Ik ga voor mijn werk naar Londen en ik heb nog 1,5 dag vrij om zelf de stad te bezoeken. Ik ben 3x in Londen geweest, maar ik heb mijzelf nooit wat extra tijd gegund. Wat zijn leuke activiteiten om alleen te ondernemen? Ik zou zelf een high tea leuk vinden, of ergens leuk lunchen (ik kom 12:00 uur aan), kerstsfeer willen proeven (het is in december), maar wat zijn nog must sees? Towerbridge en Big Ben heb ik de vorige keren wel kunnen meepakken.
Wij zijn in Notting Hill gaan rondhangen. Zit een boekenwinkel met alleen maar kookboeken, lunch/taart gehaald bij de Ottolenghi winkel. Beetje over de markt struinen (op zaterdag). Naar het theater op West End, als je daar in de avond rondwandelt is er ook genoeg kerst te zien .
High tea bij the Ivy! Alhoewel dat geloof ik niet meer bij elke locatie kan. Anders kan je daar ook geweldig lunchen. Verder blijf ik Winterwonderland geweldig vinden rondom kerst.
Gewoon rondlopen in een leuke wijk of park. Ik vind Hyde Park erg leuk (ook met kerst) en vanaf daar kan je naar Bayswater (wat volkser) of Kensington (chiquer). En rondom Covent Garden heb je een leuk gebied met winkels, die wat kleiner zijn dan op Oxford street (wat meer kleine boetiekjes dan grote ketens). Erg leuk om heen te gaan, veel plezier!