Elke vrouw is natuurlijk ook weer anders. Het ligt er ook maar net aan wat er nog meer mee speelt. Leeftijd, gewicht, gevoeligheden etc. Bij mij waren ze voorzichtiger met ophogen omdat mijn follikels vanuit het niets een grote sprong nemen en we daardoor dus al een keer te laat zijn geweest. En helaas is het protocol in elk ziekenhuis weer anders.
Ik begon ook gelijk op 75, maar mijn lichaam reageerde er iets te goed op. Zat op het randje van overstimulatie. Bij een volgende cyclus zou de dosering omlaag gaan. Dit was gelukkig niet nodig, want ik was bij IUI 1 gelijk zwanger. Succes!
Gefeliciteert!! hoop binnenkort hetzelfde te mogen zeggen <3 Sinds zaterdag aan het prikken. Valt me echt 100% mee! Gyn had het ook over flinke bijwerkingen, maar ik heb nergens last van Vrijdag de eerste echo op cyclusdag 9, ben benieuwd.
De voltreffer van IUI 1 is vorige maand alweer 3 jaar geworden Zijn broertje is nu bijna 8 maanden, die was bij poging 4 raak.
6 november eerste terugplaatsing gehad. Nu 9 dagen na terugplaatsing! 13 dagen na ovitrelle. zou het dan eindelijk na bijna 3,5 jaar bezig te zijn geweest zover ben ik nog nooit gekomen. nooit een positieve test gehad.
heb ovitrelle eruit getest. Is uiteindelijk weer gaan oplopen. dit was woesdag: gisteren ochtend: gisteren middag: vanochtend:
Dan is het super spannend! Ik zou de early doen deze heeft een rood lampje en heeft minder hcg nodig Succes!
Ah al even geleden dys Spannend! Ik duim voor je <3 Ik heb net mijn eerste echo gehad op cd9, 14.9 mm. Geen idee of dat veel of weinig is maar de gyn twijfelt 'of ik het weekend haal' omdat dit de 1e keer is en ik zonder hormonen op dag 12-14 eisprong heb. Dus morgen op cd10 nog een keer
Hi allemaal, Ik meld me ook hier. Mijn partner is 26 jaar gesteriliseerd geweest en dit jaar is alles hersteld. Hij heeft een dochter uit een eerdere relatie. Vermoedelijk daardoor is zijn zaadkwaliteit verminderd. In maart is alles hersteld en in mei kregen we de uitslag dat de operatie gelukt is. Sindsdien proberen we zwanger te worden maar zonder succes. Juni zaadkwaliteit laten testen en was helaas erg slecht. Hem daarna meteen op supplementen gezet en alcohol en rookverbod. In september gesprek gyn en weer diverse onderzoeken verder (mijn hormonen en zijn sperma opnieuw om te checken waar het voor geschikt was). Ook moest hij weer stoppen met andere medicijnen die zijn zaadkwaliteit konden schaden. In oktober onderzoek zaadkwaliteit en was verbeterd tov juni. Wel maar net boven de 1 miljoen dus net aan IUI. Besloten om IUI direct door te pakken in natuurlijke cyclus maar na een week van diverse echo's een echo gehad op vrijdag met 2 eicellen waarvan 1 van 16mm. Moest zondags terugkomen en zondags bleek ik mijn eisprong al gehad te hebben. Mega bedroefd huiswaarts gekeerd met het advies die dag nog te vrijen (wat weinig zal opleveren maargoed). Vandaag dus weer telefonisch contact gyn en zij adviseerde toch te starten met gonal-F in de hoop dat mijn cyclussen iets korter worden (zijn nu rond de 33-35 dagen) en ze mijn eisprong beter kunnen timen. Ik vind het heel spannend want kan slecht tegen hormonen maar hopelijk valt het mee. Ook ben ik een beetje bang voor overstimulatie omdat ik de afgelopen maand dus uit mezelf al 2 eicellen had. Nu dus maar weer wachten tot dag 1 van mijn menstruatie zodat ik kan bellen. Ze willen het 3x achter elkaar proberen (tenzij de kwaliteit van mijn partner 2x onder de miljoen zakt) dus we gaan het zien.
Het was maar goed dat ik vandaag nog langs kon komen, 3mm groei in nog geen 18 uur Vanavond ovitrelle spuiten en maandag eerste inseminatie. Wel maar 1 ei, dus mocht ik niet zwanger raken dan moet ik in de volgende cyclus 100eh ovaleap spuiten in de hoop op 2 eitjes. Dan wel uiterlijk dag 8 eerste echo, omdat ik dus vroeg een ei krijg en die snel groeit
Spannend voor jullie! De hormonen vallen mij tot nu toe 100% mee, hopen dat dit voor jou ook zal zijn <3
Hoi dames, Mag ik met jullie mee kletsen? Wij zitten momenteel in onze eerste iui ronde. Na 5,5 jaar proberen zwanger te worden, 5 miskramen en 2 biochemische zwangerschappen werd ik ineens niet meer zwanger en mochten we beginnen met iui. Het ging allemaal zo ontzettend snel, cd 3 uitgangsecho gehad en letrozol meegekregen. Cd 10 (afgelopen vrijdag) eerste follikelmeting, 1 van 13 mm, 2 van 15 mm en 1 van 22 mm! Direct gonasi gezet en gister de inseminatie gehad. Ik merk dat ik het allemaal hartstikke spannend vind. Inprincipe zou mijn eisprong intussen geweest moeten zijn maar ik heb een hartstikke pijnlijke linkereierstok. (Waar de follikel van 22mm zat) Dit doet me afvragen of hij wel al gesprongen is. Of kun je ook napijn hebben? In mijn natuurlijke cyclus voelde ik het groeien wel eens, en was het direct weg na springen. Ik heb vrijdag rond 11.00u de gonasi gespoten gekregen. Dus nu intussen 43 uur geleden. Het maakt me helemaal zenuwachtig of ik niet te vroeg geinsimineerd ben. Maar weet ook dat spermacellen best even kunnen overleven. Daarnaast moet ik met utrogestan beginnen na de eisprong, maarja, dat durf ik nu dus nog niet aan. Wie heeft er raad? Dankjewel alvast ❤️
Jeetje wat een heftig traject al. Ik heb helaas geen antwoord op je vragen maar ik duim met je mee dat het raak is deze maand en wel goed afloopt!