel Ben maar naar de Action gegaan want die hebben dat ook altijd liggen. Paar sets autootjes en een baan en transportauto voor hem gehaald (hij is volgende week jarig dus deels voor Sint en deels voor verjaardag) Verder: - perplexus - bestuurbare auto - lego technic lamborgini Vriend krijgt een Ticket to ride uitbreiding. En ik.... niks. Ben inspiratieloos. Denk dat ik maar wat doosjes thee uit de voorraadkast ga vissen en in ga pakken
Dit jaar heb ik ook echt bewust gekeken naar wat nodig is. Pas al het speelgoed goed uitgezocht en een hoop weggedaan. Wil daar dan niet nu nog meer “rommel” bij hebben . Dit is wat ik tot nu toe heb: Oudste 7 - Aquabeads meeneemkoffer - smartgame horseparade - Glitterlamp Voor in haar schoen - Nieuw pietenpak - Walkietalkies - en een keer wat lekkers erin Middelste 6 - Voetbaldoeltjes - Pimpampet - 3e cadeau nog uitzoeken voor in schoen - pietenpak - Ik denk een setje LEGO - Wat lekkers Jongste 3, bijna 4 - Little Dutch ijskraam - Spel Happy chickens van Jumbo - 3e cadeau ook nog uitzoeken Voor in schoen - Pietenpak - Nog uitzoeken - iets lekker Dan krijgen ze bij m’n man op z’n werk ook nog: Schrijfwaren setje van topmodel voor de oudste Playmobil voor de oudste En de jongste een dokters verkleedset Dan vieren we nog een keer Sint bij man z’n andere werk. Daar heb ik geen idee van wat ze krijgen . Dus ze krijgen weer meer dan genoeg en dan is de oudste eind december ook nog jarig!
Ik kan nog wel wat inspiratie gebruiken, dochter is 12 en is make up aan het verkennen, maar is verder eigenlijk geen meisje meisje. Geen sieraden ofzo. Ik heb nu een geur van sol de janeiro, duur en stinkt (vind ik) , maar blijkbaar helemaal hip. En een kwastenset voor make up. Ik koop nog een adventskalender met iets eetbaars, verder weet ik het echt niet.
Wat zijn haar hobby's? Misschien iets van een luffa spons en badschuim? Rituals of hema heeft volgens mij ook zachte schuim. Alleen andere prijs. Badbruis ballen. Lipgloss? Niet zo opvallend als lippenstift.
Douglas heeft een leuk setje voor tieners. Doosje met spiegeltje en er zit van alles in. Prijs viel ook erg mee (geloof 16,-)
Sporten en robloxen . Ze is in december jarig en sportkleding vraagt ze dan. Badbruisballen is een goed idee!
Oooh extra lastig als ze ook nog jarig is in december. Misschien een uitje? Naar een jump hal of iets anders sportief?
Ik zit even te zoeken en ik zie inderdaad leuke, betaalbare setjes. Ik ga binnenkort eens naar de winkel.
Sokken, handschoenen, pantoffels/huissokken, boek of tijdschrift, hoodie, spel, dekbedovertrek, iets voor op haar kamer (lamp, fleecekleedje oid).
Ik ben ook nog aan het zoeken naar inspiratie. Ik heb voor mijn 2 zonen (9 em 11) nu ieder een spel gekocht (outsmarted en stella). Beide zullen denk ik goed in de smaak vallen. Verder weet ik niet veel..... Jongste is harry potter fan en houdt ban gamen. Oudste is helemaal in to donald duck en gamen.
O ja je brengt me op een idee. Ze is gek op vliegtuigen, ik ga kijken of er ze ergens vliegtuigen kan spotten.